reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Czerwiec 2011

Ja już po herbatce. Pozdro od Nutrii dla Was:*

Miałam ugotować zupę, ale jakoś mi się nie chce...

Acha! Ivonka - ja właśnie zwalczyłam wysypkę! Pojawiła się jakieś dwa tygodnie temu i od wczoraj już nie mam ani jednej krostki. Czytałam, że przyczyny mogą być różne, ale postanowiłam się nie wkręcać w jakieś choroby skórne, tylko uznałam, że to albo potówki albo jakaś nadwrażliwość na kosmetyk i tyle. Poradziłam się na forum i skorzystałam z rady AGATY R. - codziennie rano i wieczorem smarowałam kremem na odparzenia - takim dla dzidzi:) Nie miałam Sudocremu ani Linomagu, ale miałam próbkę takiego specyfiku by Nivea. I powolutku schodziło i coraz mniej swędziało:) Odstawiłam na ten czas krem na rozstępy, ale smarowałam się po kąpieli emulsją Emolium:) I na to krem na odparzenia tak, żeby biała warstwa została! Od 3 dni zamiast Emolium wróciłam do kremu na rozstępy i jest super. Dziś odstawiam krem na odparzenia:) Mam nadzieję, że u Ciebie też pomoże!

Oczywiście, jeśli po kilku dniach nie zauważysz poprawy to migiem do dermatologa!
 
reklama
a nie nie agga - mnie sie nie śpieszy aż tak żbey wywoływać :) musze jeszcze dwa egzaminy zdać :-) no i szlafroka nie mam dalej do szpitala !! więc żadne wywoływanie ;)

ale jak niektóre mowia ze bedą od 35 tygodnia masakra ! dla mnie to troszke za wcześnie - ja chce jeszcze leniuchować na kanapie, siedzieć przy kompie do oporu i głośno słuchać metalu bez szkody dla czyiś uszków :)

poród mnie nawet tak nie przeraża jak wizja totalnego umatkowienia tylko na zawołanie dzieciątka :) wiem ,zę mnie to nie obejdzie...ale przecież mu nie powiem jak będzie głodne...za chwile mama ściąga ważny film z torrentów albo właśnie robi ci probil na facebooku :)
 

ja chce jeszcze leniuchować na kanapie, siedzieć przy kompie do oporu i głośno słuchać metalu bez szkody dla czyiś uszków :)

poród mnie nawet tak nie przeraża jak wizja totalnego umatkowienia tylko na zawołanie dzieciątka :) wiem ,zę mnie to nie obejdzie...ale przecież mu nie powiem jak będzie głodne...za chwile mama ściąga ważny film z torrentów albo właśnie robi ci probil na facebooku :)

hi hi hi
 
Ironia, ja chyba zacznę tak od 37 działać:) Ale na spokojnie- bardziej to "wywoływanie" traktuję jak zabawę. Uda się albo się nie uda a seksik to sama przyjemność:)
 
Ja też tak od 37 zacznę, czytałam że to najleosza pora :D Bo wiadomo po jedym razie przecież akcja się nie zacznie... To musi byc systematyczna 'ciężka' praca :D hahahahhahahahah łuuu chuuuuu nie mogę się doczekac :D :D :D
 
ale przecież mu nie powiem jak będzie głodne...za chwile mama ściąga ważny film z torrentów albo właśnie robi ci probil na facebooku :)
A dlaczego? moze akurat zrozumie;-):-D
Wyobraź sobie jak ja musze si ebac umatkowienia. Z jednej strony to chcialabym zeby czas porodu nadszedl szybko bo juz ciezko tak sie turlac, ale z drugiej to jestem mega przerażona. Teraz ciezko, ale przynajmniej w miare spokojnie, a jak sie bąki urodzą to sie zacznie sajgon. Łooo matko... trojka dzieci, rodzina wielodzietna:baffled::-D. No i musze cos z tymi bąkami zrobic i w koncu musimy zdecydawac sie na jakies imiona.
Aha i ostatnio mam znowu faze na jedzenie, caly czas głodna jestem, jem i jem, a cały czas jakis niedosyt czuje:baffled:
 
Własnie zjadłam jogurcik z płatkami i banankiem, wyprasowałam ubranka a teraz odpoczywam. Pogoda smętna i nie chce mi się przez to nic robić ;-)

Silva - z przyjemnoscią zastosuje się do tego wieczorkiem, narazie wysmarowałam wacikiem "lako " i mam chwilowy spokój nie chce tego rozdrapywac bo pewnie rozniesie się to na większy obszar a narazie mam tylko wokół pępka
Ironia - ty to aparatka jestes a po urodzeniu dzidzi okaze się że tylko głośny metal ją będzie usypiał :-):-)
Ivona, ponoć te herbatki naprawdę działają:tak: Dlatego nie wolno ich pić na początku, bo mogą działać poronnie. Ja zacznę sobie pić taką z liści malin ale po wielkanocy dopiero (czeka nas 5- godzinna droga a nie chcę rodzić samochodzie,hehe;)

Tez słyszałam ze nie wolno pic tych herbatek na poczatku ciąży bo mogą miec skutek poronny ale w pozniejszym okresie można spróbować, ja tez zaczne pic sobie po ok 36 tygodniu chociaz i tak pewnie dzidzi wyjdzie kiedy bedzie mu sie podobało :-)

A mnie juz od jakiegos czasu swedzi pepek i jego okolica. To takie dziwne uczucie, swedzi, ale tez jakby troche boli. Zapomnialam powiedziec o tym ginkowi ostatnio, zreszto przedostatnio rowniez. Macie moze podobnie z tym pępurem?

U mnie tez zaczęło się to pieczeniem a potem te krostki które swędzą, na szczęscie jest ich niewiele ale jak ty ich nie masz i cię skóra swędzi i piecze to może być efekt naciągania jej przez macicę, z tego co wiem to takie odczucia też towarzyszą powstawaniu rozstępów. Dobrze nawilżaj skóre a jak nie przejdzie i będzie się pogarszać to idź do lekarza!!
 
reklama
kurcze musze zbierac sie po Jule do przedszkola, a tak mi sie nie chce:baffled:. No ale wczesniej jeszcze pranie rozwiesic i tez mi sie nie chce:crazy::baffled:. MOze jakiegos kopa na rozruch?
 
Do góry