reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

hej Ewelinka, super ten twoj urwis:-) sliczny chlopczyk

co taka ciszy kobitki, swietujecie? ja dostalam dzis czekolade od moich chlopakow i juz poszla w bioderka;-)
 
reklama
witam

"stare" o nowe mamuski


wieki mnie nie bylo ale u mnie jak zwykle mega goracy okres oby do maja, w tym tygodniu mam dwoch bieglych na raz nie wiem jak to przezyje trzymajcie kciuki.

Perfekta dbaj o siebie i maluszka !!! bierz dzielnie tabletki i cisnienie trzymaj na smyczy

Kasiek , moi chlopcy tez sie tak wlasnie poca , podobnie jak tata, ja wiem ze u nas to rodzinne , ale slyszalam tez ze moze oznanac wady serca , lepiej dopytaj lekarza i przeanalizuj rodzine



Chlopaki rosna brykaja na maxa, Eryk papla jak najety niestetety rozumiemy go chyba tylko my.... dzis bylismyn na urodzinach, prawie dorosla kuzynka Eryka nie mogla uwierzyc ze on zna takie slowa ( oczywiscie po przetlumaczeniu :)) ) Ja dzis pierwszy raz mialam okazje grac na Xboxie movie , nie mogli mnie wyciagnac z pokoju dzieciakow:) a jutro chyba sie nie pozbieram do pracy :) w kazdym razie wiem na nastepne dziciatko jednen prezent dla calej rodziny :) moze sie w koncu zaczne ruszac, choc maz juz sie zaczal martwic ze jak troche schudne to zaczne sie jego czepiac :) bo roznica pomiedzy nami za juz siega 35 % :)) za niedlugo bede w lozku wpadac w jego dolek.
 
Hej Dziewczyny:)
U nas znów ten śnieg. Tylko Filipek się cieszy bo pójdzie na saneczki:)
Ja właśnie czekam na dziadka który zostanie z Filipkiem i razem z mężem mykamy na zakupy. Bo Filipek z wszystkiego wyrósł musimy mu nowe rzeczy kupić. W końcu nie długo wiosna:)
 
Ewelinka - zazdroszczę zakupów!

Powiem Wam,że ja Jagodzie nie mam czego kupić, wręcz przeciwnie nie mieszczę po szafach jej lumpów!Z jednej strony się cieszę,bo skoro dostała duuużo,to ja zaoszczędze(a teraz to mi bardzo potrzebne) a z drugiej czasem się wkurzam bo chciałabym ją ubierać w to co mi się podoba,czasem kupię jej coś nowego, ale te ubranka od kupelek moich są samych dobrych marek i nie są znoszone.
Milka- fajnie że chłopaki rosną i zazdraszczam chudnięcia, bo ja powoli do słonicy się upodabniam:baffled:
 
Dziewczyny,

Zajęłam się "produkcją" naturalnych mydełek glicerynowych. Robię to bardziej z pasji niż z chęci zarobku, po prostu trafiłam kiedyś na takie warsztaty i zakochałam się w tym.

Poniżej przedstawiam Wam moje pierwsze prace.

Istnieje możliwość zakupu takiego zestawu, cena 3,50 zł za woreczek.

Cena nie jest duża, niestety gliceryna do wytwarzania mydełek jest bardzo droga.

Mydełka są z naturalnej gliceryny, do ich produkcji użyłam naturalnych barwników.

Ale są tak piękne, że szkoda ich używać, gwarantuje, że ozdobią każdą łazienkę.

Jakby co proszę o kontakt na priv

DSCF1188.jpgDSCF1168.jpgDSCF1174.jpgDSCF1178.jpgDSCF1180.jpgDSCF1184.jpgDSCF1182.jpg
 

Załączniki

  • DSCF1188.jpg
    DSCF1188.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 45
  • DSCF1168.jpg
    DSCF1168.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 43
  • DSCF1174.jpg
    DSCF1174.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 41
  • DSCF1178.jpg
    DSCF1178.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 44
  • DSCF1180.jpg
    DSCF1180.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 40
  • DSCF1184.jpg
    DSCF1184.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 39
  • DSCF1182.jpg
    DSCF1182.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 36
reklama
cześć Dziewczyny. Przez tydzień miałąm mały armagedon. Czasem tak bywa.

Nadika- jak chłopaki? jak sobie radzisz?

mamo kubulki- jak się czujesz, pokaż nam brzuszek :)))

perfecta- a Ty to wogóle powinnaś się tu conajmniej raz dziennie meldować. Pisałam na FB i brak odp. Jak ciśnienie? Jak się czujesz?

koriander- Ty chyba już całkiem się z bb wypisałaś, co słychać, jak Lilusia??

kurcze nie jestem w stanie tu wszystkich wymienić

olavip- i dobrze że niemusisz kupować, ja niby mam lumpki ale zawsze coś się znajdzie do kupienia, teraz szukam kurtki na wiosnę dla małej. Dzieciaczkom zawsze pokupuję wszystko tylko ja chodzę jak jakiś strach na wróble, ale przytyłam strasznie więc nawet nie chcę po sklepach chodzić zeby się nie dołować.

milka- mój Łuki też papla i też chyba my tylko go rozumiemy i też nie zawsze. Czekam na koleżankę logopedkę, miała przyjść do mnie ale się przeprowadza i nie może się wyrwać

emalia- jak samopoczucie?

kasiek- jak odpieluchowywanie??

milusia- pracujecie nad Zosią ?:-D:-D.

kasiulka - fajne te mydełka

powinnam iść juz spać, dobrze ze jutro piątek, ze ten tydzień się kończy
 
Do góry