reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

posiedziałam godzinkę na balkonie i jestem cała czerwona! A przecież się pokremowałam kurde no... nienawidzę tej mojej karnacji. Czerwona jak świnka chodzę, a mój M. od razu taki piękny brązowy. Na obiad pierogi, nie mam ochoty nic robić, a pierogi tylko z zamrażalnika wyciągnę. I jeszcze muszę dwie lekcje przygotować na wieczór, to juz przedostatnie spotkanie z tą dwójką. A potem ostatnie zajęcia w szkole rodzenia. Dziś M. bedzie kąpać lalki:)

biedna !! Mój tata tak ma chwile na słońcu i raczek... Ja wyszłam na taras o 11 i do teraz cały czas siedziałam, prasowalam, wieszałam pranie... No i zjarałam się... Ale Ni ejestem czerwona a meeega brązowa !! Ja na moją karnację narzekac nie mogę, bo nawet jak mam anemię to się szybko i ładnie opalam i mi się długo utrzymuje.. Jedyna częśc ciała która bardzo długo się opala to nogi zawsze białe :p

Doggi ja kiedyś tak miałam, że po każdej wizycie u fryzjera był ryk przed lustrem;-) ale wreszcie znalazłam idealną fryzjerkę:tak:
Doggi a jak robisz tą czekoladę???

Fryzjerkę mam spoko... Moja ciocia, od zawsze mnie strzyże i uwielbiam jak to robi... Ale wczoraj chciała mi pomóc na swój sposób, mega cieniując i skracając włosy bo pamiętała jak ona się męczyła w ciązy z kłajdami swoimi (my dwie w rodzinie mamy takie ogromne czupryny) i chciała mi je przeżedzic i jak zaczela to się zrobiły o połowe krótsze niż chciałam ;( ALe już się zaczynam przyzwyczajac :p Dobrze, że za jakies 2 tyg już odrosną i będą jak chciałam :p

A co do czekolady, mam przepis na moim blogu Ciastowo
 
reklama
posiedziałam godzinkę na balkonie i jestem cała czerwona! A przecież się pokremowałam kurde no... nienawidzę tej mojej karnacji. Czerwona jak świnka chodzę, a mój M. od razu taki piękny brązowy. Na obiad pierogi, nie mam ochoty nic robić, a pierogi tylko z zamrażalnika wyciągnę. I jeszcze muszę dwie lekcje przygotować na wieczór, to juz przedostatnie spotkanie z tą dwójką. A potem ostatnie zajęcia w szkole rodzenia. Dziś M. bedzie kąpać lalki:)

nie martw się Traschka nie tylko Ty tak masz, też się opalam na raczka i umieram później a mój mężuś to ma karnację taką śniadą że nawet w środku zimy wygląda bardziej opalony niż ja w środku lata :-( udanej zabawy na szkole rodzenia :-D
 
Hej moje miłe, mam chwilę więc się melduję, żebyście wiedziały że nadal Was lubię i tęsknię, ale czasu mi brakuje...:/

Mam troszkę spraw na głowie, które nie mogą czekać (m.in. pieprz...y ZUS) a oprócz tego nadal nie mam totalnie nic dla dzieciaczka więc tydzień poświąteczny muszę przeznaczyć na dzieciowe zakupy, urządzanie, pranie, prasowanie, układanie. A jeszcze muszę torbę do szpitala ogarnąć...

Czas zaczął uciekać, a ja totalnie nieprzygotowana:( Załatwię co trzeba i wracam do Was, czekać na szczęśliwy finał:) Muszę się się teraz za to zabrać, bo ciężko mi się już chodzi i miednica zaczyna pobolewać ech...

Dobra, nie narzekam tylko całuję Was moooocno:*** i spadam!
 
Silva - witaj, wiem dobrze co to jest użeranie się z tymi chamami z ZUSu, ja też walczę ciągle z nimi jeszcze w tym roku ani złotówki nie dostałam od nich a od stycznia do dnia dzisiejszego należy mi się kasa, teraz czekam- odwołałam się do sądu rejonowego za pośrednictwem ZUSu i czekam na rezultaty, mam nadzieję że jak już mi przyznają pieniądze to wypłacą mi od stycznia te zaległości
 
Zołza, ja się załamałam wczoraj, jak się dowiedziałam,że na 1 czerwca w Katowicach będzie Arch Enemy :-( Tego to nie mogę przeboleć... A jeszcze Woodstock taki fajny w tym roku... Też mam cichą nadzieję :-p
jakby ktoras byla na woodstocku to zapraszam do mnie :-D:-) Mam na woodstock rzut beretem ;-)

a to przypomnienie zeszlego roku.... synek tez sie bawil ;-)

DSC05175.JPG

DSC05085.JPG

DSC05149.JPG

DSC05097.JPG
 
co do włosów to ja muszę koniecznie przed świętami pofarbować włosy (mam już takie odrosty że lepiej nie mówić) ale tak strasznie mi się dzisiaj nie che że szok, rozwaliłam się na kanapie i oglądam tv
 
reklama
Do góry