reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Trasia, mój to ma taki zakaz - i rowerowy i do piwa:-p Jak "cierpimy", to razem. Zawsze jak mówi,że pójdzie na rower, to wjeżdżam mu na psyche i mówię: To jedź, a ja będę tak sama siedzieć. Nie przejmuj się, jakby mi się coś stało, to pójdę do sąsiada". Od razu zmienia zdanie :-p
 
reklama
Trasia, mój to ma taki zakaz - i rowerowy i do piwa:-p Jak "cierpimy", to razem. Zawsze jak mówi,że pójdzie na rower, to wjeżdżam mu na psyche i mówię: To jedź, a ja będę tak sama siedzieć. Nie przejmuj się, jakby mi się coś stało, to pójdę do sąsiada". Od razu zmienia zdanie :-p

hahahhahaha, wredzioszka :D :D :D Aj Lajk :D
 
Mi tez brakuje ruchu na wiosnę, mam ochotę sobie pobiegać, poćwiczyć bo czuje jaka moja kondycja jest kiepska a tego uczucia ninawidzę! Ale wiem że potem spokojnie na tyłku nie usiąde a o spaniu będe mogła pomarzyć więc korzystam z okazji i leniu****e sobie.
Zaraz idę na taras do słoneczka bo już się prawie pokazało :-) i bede sie zajadać lodami :-)
 
A mój stary przez cał amoja ciąze niczego sobie nie odmawiał... Ale po ostatnich przebojach jakie się działy to lata i biega wokół mnie i nigdzie nie chce wylazic bo musi mie mnie na oku :)
 
reklama
Dziewuszki, przeleciałam pobieżnie, nie ogarniam ogólnego... :-p

A i zapomniałam,że do marca brałam czyny udział w koncertach :-p a przyznam się Wam,że ja to metalu słucham :-) Czyli to co chciałam, to zrobiłam... Teraz mogę siedzieć na pupce :-D

No właśnie! Dla mnie to masakra! A w tym roku tyle koncertów jest, że szok! Aż serce boli... Po cichu liczę, że może na Ozzy'ego uda się nam pojechać w sierpniu ;-)

lalka, zwariowałaś !! :p Ja w kit nie rozumiem stwierdzenia "ciąża najpiekniejszy okres w życiu kobiety" naprawde nic pięknego w tym nie widzę ;( tyle na raz rzeczy nigdy mi nie dolegało !! I jeszcze te ograniczenia typu LEŻEC, co mi się marzy jakis trip na rowerze przynajmniej na 20 km... miauuuuuu

Popieram - jak dla mnie to do dupy stan :-p

Ja mojemu niczego nie zabraniam - sam z siebie woli nie kupić piwa, tylko coś słodkiego dla mnie ;-) To ja mu za to czasem piwko kupię :-) No i jestem mu cholernie wdzięczna, że nie pali, jak jest w domu. Tylko w pracy. Jak wraca, to jakby fajki przestały istnieć. "No przecież nie wyjdę na dwór zapalić, bo jak wrócę, będzie ode mnie czuć - nie zrobię jej tego, nie jestem sadystą" - jego słowa ;-)
Dziś wpadają znajomi, to sobie piwko wypije.

Agatek, do okulisty próbowałam się dostać - próbuję dalej, ale nie chce mi się o tym nawet gadać :/
 
Do góry