reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
traschka metraż może nie jest powalający ale w końcu własne :-) 51mkw, z antresolą. Na początek robimy tylko dół, z czasem jak mały podrośnie to wyprowadzimy go na górę ;) Ale jestem podekscytowana, no i w końcu będę mieć balkon którego nigdy nie miałam:happy: jak niewiele trzeba mi do szczęścia.
 
agatkaT wręcz beznadziejne;-) a tak serio to ja bym się skusiła, na golfy niedługo będzie za ciepło i wtedy taka apaszka czy szaliczek będzie w sam raz. Ja sama uwielbiam takie dodatki :)
 
Kuma oj swoje własne mieszkanko to coś pieknego niezależnie od rozmiaru:) Ja mam 49m i jak na razie spokojnie wystarcza.

Agatka te apaszki są fatalne i brzydkie, nie kupuj ich. Za to ja kupię niebieską i chyba fioletową:)))
 
właśnie dzwonił mój Mąż. Jedzie z pracy, tylko na obiad...Potem wraca do roboty bo mają kontener, a potem jedzie w trasę na 2 dni!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: jak ja dam radę bez niego???????!!!!!!! :zawstydzona/y:

będę się zamartwiać na śmierć... nie będę spać! Poza tym ja bez niego nie zasnę... :eek:

Nie chcę być sama... Wiem Dzieciak ze mnie...
Idę robić mu obiadek...

Odezwe się później :*
 
reklama
dzas radę.takie rozstania sa fajne jak się już spotkacie....;-)

mój D.kupił dom,czyli w maju szybki remont i przeprowadzka,dam radę?już zbieram ekipę dziewczyn do sprzątania,mycia okien:-D
 
Do góry