reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

olavip- świetne masz dzieciaczki :) Bartuś taki już duży, ja nie mogę się doczekać kiedy moje Łobuziaki będą się razem bawić. Już coraz lepszy mają kontakt, może byłby jeszcze fajniejszy ale Łukaszek jest bardzo zazdrosny ostatnio o Sylwię i nie chce się razem z nią bawić. A waga to Ci chyba w cycki poszła :))
 
reklama
Witajcie,

Ja też mam już dość tej zimy. Majusia jest chora, byłam z nią u lekarza, dostałyśmy masę leków :-(

Ja mam się w miarę dobrze, zaczęłam robić te mydełka o których pisałam wcześniej, jakoś mnie tak cieszą i uspakajają

Największą furorę robią dinozaury (w ofercie możecie obejrzeć zdjęcia)

Moje magiczne mydełka: Oferta

Hania zrobiła się strasznie nieznośna, robi nam wszystko na złość i jest zazdrosna o Majkę.

Jutro kalendarzowa wiosna - może śnieg w końcu odpuści?
 
klementinka,Żyrafka - hehe dzięki ale wy macie 60kg i się odchudzacie, a ja mam 20 więcej:baffled:

Kasiulka - Jagoda też mnie nie słucha hehe, a mydełka widziałam i chciałam CI właśnie pisać że te dinozaury to bombowe są!
 
u mnie tam wiosna choć za szybą sterty śniegu:-D
firanki poprane, okna umyte,kręgosłup już strajkuje ale idę śmiało dalej:-D

Ola fajne te Twoje łobuziaki:tak: a Bartuś jaki podobny do Ciebie:happy:

mnie sie też chłopcy nie słuchają:-( jak już huknę to coś pociera...ale mężuś wystarczy że powie słowo i już robią jak trzeba...aj,bo tak to z nami mamusiami jest:-D
 
klementinka,Żyrafka - hehe dzięki ale wy macie 60kg i się odchudzacie, a ja mam 20 więcej:baffled:
tiaaaa, gdyby tak bylo to siedzialabym cicho i cieszyla sie fajna figura, niestety diete musze robic ale sie ciesze bo juz 3 kg mi spadly

Kasiulka super hobby, my tez ciagle do lekarza chodzimy, moi chopruja na zmiane

u nas to juz fajnie sie razem bawia, nawet Jas dostaje czasem po glowie od Jeremka wiec trzeba pilnowac zeby sobie krzywdy nie zrobili w tych swoich przepychankach


ja juz nie moge z ta pogoda, caly czas pada snieg, mam dosc!!!
 
kasiulka mydełka super! Natan jest na etapie dinozaurów więc byłby zachwycony takim mydełkiem :)
a napisz mi z czego one są robione? można je stosować u dzieci??

Jak najbardziej, Hania myje tym rączki. To jest zrobione z bazy glicerynowej pochodzenia roślinnego.

Skład (pozwolisz, że ściągnę ze strony producenta)

Skład: Aqua, Propylene glycol, Sodium stearate, Sodium laureth sulfate, Glycerin, Sucrose, Sodium cocoate, Sodium xylene sulfonate, Sodium lauryl sulfate, Stearic acid, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium etidronate.
 
Dziewczyny jakbym Was mogła jeszcze wykorzystać,to poszukajcie na FB - MOJE MAGICZNE MYDEŁKA - i polubcie, dzięki temu Was znajdę i dodam do znajomych,bo w końcu założyłam tam konto hihi
 
reklama
Hej Dziewczyny:)
Mnie pochłonęły na całego porządki nawet na nic czasu nie mam:(
Ale dzisiaj robię sobie wolne bo wpadają znajomi z 4 miesięcznym Kacperkiem:) Ale wycałuje bąbelka:)
 
Do góry