reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
emalia współczuje sytuacji z eks teściową:/
kasiek zdrówka dla Damisia!! co za wstretne babsko z tej lekarki, nie przejmuj się, czasem choroba tak szybko się rozwija że nie jesteśmy w stanie jej powstrzymać, ja pamiętam jak Natan miał zapalenie oskrzeli, nie miał gorączki,lekki kaszel i dopiero jak zauważyłam że jest osłabiony i po każdym mleku wymiotuje poszłam na wizytę i skończyło się na zastrzykach.
 
Cześć. Nie mam weny czytać, przeczytałam tylko jedną stronę...

Emalia
- współczuję sytuacji... no tak już właśnie bywa z "eksami" i ich rodzinami... trzymam kciuki żeby było dobrze!

A my w domku... nie pracuje bo mały ma zapalenie oskrzeli... że też musiało się to przyplątać i to w dodatku teraz... biedny Damiś, męczy się bardzo, a ja razem z nim... zero snu w nocy... za to w dzień, o dziwo nie jest marudny, ładnie się bawi, dyda w buzi trzyma non stop, ciągle woła mniam i ogląda bajeczki, więc nie jest źle... byłam dziś na doraźnej, i mi się dostało... poryczałam się, bo lekarka powiedziała mi "jaka z pani matka, że dopuściła pani do takiego stanu dziecka???" kilka razy mi ubliżyła, w końcu nie wytrzymałam i zapytałam, "czemu pani jest dla mnie taka uszczypliwa?" a ona na to "to już jest pani problem..." co za babsztyl... co raz większe uprzedzenie mam do tych lekarzy... rzygam na naszą służbę zdrowia... :angry:

Miłego dnia kobietki!!!

Ja moge Ci poradzić to co ja zrobiłam.
Miałam taką sytuacje w szpitalu przed porodem pierwszym, że kobieta z tekstem, ze co ze mnie za matka, jak sie skarze na bóle w żebrach. Wyszłam od niej z płaczem, ale nic nie zrobiłam. W ostatniej ciąży też na nią trafiłam na KTG i powiedziała, że wogóle powinnam jeździć do innego szpitala, jak tam mam zaplanowaną ciąże...i jeszcze pare rzeczy nagadała. Wkurzyłam się i do dyrektora szpitalu skrobnęłam maila. Okazało się, że rodziłam w tym szpitalu i wszyscy wiedzieli o moim mailu i wszyscy byli dla mnie bardzo mili (włącznie z tą kobietą). Odpisali mi, że została pouczona i ble ble ble...Ważne jest to, żeby dać znać dyrektorowi jaka jest obsługa, bo w dzisiejszych czasach powinna być na jakimś poziomie.
 
Witam
wychodzą nam piątki. Dziewczyny przygotujcie sie na nie:(
Jas strasznie w nocy płacze - (jeszcze tak nie płaakał) Od wczoraj jest niemożliwy widac ze bardzo go boli:(
Zaopatrzcie się w Viburkol jakiś panadol w czopku bo moim zdaniem to najgorzej wychodzące zęby ever.
 
Witam i ja
Emalia no normalnie żal... ale fakt ludzie są podli i za plecami zrobia i powiedza swoje, ale dam Ci radę jaką sama podjełam:miej to gdzieś i rób swoje:-D
Kasiek zdrówka:*
Perciu biedny Jas życzę spokojnego wyżynania:-D

Co do beszczelności naszej sł zdrowia to popieram to co napisała Asnecja!Ja też miałam taka sytuacje ze 2 dni płakałam a w końcu zrobiłam z tym poządek taki że aż cały oddział chodził jak na szpilkach, ale żadna suka 9za przeproszeniem, ale na taka osobę tylko tak mozna napisać) sie nie przyznała.... ale minąl rok a mnie na pewno dalej pamietaja i dobrze!od tamtej pory powiedziałam dośc i nie dam się byle babsztylkowi upokażać!! może jestem młoda, ale bardzo dbam o swoje dzieci wiec żebym wiedziała która powiedziała tak okropne słowa to bym chyba oczy wydrapała:-D


Kolenderka i Gosiagro jak tam sie byczycie? :-D :-D


Muszę się pochwalić że moj Szymus tak cudnie mówi "babcia" ze jej, nie baba tylko cały wyraz BABCIA, a babcia taka dumna z wnusia...:-D

Mamy śnieg więc po obiaqdku jedziemy pewnie do M. i idiemy z chłopcami na sanki:)

Pozdrawiamy
 
witam się i ja!
Perciu - :szok:aż tak źle? nie strasz mnie,bo nam dopiero kły wyszły i było bardzo nieciekawie... Wytrwałości dla Was!
Emalia - o masz babę wstrętną, no! Ale to serio po chamsku,że najpierw mówiła,że wnuczka i wogóle a teraz się chce o coś upominać.. Nie zrozumiem nigdy ludzkiej zawiści i chciwości....

ej a WY macie śnieg? co WY! ja tylko mróz dziś a śniegu brak:no:
 
Perfecta - współczuję... u nas też maruda na całego, ale chory więc się nie dziwie... oby szybko wyszły te zęby... mnie też się wydawało że wychodzą, ale cisza od dłuższego czasu

Milusia - zazdroszczę wyjścia na sanki... my musimy poczekać... :(

Kiedyś obił mi się o uszy, post chyba olivip, jak pisała jak Jagódka mówiła całymi zdaniami... wow... u nas słowa pojedyncze i nie zapowiada się na nic wiecej

Miłego dnia
 
reklama
Do góry