reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Agast super opiekunka!!! alez ci sie udalo

Asia powdzenia na jutrzejszej imprezie. U nas z cycoleniem podobnie Eryk tak sie rano wkurza ze tylko mammamammama daj cycy :)) wieczorem jakos jest swego pewny

kasiek super wiesci

Kasiulka gratuluje i po stresie teraz czekamy na plec

Perfekta domki marzenie, musze sprobowac z brokatem i lakierm

Ola dziekuje za pomysly muszelki zastapia liscie, tort zrobimy z pomalowanych gwiazdeczek makaronu i prawdziwej dekoracji tortow z czekolady

Asencja ja na poczatku tez mialam problemy z olafem gralam z nim czytalam mu a Ercio przy cycku wisal

Ja dostalam grafik meza na grudzien 25.12 12 godzin 31.12 24H.......
 
Cześć laski!dopiero teraz siadłam do kompa ale padam na twarz.Pisałam ostatnio że Michał ma zdarty nosek wczorajszą noc przez niego nie spaliśmy całą noc płakał marudził więc dziś z samego rana do lekarza okazało się że podrapany nosek zainfekował się liszajcem więc mamy antybiotyk i smarowane 3 razy i już widać poprawę żałuję że nie poszłąm szybciej no trudno dzisiaj przyjechał kolega mąż odpadł szybko on przed chwilą więc miałam z kim pogadać ale teraz padam też na twarz więc dobranoc PA,PA,
 
reklama
Żyrafka współczuje.....:zawstydzona/y:


Perciu dziekuję:************** w pierwszych zdaniach juz mnie ksiażka tak wciągneła że jak dobrze pójdzie to postaram się porzez weekend przeczytac<czytaj jesli bliźniaki nie bedą mocno się gryść i bić>
 
Do góry