reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Aaga, kopię! :-p [choć samej nic mi się nie chce :-p]

Ironia, cudna jesteś :-p

Doggi, nie mogę się doczekać tej ciężkiej pracy ;-)

Ja nie boję się tego, że będę musiała być przy maluchu non stop - no, może obawiam się o poziom wyspania :-p Ale znieść już brzucha nie mogę.. Odliczam dni normalnie :-p
 
reklama
no mam nadzieje ze sie jakoś z młodym dogadamy :) w razie czego już ma swojego małe netbooka żeby mu się w łóżeczku nie nudziło :-)

uf musze wam się pochwalić już mam 55 stron mojej magisterki :-) na oko zostało mi jeszcze jakieś 3-4 strony teorii i badania - ale to same wykresy i wnioski wiec wyjdzie spokojnie z palca jakieś 10 stron :) i KOOOONIEEEC i nigdy więcej żadnych masturbantów pettingowców czy innego cholerstwa bo za długo w tych cipkach juz siedze i mi się nudzi :-)
 
no mam nadzieje ze sie jakoś z młodym dogadamy :) w razie czego już ma swojego małe netbooka żeby mu się w łóżeczku nie nudziło :-)

uf musze wam się pochwalić już mam 55 stron mojej magisterki :-) na oko zostało mi jeszcze jakieś 3-4 strony teorii i badania - ale to same wykresy i wnioski wiec wyjdzie spokojnie z palca jakieś 10 stron :) i KOOOONIEEEC i nigdy więcej żadnych masturbantów pettingowców czy innego cholerstwa bo za długo w tych cipkach juz siedze i mi się nudzi :-)

:-D:-D:-D

Dzięki za rozśmieszenie mnie na pożegnanie ;-) Idę rozkładać maszynkę do tarkowania, dzisiaj surówka z marchewki z dodatkiem pietruchy i pora, a to wszystko z jogurtem naturalnym. Mniam!
Zajrzę tu pewnie dopiero w poniedziałek, chyba że w niedzielę mi się uda, jak mężulo będzie w szkole. Ściskam życząc udanego weekendu! :*
 
miło mi że moge komuś poprawić humor :) 3maj sie i miłego weekendu :D
mnie pewnie też na weekendzie będzie mało bo jutro na 8 mam wykład a potem musze nadrobić zaległości w pracy :)

uf..no po całym dniu niejedzenia zmotywowałam się do zjedzenia grahamki z serkiem waniliowym :( nie jest źle...chociaż mam ochotę na coś mega ostrego... :)
 
Ironia z ostrym radzę uważać, ja w ciąży z Emilą na kolację zjadłam ostre curry a o 4 zaczęła się akcja porodowa;-)(cel był zamierzony) Nie wiem czy to był zbieg okoliczności ale poskutkowało:tak:
 
mam wrażenie że moje dziecko sie przystosowało bo cała cieze jem na ostro hihi :) ale ok bede uważać, nie chce sie za szybko rozpakować :)
 

Ja nie boję się tego, że będę musiała być przy maluchu non stop - no, może obawiam się o poziom wyspania :-p Ale znieść już brzucha nie mogę.. Odliczam dni normalnie :-p

Mam tak samo !! 56 dni do terminu !! Wiem, że ja urodzę będzie mi ciężko, ale cholerka już ciężej niż teraz się chyba nie da... ja jestem nocny marek wiec mala se wyc po nocach może... Ile dałabym za to by móc pójśc pobiegac po lesie albo na aeroba pocisnąc... A najwięcej bym oddała za samodzielne wstanie z łóżka i wyjście z wanny !!


no mam nadzieje ze sie jakoś z młodym dogadamy :) w razie czego już ma swojego małe netbooka żeby mu się w łóżeczku nie nudziło :-)

uf musze wam się pochwalić już mam 55 stron mojej magisterki :-) na oko zostało mi jeszcze jakieś 3-4 strony teorii i badania - ale to same wykresy i wnioski wiec wyjdzie spokojnie z palca jakieś 10 stron :) i KOOOONIEEEC i nigdy więcej żadnych masturbantów pettingowców czy innego cholerstwa bo za długo w tych cipkach juz siedze i mi się nudzi :-)

hahahaha, a mogę zapytac co studiujesz? Ale strasznie mało stron jak na magisterkę... U nas jest przedział od 120 stron do 180 !! na mgr i znów dowód na to, że politechnika jest do tyłka !!!!!!!!!!!!!!
 
a nie nie agga - mnie sie nie śpieszy aż tak żbey wywoływać :) no i szlafroka nie mam dalej do szpitala !! więc żadne wywoływanie ;)

ja sobie właśnie dziś zakupiłam,co prawda na ciuszkach,ale taki bawełniany ,przed kolana,różowy,na gorące dni będzie jak znalazł no i kosztował całe 3 zł!
 
Witajcie brzuszki!!!

Właśnie wciągnęłam ziemniaczki młode z kefirkiem:tak: Pewnie zgaga mnie dopadnie...Wczoraj z mężem o 23 jechaliśmy na stację benzynową po rennie, bo nie zauważyłam, że mi się skończyło, a zgagę miałam okropną...
Na sr mieliśmy pielęgnację noworodka, w sumie sporo można było wyciągnąć dla siebie z tego wykładu. Położna zalecała też noszenie dziecka w chuście i prezentowała sposoby wiązania - naprawdę to nie jest takie trudne:tak:
Misialika, Doggi zadzierać nogi do góry i odpoczywać, nie ma żartów!!!
Zolza &&&&&&&& za usg!!! Ja też mam dupowaty nastrój, umalowałam się i ubrałam, żeby pojechać na zakupki jakieś, a skończyło się na spożywczaku, bo stwierdziłam, że nie jestem w stanie dalej się ruszyć...
katamisz ja też do małej do pokoju kupiłam komodę MALM 4-szufladową
 
reklama
Do góry