reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
o matko!!! chyba w życiu o takim szybkim porodzie nie slyszałam! i nie mam pojęcia jak to możliwe :p ale przyznam, że hasło o parującym dupsku.... pierwsza klasa!!!
A ja już się żegnam, spokojnej nocki :)
 
Witajcie Brzuszki
Ja dziś pierwsza!!!!! Mąż do pracy na 7 wychodził i sie obudzilam :-). Ale pewnie jeszcze zasnę, zaraz włączę sobie dr Hause...lubię ten serial :-).
Buziaki dla Was i życzę Miłego Dnia
 
Ostatnia edycja:
czesc doris:) no faktycznie bylamzdziwiona jak zobaczylam twojego posta hehehh
dobry wszytskim
przeczytałam opis tego porodu.....ale expres, ja juz zaczynam trzasc portkami:)
 
Ostatnia edycja:
ja też czytałam.., a takie sytuacje wynikają z tego, że do szpitala każą przyjeżdzać na ostatnią chwilę...bez sensu. Nie każda Kobieta rodzi 10 godzin, ja Dominikę rodziłam 1,5 h Damiana też więc teraz też do szpitala pojadę po pierwszych skurczach :-)
 
trasia fajnie ze juz sobie porzadkujesz:) ja to zostawiam na pozniej....
a co do mieszkania na wsi....ja mieszkam i nigdy bym do miasta nie poszla(no chyba z bym musiala) jz wczoraj ogladalam moje ogrodki ktorymi mam nadzieje ze dam rade sie zajac niedlugo:)
doris to ty faktycznie pewnie migiem urodzisz
 
Witajcie z rana ja juz po śniadaniu :-) poczytam co tam napisałyście wczoraj wieczorem

miłego dnia - u nas tak pieknie z rana :-)
 
reklama
Hej Kochane! Piękne słoneczko dzisiaj...my dzisiaj ok 13 tej jedziemy kupić w końcu te nieszczęsne kafelki...czyli zapowiada się popołudniowa wyprawa po sklepach...ciekawe czy dam radę
Co do mieszkania na wsi....nie wyobrażam sobie innego miejsca...i za żadne skarby bym się nie zamieniła...uwielbiam mój domek, taras, ogród i spacery do pobliskiego lasu...więc kto ma możliwość niech ucieka na wieś... :)
No Kobietki kochane...u mnie dzisiaj humorek o niebo lepszy niż przedwczoraj...więc podzielę się nim z Wami :)))
 
Do góry