reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witamy
Meldujemy się że żyjemy:-D u nas wszystko superaśnie:tak: a ja nie mam kompletnie czasu na neta:eek: (mój .M ma 3 tyg urlopu, wiec same rozumiecie:-D ) spędzamy te dni w 200% :-D mamy juz tyle atrakcji za soba że ulala:-D a każdy dzien jest inny i każdy cudowny, bo razem umiemy sie bawić wszędzie, nawet jak siedzimy w domu to jest kupa śmiechu:D

Chłopcy odpukać zdrowi, rozrabiają(aczkolwiek M. ma na nich bardzo dobry wpływ i jest już ogromna zmiana w ich zachowaniu:tak::tak: )

Pozdrawiamy i całujemy wszystkie dzieciaki i ich mamusie:*****
 
Ostatnia edycja:
Witam sie)

Milusia a wlasnie wczoraj w nocy jak pisalam posta myslalam o tobie i chcialam cie wywolac lecz corka sie zbudzila;/ Super wiesci:) Odezwij sie czesciej:) fajnie ze dzieciaki zdrowe i korzystacie z zycia,rewelacja:-)

Kasiu gratki:) no to czekamy,my juz od paru miesiecy czekamy ale niby kolo 2 roku zycia sie pojawiaja wiec maja czas jeszcze...

Ja znow mialam ten okropny sen,kiedy on sie skonczy,co najmniej 2-3 w miesiacu mi sie sni i tak juz od 2-3 lat;//
 
Witam
ostatnio brak czasu na pisanie mam. Latam po lekarzach. Wpadłam tylko zapytać o Agi i Polunie! Bo jakoś tak myśle o nich i myślę.
Aguniu daj znac co u Was? Jak sie ma Polunia Wy pewnie już w JUKEJU ... Jak minęła podróż? Kochana daj znać co u WAs koniecznie
 
Witam ostatnio mały ruch tutaj mi się w sumie też pisać niechce ta pogoda jakaś przygnębiająca ja po 3 dniach diete dukana zakończyłam ale przez to że strasznie się żle czułam nie miałam siły wogóle przeszłam na montignaca kiedyś sie tak odżywiałam wiec wiem że będzie odpowiednia
 
Kobietki czy któraś z was miała strój kąpielowy z Bonprix? jakie wrażenia? chcemy isc z Zuzą na basen a ja w dwuczęściowym się nie pokaże:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: wiec musze nabyć nowy.
w poniedziałek jedziemy z mężem na shoping do Gdanska :-):-):-)na pewno on sie obkupi a ja będę marudzić jaka jestem gruba i że wszystko nie pasuje.



czytam i myślę Was często ale niestety z pisaniem masakra :no:
 
Witojcie
perciu - kochana moja, u nas ok....My juz w Jujeju od niedzieli....ale nie bylo czasu do Was zajrzec....U mnie w pracy....maskara....takie busy...a na dodatek chopaki z którymi pracuj P. jeden na urlopie w Egipcie a drugi zlamal noge...wiec nie widuje P. wogóle...jezdzi do pracy na 14.00 a nie na 16.00 wiec Pola od 13.30 do 15.30 u mojej kumpelki dopoki ja nie wroce z pracy ( tylko w poniedzialek mielismy dwie godzinki rtodzinne które wykorzystalismy na rozgladaniem sié nad nowym mieszkankiem)....takze koszmar lekki ale jakos dajemy rade.....jeszcze tylko przyszly tydzien taki...a potem P. ma tydzien wolnego wiec extra.....a Polcia super....wrocila do swojego angielskiego schematu dnia juz pierwszego dnia ....lot calutki przespany.....i ogólnie cudowna z niej córa.....Ot i tyle u nas...Nic ciekawego.....
koriander, emalia - dziekujé :-)
milusia - nawet nie wiesz jak sie ciesze....

No nic zmykam....Pranie sie skonczylo....i mam sterte prasowania.....
 
reklama
hej dziewczyny :) Wpadam na chwile poczytać co u was ale jak u większości czasu mało :)
U nas ząbkowo podobnie jak u Kasiulki zostały tylko 5tki do przebicia i mamy komplet :D
Dni lecą szybko i nie wiadomo kiedy robi się wieczór...
Mała coraz więcej rozrabia a kumata masakrycznie :)
co do mówienia to u nas w większości po swojemu chociaż już ładnie mówi już sporo słów... z ostatnich umiejętności to nauczyła się że jak się jej zapytam jak masz na imię to mówi "Julia" :) a jak zapytam gdzie jest julka to pokazuje na siebie :) ale do składania zdań to nam jeszcze daleko...

Ostatnio walczyliśmy z zapaleniem uszu i chyba póki co już jesteśmy zdrowe :D

Ok zmykam jakieś pranie jeszcze wstawić i kuchnie ogarnąć...

miłego weekendu...
 
Do góry