reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2011

Ginek robiąc mi usg zobaczył drugą fasolkę!!!! Jezu nie dociera do mnie że będę mieć bliźniaki

Ale super! Gratulacje!! To podwójne szczęście!

Dagamit - myslę, że tym razem się uda. Nie ma co się stresować, bo to napewno nie pomoże, a zaszkodzi. Ja też staram się byż pełna optymizmu i nie dopuszczać myśli o najgorszym, ale tyle się słyszy dookoła złego, że czlowiek chcąc nie chcąc o tym zaczyna myśleć. Kilka razy było tu powtarzanem, że 95% ciąż kończy się sukcesem, więc dlaczego nam ma się nie udać:)!!! Teraz tylko czekam na środę, na wizytę u gina i mam nadzieję na same dobre wieści. Zachcianek nie mam,w ogóle żadnych objawów...
Nooo ja strasznei życzę sobie i wszystkim tutaj, abyśmy doczekały w komplecie do samego czerwca!! :-)
Jestem z Górnego Śląska
 
reklama
Lucky - jak po USG???

No własnie, ja też się martwię... Lucky odezwij się!

Lucky się nie odezwała po wczorajszym usg? Mam nadzieję, że wszystko ok.

Weszlam tak pozno coby dowiedziec sie jak bylo na usg LukyClover ale nic sie nie pochwalila,jak było.

[FONT=&quot]Lucky[/FONT][FONT=&quot], odezwij się, ja też się martwię[/FONT]

Dziewczyny, ogromnie dziękuję Wam za troskę, jestem wzruszona że tyle z Was o mnie pamiętało i się martwiło. Przepraszam, że nie pisałam wcześniej ale byłam zbyt przygnębiona :-(

Na usg okazało się że serduszko owszem, bije, ale mam odwarstwienie kosmówki :sad: i nakaz bezwględnego leżenia przez 2 tygodnie (a może nawet dłużej), mogę wstawać tylko do łazienki. Do tego oczywiście leki i przykazanie, że w razie krwawienia natychmiast do szpitala :-( Strasznie mną to wstrząsnęło... Jeszcze w piątek był Dzień Dziecka Utraconego, a tv bombardowało danymi do ilu poronień dziennie dochodzi... Nie mogłam o tym pisać, dopiero dzisiaj się zebrałam, mam nadzieję że zrozumiecie.

Witajcie kochane Dziewczynki :-)
niestety @ przyszła z samego rana :-(
przepraszam iz dopiero teraz się oddzywam ,ale ten dzień nie należał do szczęśliwych:-(a wszystko zaczęło się w nocy...
moja 3,5 letnia córeczka była lekko przeziebiona tzn katar i nic poza tym,na nic się nie skarżyła i nie miała temperatury...
a tu nagle w nocy WIELKI krzyk i płacz...
Nadia zaczęła się dusić a ja niewiele mysląc obtuliłam ją i otworzyłam okno...po 5-10 min.zaczeło byc lepiej no ale juz do samego ranka spałam z nią na siedząco...
przy tym duszeniu dostała lekkich drgawek nóżek...

Droga Małgosiu,tak mi przykro że przeżyłaś tak ciężkie chwile. Mam nadzieję że z Twoją córeczką już wszystko dobrze, ściskam Cię!
 
hejka;)

maz jednak zapomnial o Rocznicy:(:(

nawet mama dziwonila z zyczeniami::) a ON NIC!!:(:(

od rana wymiotuje/....bleeee fujjj mam dosc...:wściekła/y::zawstydzona/y:

dziewcyzny z wiadmosci na PW zapiszuje do watku Tajnego;)
 
Na usg okazało się że serduszko owszem, bije, ale mam odwarstwienie kosmówki :sad: i nakaz bezwględnego leżenia przez 2 tygodnie (a może nawet dłużej), mogę wstawać tylko do łazienki. Do tego oczywiście leki i przykazanie, że w razie krwawienia natychmiast do szpitala :-( Strasznie mną to wstrząsnęło...
Lucky, przed Tobą trudne chwile...wiem co czujesz, ale jestem pewna, że wszystko będzie dobrze. Serduszko bije, dzidzia chce żyć - leż, oszczędzaj się, na pewno dacie radę! Trzymam kciuki!!
 
LuckyClover trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło &&&&&&&&. Dbaj o siebie.
dagamit za twoją fasolkę też trzymam kciuki &&&&&&&&&&.
Dzastina gratulacje!!! Może ja też zobaczę 2 fasolinki.
prettyWoman bardzo mi przykro, niestety z facetami to tak już jest. Dla nas daty są wazne, dla nich nie. Oni uważają, ze przecież jak są z nami to nas kochają i już nie muszą tego mówić.
 
reklama
hej :)) !! gartuluje wszystkim przyszłym mamusią !! :** jestem dziś w 7tc ;) termin mój to 7 czerwca hihi już nie mogę sie doczekać :p a jak z waszymi dolegliwościami macie wymioty ? ja od paru dni mam tak że jak wstaje to odrazu mi nie dobrze, ale naszczęście żadnych wymiotów ;)
 
Do góry