reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

reklama
gosiane dzięki za linka, my już gdzieś o tym pisałyśmy na innym wątku. Cieszę się, że wyszło takie rozporządzenie, choć obawiam się że tu potrzebna jest zmiana mentalności a nie przepisów. Położne pracujące 20 lat nie zmienią swoich przyzwyczajeń z dnia na dzień...
 
kasiawilde ja też uwielbiam tą książkę! Ogólnie rosyjska literatura to dla mnie rewelacja, to poczucie humoru i jednocześnie zagłębienie w filozofię postaci jest bezkonkurencyjne!
 
traschka ja w sumie wielu książek z literatury rosyjskiej nie czytałam, ale "Mistrz i Małgorzta" i "Zbrodnia i kara" są bezkonkurencyjne :) koniecznie zdaj relację w sobotę. Słyszałam też, że świetny jest serial na podstawie książki, który był emitowany w tvp... chyba w zeszłym roku, może miałaś okazję obejrzeć? Bo nie wiem czy warto gdzieś szukać...

A tak w ogóle to mój mąż zapomniał o dniu kobiet, olśniło go gdy podali tę wiadomość w faktach, grrr! Zmęczona dziś jestem to nawet nie mam siły się na niego powkurzać, a teraz będzie miał 'wzrok zbitego psa' przez cały wieczór ;)
 
Jak tam Wasze humorki??Dopisują??

Aestima, ironia - a gdzie fotki po wizytach fryzjerskich??:-)Tak na nie liczyłam...buuu

traschka ja też jak tylko kupię komodę robię porządek w ciuszkach i zaczynam je prać i prasować bo obawiam się ,że na miesiąc przed nie wystoję przed deską do prasowania dłużej niż 20 minut;-)Co do prezentu od męża to świetny pomysł miał z tym piwkiem bezalkoholowym...słyszałam o nich ale nie piłam.

mysia dobrej nocki kochana:*
 
reklama
Do góry