reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć laseczki parę dni mnie nie było ale widzę że produkcja mała pewnie wszystkie sprzątają i zakupują się:-D
u nas daleko w polu jakoś w tym roku nie dociera do mnie że to już święta chyba przez pogodę :-(nie powiem że nie cieszy mnie że jest taka ale jednak na święta przydałoby się troche śniegu
z pozytywów to namówiłam męża na krótki wypad w góry w ferie jupi:-Dw końcu gdzieś się wyrwiemy choć nie powiem przeraża mnie droga z Michałem taki kawał ale zobaczymy
kasiulka gratki małego ludzika choć już nie taki mały:tak: a jak dzisiaj nie ma niespodzianek ?
zyrafka zdrówka dla Łukaszka i dla ciebie:tak:
Ewa uuuu niezłe podróże chyba nie co dziennie
izd witam napisz coś o sobie:-)
i to na razie na tyle młody wzywa i trzeba się po jakieś zakupy wybrać :tak:jak ja nie lubię tego przedświątecznego tłoku w sklepach brrrrrr pa
 
reklama
Krzysiek znów ma anginę a dopiero w czwartek skończyliśmy poprzedni antybiotyk, na razie dostaliśmy kolejny plus lek antybakteryjny ale jeśli jeszcze raz powtórzy się angina po przed wizytą mam zrobić badania....Teraz Krzyś bawi się samochodami w swoim pokoju i wogóle nie widać że jeszcze o 2 w nocy zbijałam mu gorączkę, ustawia sobie auta na półkach albo na podłodze w rządku nazywając każde które bierze w rączkę. On mnie zadziwia swoją dorosłością,a w ciągu ostatnich dni zaczął jeszcze ładniej mówić ładniej buduje krótkie zdania....o a teraz przyszedł upomnieć się o bajkę w TV i mamusia włączyła mu Rajdka- jego ulubioną bajkę i dziecko teraz ogląda...polecam to bajeczkę bo jest w sam raz dla małych chłopców. za darmo można ją obejrzeć tu Rajdek | Super Bajki z tej strony polecam też strażackie opowieści i Finleja.

Hej. Wpadłam tylko na sekundę, mały przeżywa jakąś traumę, od kiedy uczyliśmy go samodzielnego zasypiania, na widok łóżeczka płacz i lament. Poddałam się. Nie mam zamiaru dziecka stresować. Najwyżej będę go usypiała przed kolejne kilka lat... :( U mnie ok. Chociaż te święta są dla mnie wyjątkowo smutne... jakoś podołam. Udanych zakupów, miłego sprzątania i jeszcze na święta się odezwę. Buziaczki :*
Nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumie, ale powiem Ci że jak ja odpuściłam to Krzysiek coraz częściej zasypia u siebie (oczywiście tylko wieczorem) z tym że musze z nim być a często jeszcze bujać go za tyłek...dziś w nocy chciałam żeby spał ze mną a on z gorączką uciekł mi do siebie do łóżeczka i kazał się bujać i tam usnął.
 
Hejka.
Mnie tez dawno nie bylo..
Mikolaja polozylam spac, obiad robie i pomyslalam ze wpadne...

Adorea kurcze zdrówka dla malego! :****
Kasiek1983 u mnie Miki sam zasypia u siebie w łóżeczku, ale czasem ma tak ze kolo 24 sie budzi i biore go do nas , a czasem spi ładnie od 19:30 do 6:30 bez pobudki... ;/

Świeta za 4 dni a ja ich nie czuje wogole ;/ ehhhh
 
Cześć Kochane!
Wróciłam z pracy, żeby rodzinie obiada zrobić, zaraz lecimy na wigilię do Piotrka do przedszkola i znów do pracy.... Kurcze, kiedy wreszcie zrobię porządki w domu....
Kasiulka- wspaniałe wieści o maleństwie, ja przy Małgosi tak miałam, że mocno plamiłam po wizytach u gina....
Julka- duzo zdrowia dla Twojej rodziny, szkoda, ze świąt nie spędzą w domu :-(
Żyrafka- dobrze, ze Łukaszek wraca do zdrowia, a Ty olej przygotowania świąteczne- masz swoje prawa :-D
Kasiek- mam nadzieje, że Wasze święta będą mimo wszystko pogodne. Ja z Piotrkiem miałam problem z zasypianiem i żadna mądra książka nie zaskutkowała właściwie do dziś. Nawet teraz nie może po prostu położyć się i zasnąć ....
eagle- przed Tobą też pewnie pierwsze jasełka w przedszkolu?
avena kupe lat :-D Jeszcze zdjęcie Iguni podrzuć
Gosiagro- duże przestrzenie supermarketów chyba zawsze prowokują dzieci do biegania, mamy ta samo, Gosia specjalnie nieśmiała nie jest, ale uwielbia stanąc w bezpiecznej odległości i kokietować minami :-D
izia- ale super, że wyjedziecie w góry. Tam śnieg będzie na pewno :-) Ja też bym chciała, zeby już trochę (zaznaczam- trochę ;-)) popadało
adorea- zdrówka dla Krzysia! Jestem pod wrażeniem jak Krzyś ładnie mówi, Gosiak nie gada w zasadzie nić, Piotrek w jej wieku był dużo bardziej do przodu, natomiast ona jest bardziej kumata i bystra, zachowuje się jak niemówiący przedszkolak, ale to zasługa starszego rodzeństwa:tak:
Lenka, Lencja, Perfekcia- Kuchareczki nieocenione moje Wy Kochane- chce robić pierogi z kapustą i grzybami, poratujcie dobrym przepisem!!!!

na razie
 
Ostatnia edycja:
cześć wszystkim zapracowanym :)

ja dzis tez nieco w biegu od rana, ostatnie drobne zakupy i koniec, teraz młody śpi, mała sie bawi - rosołek się gotuje i szykuje się leniwe popołudnie bo tata w pracy więc niewiele zdzialamy

acha nie wspominałam Wam wczoraj byliśmy u Asi w przedszkolu na Jasełkach, ech piękne to było takie skarby malutkie poprzebierane, tańczace, śpiewające, oczywiście ja pobeczałam się jak głupia ale to bylo do przewidzenia:-p

to teraz ponadrabiam nieco lekturę



Izd witaj i rozgość się, napisz coś o sobie

Kasiulka spora już dzidzia, co do plamienia wiem że tak może być, choć osobiście nigdy tak nie miałam, a jak dziś tez coś się pojawilo?

Koriander to świetnie że tak Lilcia daje sobie rade, i chyba jest calkowitym zaprzeczeniem teorii że dzieci dwujęzyczne zaczynaja później mówić

Ewa1981 wpadaj choć na chwilkę i pisz co u Was?

zyraffka nie ladnie tak znikać, daj choć znac od czasu do czasu że żyjecie, a jak remoncik na ukonczeniu?

Kasiek wydaje mi sie ze nie ma co na sile uczyć zasypiania, na wszystko przyjdzie czas, to tak samo jak z nauka sikania na nocnik przyjdzie czas że dziecko bedzie gotowe

avena super że i Ty wpadła choć na chwilkę ale o takiej godz??:szok: matko ja to sie na 18 bok przewracalam juz w łóżku wtedy:-D

Gosiagro hmmmmm czy ja wiem pewnie nie prędko, aż wstyd sie przyznac ale oni mieszkaja tam juz jakies 4-5 lat a ja jeszcze tam ich nie odwiedziłam, wcześniej jak mieszkali na Kościuszki to bywalam we wrocławiu 4-5 razy w roku tyle że wtedy ja byłam nie dzieciata i niemężata a z kuzynką czesto bywalyśmy na rynku i okolicznych knajpkach etc:-) ech piękne to były czasy:-D

izia super ze udalo sie z wyjazdem oby wtedy nieco śniegu było, ja też nie lubię tego tłoku w sklepach przed świetami, dlatego staram się większe zakupy porobić wcześniej

Adorea zdrowka dla Krzysia i innych chorowitków także

Kajdusia oj tak wlasnie jesteśmy po ;-)

i jeszcze cos o spacerach było, powiem Wam że moja Asia w tym wieku już była całkowicie bezwozkowa, spacery tylko na nóżkach, wózek zabieralyśmy tylko gdzieś w dalsze trasy a służył głównie do transportu zabawek czy zakupów lub ewentualnie gdy już panienke nożki zabolały od chodzenia a tak to tylko sama, młody póki co jeszcze dość chetnie z niego korzysta:tak:


to i ja sie przyłacze do próśb do naszych kuchareczek potrzebuje przepis na jakies pyszne ciasto z brzoskwiniami mam ich 3 puszki i nie wiem co zrobić
 
CześC:-)

Ja ciągle w biegu. Niestety trzeba mamie pomóc w przygotowaniach do świąt i na dodatek ciągle jeżdzę tymi okropnymi pociągami osobowymi (w piątek na noc w sobotę z pracy, w niedzielę znów na nockę w poniedziałek z nocki; dziś jadę wieczorkiem bo jutro dzień mnie czeka w pracy).Mówię Wam jestem strasznie tym zmęczona.
Przez to czuję się winna bo zaniedbuję Karolinę. teraz tatuś poszedł z Nią na spacer, a ja choC chwilę mam dla siebie.
 
Hej
Wywołana zgłaszam się z pokorą:-D :rofl2:
No fakt zakochana to już nie ma czasu na forum:sorry2::-D
Postaram się poprawić :-D

U nas wszystko dobrze, a nawet bardzo dobrze:tak:
Dzis malowałam włoski i ogólnie zalatana ostatnio jestem, maluchy tak łobuzuja że masakra...:szok:
miłość kwitnie, kwitnie:-D hehe....
no i to na tyle by było bo bliźniaki rozbieraja mi pokój....!!:szok: :-D
 
reklama
milusia cieszę się że u Ciebie się układa :)) życzę powodzenia!!
izia na forum przygotowania do świąt pełną parą :) stąd ta cisza przedświąteczna chyba.Fajnie że mąż dał się namówić na zimowy wypad
adorea zdróweczka dlaKrzysia
gosiagro jak tak opisujesz zachowanie Majeczki to zauważam że Natan podobnie reaguje, jak jesteśmy w markecie, w galerii to jest ok, a jak mniejsza przestrzeń i dużo ludzi to masakra.. Mam nadzieję że im minie ten okres.
ewa no to masz naprawdę napiety grafik. Może przez święta uda się odpocząć i pobyć więcej z Karolinką i rodzinką
aisa dla Ciebie również wszystkiego dobrego na Święta!!!
Liza przytulaski dla Ciebie!!! pewnie poczujesz magię świąt w wigilię:)
kajdusia widzę że u Ciebie również napiety grafik
eagle fajniue Cię widzieć :) napewno fajne takie jasełka w wykonaniu własnego dziecka :)ja jeszcze muszę trochę poczekać aż mały do przedszkola pójdzie:)
avenko fajnie że się odezwałaś:) rosną nam małe jarosze :))

a ja dzisiaj przeszukałam neta i znalazłam w mojej okolicy tylko jeden taki klubik gdzie prowadzone są zajecia dla takich małych dzieci i zapisałam nas na 03 stycznia. Zajęcia trwają 45min i są raz w tygodniu, dzieci na nich spiewaja, bawia się, są zajęcia plastyczne, tak ogólnie to tzw rytmika dla najmłodzszych. ZXobaczymy jak mój nieśmiałek i wstydniś i strachliwiec się zachowa.Mam nadzieję że mu się spodoba i nie bedzie płaczu. Muszę cos robic by zaczął się mniej bać i był smielszy.
 
Do góry