reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Koriander- a to było jakieś specjalne przedstawienie dla dzieci? A jak Lilka- rozumie w obu językach tak samo?

Koriander oj cos nie dotarłaś po tej kąpieli, a wlaśnie jak Lilcia radzi sobie z 2 językami czy w domku tylko w 1 się porozumiewacie?
Lila idzie "leb w leb" jak nauczy sie slowa w jednym jezyku to zaraz je w drugim podchwytuje. Teraz tworzy zdania z 2-3 slow i skubana wybiera sobie oczywiscie te ktore sa latwiejsze:-D

koriander-moja ostatnio tez cały czas obiera mandarynki albo jabłka zębami obiera zeby chociarz to zjadała ona ma frajde tylko z obierania jak obierze zostawia i zabiera sie za nastepna
hehe no wlasnie u nas tak samo do obierania jest pierwsza ale jesc to juz nie bardzo :-)


A ja dopiero usiadlam po calym dniu zakupow, sprzatania, jeszcze do tego deszcz caly dzien pada ide zrobic sobie goracej czekolady z chili na poprawe humoru a co :-D:-D
 
reklama
Czesc dziewczyny:) No ja pare dni sie nie odzywalam bo trszke czasu bylo brak;/

co drugi dzien na zakupy jezdze i dokupuje prezentow:) w niedziele swoj pierwszy bigosik zrobilam;):):) i nawet pyszny wyszedl...:)

Przeczytalam wszystkie posty i jak sie nie myle,zyrraffka sie nie odzywala....

Kasiu super wiesci o dzidziusiu:)

A reszty niepamietam,za duzo pisania by bylo, postaram sie byc na bierzaco:)
 
hej,
mąż dzisiaj wybył na wigilię firmową , Natan przed chwilą zasnął a ja odpoczywam i chyba zaraz lampki wina się napije, a co ?? dawno nie piłam :)))

Lena Natan ma taki głupi okres ale on raczej do nieśmiałych i wstydliwych dzieci należy
kasiulka pewnie to nic poważnego i jutro już będzie po plamieniu, mi się nie zdarzyło ale moja siostra też tak miała po badaniu i z dzidzią było wszystko ok
julia fajnie że bigosik wyszedł, ale Ty masz kasy że tyle prezentów kupujesz hehe :-D
koriander a u nas z jedzeniem owoców i warzyw nie ma problemu. Natan mógłby jeść tylko to. Mięsem pluje. Mandarynki uwielbia!!
ewa fajnie że sie odezwałaś:)
zyraffka hop hop????? co u Was?? jak Łukaszek??
milusia zakochana Kobitko nie masz juz czasu na BB :))
 
hej,
mąż dzisiaj wybył na wigilię firmową , Natan przed chwilą zasnął a ja odpoczywam i chyba zaraz lampki wina się napije, a co ?? dawno nie piłam :)))

Lena Natan ma taki głupi okres ale on raczej do nieśmiałych i wstydliwych dzieci należy
kasiulka pewnie to nic poważnego i jutro już będzie po plamieniu, mi się nie zdarzyło ale moja siostra też tak miała po badaniu i z dzidzią było wszystko ok
julia fajnie że bigosik wyszedł, ale Ty masz kasy że tyle prezentów kupujesz hehe :-D
koriander a u nas z jedzeniem owoców i warzyw nie ma problemu. Natan mógłby jeść tylko to. Mięsem pluje. Mandarynki uwielbia!!
ewa fajnie że sie odezwałaś:)
zyraffka hop hop????? co u Was?? jak Łukaszek??
milusia zakochana Kobitko nie masz juz czasu na BB :))

Nadiko no w sumie troszke kasy mialam:) oszczednosci i zawsze jakis grosz zarobie bo prowadze AVON,polecam tym co maja troszke wolnego czasu,mozna troszke zarobic w sumie nic zbytnio nie robic:) No widzisz a Amelia tak ma ze czasami do obcych ludzi podchodzi daje czesc,zaczepia itd, ale ma typy co na widok placze przerazliwie!

No wlasnie Milusia sie zakochala i o kolezankach zapomniala;p moglaby napisac co u niej:) bo jestem ciekawa:)

Ktos pytal o moja rodzinke,a wiec dziekuje za troske:) Ich stan jest powazny ale stabilny,sa bardzo ale to bardzo slabi...o swietach w domu moga zapomniec,z tego co wiem to weterynarz ma odebrane prawa wykonywania zawodu...
 
cześć Dziewczyny!

Przepraszam, ze nie pisałam ale Łukasz był w kiepskiej formie. Strasznie mi chorował. 3 noce nie przespaliśmy dopiero wczoraj lepiej się poczuł. Ja ciągle zmęczona i śpiąca jestem, w domu jeszcze nic nie zrobiłam.

Nadiko- podobno 18 m.ż. właśnie tym się przejawia, niechęcią dziecka do obcych i nieodstępowaniem mamy na krok. Łuki obcych się nie boi ale nie odstępuje mnie czy męża na krok, ja tylko straci nas z pola widzenia to biegnie zaraz z krzykiem, jakby mu się jakaś krzyweda działa.

Pozdrawiam wszystkie mamusie!
 
Hej. Wpadłam tylko na sekundę, mały przeżywa jakąś traumę, od kiedy uczyliśmy go samodzielnego zasypiania, na widok łóżeczka płacz i lament. Poddałam się. Nie mam zamiaru dziecka stresować. Najwyżej będę go usypiała przed kolejne kilka lat... :( U mnie ok. Chociaż te święta są dla mnie wyjątkowo smutne... jakoś podołam. Udanych zakupów, miłego sprzątania i jeszcze na święta się odezwę. Buziaczki :*
 
Cześć dziewczyny!! Czytam właśnie co tam u Was:)Nie było mnie tu daaaaawnooooo, czasem coś poczytam, cieszę się że wątek nadal kwitnie, widzę też sporo zmian, nowe twarze:-) Na początek wielkie gratulacje dla naszych ciężarówek.....zyraffka dla Ciebie podwójne:-) A u nas wszystko w zasadzie po staremu, tzn Iga nadal urwis okropny a ja nadal narzekam na pracę, hihihi...Poczytałam kilka ostatnich stron...........

Gosia - dobra duszyczko:tak:, gratuluję mieszkanka, super prezent na koniec roku:-) Teraz tylko urządzić i hulać w nowym

Koriander
- jak mama się czuje?? Przyjeżdża do Was na święta??

Adorea - moja Iga też do spania nie jest pierwsza:) Niby zasypia sama, troszkę jej to czasu zajmuje, ale czasem tak wierci się i kręci we wszystkie strony, a na znak protestu wyrzuca wszystko z łóżeczka i czeka aż ktoś przyjdzie ululać:)znaczy pogłaskać po główce i mówić do niej:) Iga zasypia ok 21 wstaje ok 7-8...w nocy 1-2 pobudki, więc też póki co ze spaniem nie ma rewelacji...aha i w dzień ok 1,5-2h śpi

eagle - Fajnie że córcia taka samodzielna i tak chętnie chodzi do przedszkola, pamiętam jak całkiem niedawno zastanawiałaś się jak to będzie

Kasiulka - ja po badaniu w ciąży też czasem miałam plamienia więc nie ma się czym przejmować. A Hania śliczna dziewczynka....a jakie włoski długaśne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

olavip - jak tam Jagódka??

Ewelinka
- pokoik świetne wyszedł, a córcia zadowolona??

Lena
- co tam u Wiki????

Agi - super że lot udany, korzystaj z wakacji:)

Nadika
- Iga podobnie jak Natan też na spacerku najlepiej na własnych nóżkach, w wózku nie chce jeździć i mięso to wróg największy...nie lubi i koniec, ewentualnie z rosołem np. kurczaka zje o ile małe kawałki i przemycone na łyżce z makaronem i marchewą np, ale żadnej wędliny nie ruszy.

Ewa
- hello:-)

Do przeczytania mamuśki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:
 
cześć:-)

izd - witaj, napisz coś więcej o sobie, wróciłaś juz do pracy?

eagle - aż sprawdziłam na mapie ta orzechową, jest około 4-5 km od mojego nowego mieszkania, patrząc w perspektywie całego Wrocławia to blisko:-D:-D:-D to kiedy bedziesz u cioci???:-p:laugh2::laugh2::-D

adorea - jak się Krzyś czuje?

nadika - z ta moją Majusią to jest dziwnie, wczoraj byłam na placu zabaw w galerii i bawiła się świetnie z innymi dziećmi, a przecież w tej bibliotece też były dzieci:confused::confused: z moich oberwacji wynika, że ona boi się małych zamknietych przestrzeni i dorosłych w tych przestrzeniach, bo jak na przykład jesteśmy w Castoramie czy MediaMarkt to do wszystkich się smieje, ucieka nam, biega i w ogóle mogłoby nas nie być, a jak bylismy w mniejszym sklepie to już chce być na rękach
A dodatkowo teraz taki okres, myśle, że nasze dzieciaczki z tego wyrosną:tak:

koriander - extra z tym łapaniem słow w obu językach, bedzie pieknie mowiła z własciwym akcentem dla danego języka, u J. w rodzinie jest chłopiec 6 letni mama Polka, ojciec Amerykanin, zawsze zadziwiało mnie to jak on z nimi rozmawia mowi coś do mamy po polsku, a zaraz przechodzi na angielski rozmawiając z tatą i to tak plynnie:szok:

zyrraffka - biedny Łukaszek:-( ale po zdjęciach nie widać żadnej choroby, śliczny aniołeczek, tylko mu tych loczków nie scinaj:-) są boskie, jak Julci Hefi:tak: a ty jak się czujesz? masz jakieś mdłości?

Kasiek - na pewno święta bez rodziny będą trudne, ale masz Damisia i M., dacie radę:tak:

avena - cześć :* fajnie, że się odezwałaś:tak: jak Igusia? pewnie urosła, pokazałabyś ją:tak::tak: pewnie włoski też jej urosły;-):-)

Lencja - jak tam nocki? lepiej juz?
 
reklama
Do góry