reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
Heloł ...

melduję, że żyję po wydłużonym weekendzie u teściów ... chociaż jest mnie jakieś 2 kg więcej niż przed wyjazdem :-p

nawet nie próbuję nadrabiać, bo trochę tego jest, a zaraz muszę się zbierać na wizytę :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
na szczęści wyniki mam lepsze niż miesiąc temu, wiec może uda się dalej ciągnąć bez żelastwa :tak:

postaram się jutro wpaść na dłużej i poczytać co u Was !!!
 
tak jestem już po. Dalej nie mogę dojść do siebie bo ten tydzień był najgorszym w moim życiu ale WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU. Pani Dangel nic niepokojącego nie znalazła, malutka rozwija się prawidłowo i nawet jeśli okaże się że dziurka w serduszku jest ( chociaż ona jej nie dostrzega) to nie ma to wpływu na przepływy, serduszko pracuje wzorowo. Nie jestem w stanie żadnymi słowami opisać tego jak teraz się czuję.
 
Witam ponownie
Ja już po zakupach i obiadku. Mój mąż podczas zakupów zgubił dziś komórkę i jest strasznie wściekły! Już nie chodzi tak bardzo o sam aparat i o to że musi jechać po duplikat karty ale o te nr tel co miał w telefonie, niektóre to w najbliższym czasie nie do odzyskania :-(.

Jeśli chodzi o mycie okien, to ja też umyłam, dwa okna kuchenne ale nie wolno tego robić, jak leżałam w szpitalu nawet nie wolno było leżeć z rękami pod głową a co dopiero wyciągniętymi do góry. Także Dziewczyny nie myjcie, chyba że w okolicach terminu porodu :-)

Zebrra - biedny ten Twój synuś, życzę mu duuuuuużo zdrówka!!!!!
Justynka - pochwal się wózkiem, jaki licytujesz...
Anapi - ale miałaś zabiegi u tego lekarza :-) :-) :-)
Cinamon - witaj ponownie bo długiej przerwie :-)
AgatkaT - gratuluję rozpoczęcia siódmego miesiąca!!!
Silva - ZUS jak to ZUS stale z nimi problemy!!!!! Mam nadzieję, ze szybko wyjaśnisz sytuację
Mysia - dla Twojego synka też dużo zdrowia!!!
Angel - ja nie miałam wcale glukozy 50g tylko od razu 75 g wiec to chyba zależy od lekarza
Misialina - jak Malutka, zaczęła kopać więcej? Moja też rano slabo a jak zjadłam teraz deser to rozrabia :-)
Iza, Kuma, Dagamit, POlkajka, Katamisz, JoL, Kati, Larvunia, Traschka, Agatka, Nutria, Tusen, Aaga, Blusia i cała reszta Brzuszków które nie wymienilam - z Wami też się Witam
 
Ostatnia edycja:
AgatkaT, ja myję - nikt za mnie tego nie zrobi. Myję teraz, bo mam siłę, potem może być różnie... A mama Ci nie pozwoliła, bo nie powinnyśmy trzymać rąk w górze (to wywołuje skurcze)

A nie jest też tak że wyciąganie rąk w góre może powodować odklejani łozyska????
Ja nigdy nie wiedziałam dlaczego,nie można a zawsze lubiłam sie przeciągać i kiedy się zapomne i to zrobie prawie zawsze mam takie ukłucie w brzuchu i to właśnie w miejscu gdzie jest łozysko.
cinamon super wieści:-)
 
reklama
czy my mieszkamy w tym samym kraju? Wszyscy narzekają na pogodę a u mnie 15C i słońce! Siedzę na balkoniku z laptopikiem na kolankach, obok kawka... idealna przerwa w pracy:)

Anapi hahah, ale się usmiałam z tym drutem od biustonosza! Rewelcja! Choć oczywiście współczuję całej tej sytuacji, na pewno niezbyt komfortowa... mam nadzieję, że plastry pomogą. Ja nigdy nie miałam tak dlugo tych bóli, zwykle po godzince samo przechodziło. Biedna jesteś:(

Iza od razu uracz Igora wielką dawką witaminy C. To naprawdę działa, jeśli ty szybko interweniujesz. Mnie to często ratowało przed chorobą.

Kuma pochwal się mieszkaniem? Ładne, duże? :))

Agatka ja bym brała materiałową. WIklinowa łądniejsza ale już widzę, jak się z niej będzie sypać przy wietrze i deszczu. No i nie doczyścisz tego w żaden sposób. A ja okien nie dotykam. Jeśli ma cię kto wyręczyć to skorzystaj, nie powinnyśmy wyciągac tak długo rąk do góry. To bardzo napina mięśnie, ja nawet nie mogę spać z ręką pod głową bo od razu czuję napięcie i skurcz.

Zebrra widzę, że dzień pracowity. Ja sama zrobiłam się ostatnio wzorową panią gospodyni. Wcześniej porządki i pranie zostawiałam na ostatnią chwilę jako zło ostateczne, a od jakiegoś czasu nawet się za to spokojnie zabieram. Może podświadomie przyzwyczajam się do nowej roli:)

Angel a mi lekarka zlecała od razu 75g glukozy, w ogóle nie miałam 50. Ciekawe dlaczego...

Silva witaj:) BRAKUJE MI TU CIEBIE!!! I powodzenia z Zusem!

Cinamon miło cię widzieć:) Jak się cieszę z badania!!! Koniec nerwów, możesz śmiało prasować i ukłądać ciuszki kochana:)))
 
Do góry