reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Hej kochane. Ja tylko na chwilę się przywitać :)
Tatuś usypia młodego a ja zmykam ogarnąć łazienkę, bo aż się prosi o porządek :)
Ściskam i życzę udanego wieczorku :)
 
a ja się wzięłam właśnie za pity bo jeszcze nie wypełniłam, nienawidzę tego zajęcia :wściekła/y: przełożę to chyba na jutro bo zaraz kolacyjka a potem you can dance wiec nie będę się denerwować na wieczór
 
ale teraz mam nerwa, słuchajcie mój cudowny były pracodawca (z którym walczę do tej pory bo nie wystawił mi druku z3 czyli zus nie moze mi wydać kasy na zasiłek chorobowy z tego powodu) nie wystawiał mi w ogóle pitów, ale jak pisłam któregoś razu odwołanie do zusu wspomniałam też o tym i się doczekałam wysłał mi aż 10 pitów ale jak ja mam się rozliczyć skoro każdy pit jest inny np. data jest od 1 stycznia 2010 do 31 grudnia ale już 2011roku !!! albo kwoty są całkiem różne...i jak tu się rozliczyć przy takich zaniedbaniach ze strony mojej byłej firmy masakra.... :angry::wściekła/y::angry: jutro tam mój tata pójdzie i podpyta bo ja już nie wiem co mam z tym zrobić...
 
mamusia cz. nie stresuj sie kochana.. nie wolno Ci, tule mocno! No i wspolczuje sytuacji... na baranow nie masz wplywu czasami... Ja na pitach tez sie nie znam :baffled:

wpadlam zyczyc dobrej nocy :tak: spokojnych snow i wyspania sie kazdej zycze :tak:
 
a ja z innej beczki - do Doggi mam pytanie - jaki blender ma kruszenie lodu w standardzie? bo wiem, że część jest za słaba, a właśnie przymierzam się do zakupu. U mnie lód kruszony głównie do mojito potrzebny, teraz bezalkoholowego niestety...
 
No dziewczynki zostawić was na pare godzinek i już 5 stron nadrabiania. Wpadłam w sumie tylko poczytać i cieszę się, że wszystko w porządeczku, wszystkie dobre nastroje i z brzuszkami ok. No idę teraz lody przygotować i oglądnąć you can dance. Pewnie juz się nie ruszę do kompa więc życzę wszystkim udanej przespanej nocki.
 
reklama
Do góry