reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Zdec - właśnie o Tobie dziś myślałam :) niedawno odkryłam tylko to że jest uczulony na miód... miodu samego nie je, ale często jadł kanapki mleczne (kinder) i kinder delice i od niedawna po zjedzeniu robią mu się szorstkie i czerwone policzki, więc tego już nie je... ale czy pocenie ma coś do alergii? nie wiem, jak będę u lekarza to zapytam... A co u Was? Jak Natalcia?

Jakoś leci jak zawsze:) Na nic czasu nie mam, więc już rzadko nawet tu zaglądam. Do tego zalany laptop jabłko-miętą i teraz bardzo ciężko się na nim pisze:(
Dziewczyny czy wszystkie dzieci będą szły w tym roku do przedszkola? Wczoraj we Wrocławiu pojawiły się zasady rekrutacji no i nie wiem jak to jest, ale boję się że jak dziecko nie ma starszego rodzeństwa to ciężko mu się będzie dostać do przedszkola, bo za to dość dużo punktów dają. To dziwne jest.... bo zawsze to pierwsze dziecko nawet jeżeli ktoś będzie miało więcej rodzeństwa i tak będzie najbardziej poszkodowane. Ja nie wiem czy to tylko Wrocław jest taki dziwny??
 
reklama
Zdec Łukasza zapisałam do dwóch przedszkoli, u nas nie ma takich problemów, mam nadzieję, że się dostanie, jeśli nie to w 3 przedszkolach mam koleżanki więc będę błagać żeby usmiechaly sie do dyrekcji, napewno gdzieś się wcisniemy
Bardziej obawiam sie tego czy Sylwia zostanie przyjęta do żłobka. Jestem jeden publiczny tu gdzie mieszkamy, drugi jest na W. Wolin trzeba przeprawiac się promem, trochę nierealne dla nas.
 
Ostatnia edycja:
czesc babeczki ;)

mowicie o odchudzaniu...... tez mnie to wkrótce czeka........
w ciązy z Kuba przytyłam jakies 27 kg. ale po wakacjach 2010 wazyłam tyle co przed ciąża, a teraz jestem 10kg na plusie, zupelnie inna jest ta ciąża, ciekawe, czy bede miala znów cc.....
milej niedzieli laseczki;)
zyrafka eh jak sie boje znow tych nieprzespanych nocy, pogryzionych brodawek, bolacego brzucha i płaczu dziecka.....
a brzuszek pokaze jak juz sesje zrobimy ;)
zdec w u nas w lublinie tez ciezko z przedszkolem.... Kuba chodzi do takiego prywatnego osiedlowego, a do panstwowego szanse minimalne......
perfecta też mam za wysokie ciśnienie ;(
 
Hej Dziewczyny:)
zyrraffka Najpierw byłam na diecie dukana na niej zeszło mi najwięcej. Przez pierwszy 14 dni zeszło mi 12kg. A potem co miesiąc po 4 kg. Ale lekarz mi odradził dalej stosowania tej diety i zmieniłam trochę żywienie. Niby Dukan ale z dodatkami warzyw i owoców. I doszłam do swojego celu:) jesteś z Świnoujścia?.
 
Zdec - a mi Jagody NIE PRZYJĘLI do przedszkola!wrrr:wściekła/y: 1wszy raz w historii tego przedszokla mają za dużo dzieci!jestem tak zła że szok! zadzwonili,że mogę ją WOZIĆ (a tak to ma autobus) od 13 do 16 jak ona akurat śpi!
Jest jeszcze prywatne przedszkole a tam też musiałabym wozić, poza tym za samo przedszkole płaci się ok 200zł+dojazd:(( zastanawiamy się z mężem czy 1)możemy sobie na to pozwolić 2)czy warto dowozić zwłaszcza,że tam zimą zwykle nie da się dojechać 3) czy nie lepiej poczekać jeszcze rok żeby w przedszkolu miała swoje dzieci co di szkoły z nimi pójdzie, bo nie chce jej robić stresu i co chwilę zmieniać przedszkole:((
 
Zdec - a mi Jagody NIE PRZYJĘLI do przedszkola!wrrr:wściekła/y: 1wszy raz w historii tego przedszokla mają za dużo dzieci!jestem tak zła że szok! zadzwonili,że mogę ją WOZIĆ (a tak to ma autobus) od 13 do 16 jak ona akurat śpi!
Jest jeszcze prywatne przedszkole a tam też musiałabym wozić, poza tym za samo przedszkole płaci się ok 200zł+dojazd:(( zastanawiamy się z mężem czy 1)możemy sobie na to pozwolić 2)czy warto dowozić zwłaszcza,że tam zimą zwykle nie da się dojechać 3) czy nie lepiej poczekać jeszcze rok żeby w przedszkolu miała swoje dzieci co di szkoły z nimi pójdzie, bo nie chce jej robić stresu i co chwilę zmieniać przedszkole:((
nie bała byś się dawać jej do takiego busa?ja bym się chyba bała...nawet jeśli są opiekunki to wołała bym sama wozić,bo wiadomo jak to z dziećmi jest...

Co do przedszkola to i u nas jest problem, ale chyba nie aż tak duży...a tak żeby było śmiesznie to moje dzieci nie mogą chodzić do przedszkola w mieście bo zameldowane są na wsi...(musiała bym ich zameldować tymczasowo u kogoś z miasta...):eek: ale mamy parę km od nas "przedszkole"gminne i planuję chłopców podwozić tam od września, ale tylko po to by się wśród dzieci wyszalały i odpoczęły ode mnie, ale czynne jest tylko 5h i 4razy w tyg,więc nie ma szans pójścia mi do pracy...:confused:(może na sezon teraz mi się uda ale na razie się nie chwalę:-p)

My w chorobie...Ja chora, bliźniaki też, znając życie jak pójdziemy jutro d lekarza okaże się że Jakub ma zapalenie oskrzeli, a Szymonek przejdzie to bokiem...norma..:zawstydzona/y:

mamy w tym miesiącu totalny wysyp imienin ur i tym podobnych...porażka finansowa:-D
Mężuś dalej kochany, dba o żonę i dzieci, i żyjemy jak w bajce:-)

a co do wagi to mi po ślubie troszkę się przytyło:eek: ale przed ciążą muszę choć troszkę zgubić, jest ok.61,ale muszę zejść chociaż do 59, a w ciąży przytyłam tylko 13kg:-) więc jak na bliźniaki chyba całkiem nieźle:-)
 
Ostatnia edycja:
Milusia- nie, nie bałabym się. Tu dzieci od 3 lat mogą jeździć szkolnym normalnym autobusem, mają opiekunkę i wszystkie dzieci jeżdża i jest ok. a co do tycia w ciąży- wrrrrr 13kg? ha to ja się nnie odzywam!
 
reklama
Do góry