reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

NO WŁASNIE!
jak to jest z tym cyckiem?
Basia ma prawie 1,5 roku i ciagle rano i wieczorem domaga sie cycka.
Kiedy w końcu przestanie?
To naprawde komicznie wyglada jak zaczyna mnie szarpać za bluzke i mówi: Ama.
 
reklama
bardzo mnie to zasmuciło, bo Damiś naprawdę kocha smoka a ja nie wyobrażam sobie co się będzie działo jak się go pozbędziemy... :( dziś mu jeszcze daruje, bo bidulka po szczepieniu osłabiony, teraz śpi smacznie... ale muszę się za to zabrać, nie ma innego wyjścia.

No to jest to samo jak Hania kocha mojego cycusia - rozumiem Cię w 100%

NO WŁASNIE!
jak to jest z tym cyckiem?
Basia ma prawie 1,5 roku i ciagle rano i wieczorem domaga sie cycka.
Kiedy w końcu przestanie?
To naprawde komicznie wyglada jak zaczyna mnie szarpać za bluzke i mówi: Ama.

Ja tam się śmieje, że będę Hanię karmić do 18 urodzin, haha.
 
Witam:)

Ja niestety nadal bez laptopa;/ czyli juz w tym tygodniu go niedostane;/;/
Przeczytalam od dechy do dechy to co naprodukowalyscie:):-)

Powiem wam ze brakuje mi tego kontaktu z wami:(

Kasiu trzymam kciuki za wizyte u lekarza napewno dzidzius ma sie dobrze:):)

Perfecta sliczny domek, mozna sobie u ciebie zamowic?;p:-D ja niemam zdolnosci takic jestem noga;/

juZ niemoge sie doczekac tego robienia rogalikow:)

Kurcze tylu osobom mialam odpisac ale jak czlowiek szybko czyta to zapomina;/ jedyny plus taki ze nie mam laptopa to taki ze czytam ksiazki:) a to kiedys uwielbialaM:)

p.s zauwazylam poruszony temat rodzenstwa,a wiec moje podejscie zmienia sie co pare miesiecy ;p z jednej strony niechcialabym juz ale z drugiej niechcialabym robic Ameli jedynaczki...teraz jest jej piekny okres,tuli sie mowi mama, i wiem ze bede za tym strasznie tesknic wiec chyba juz niedlugo zapragne:) teraz mysle ze dopiero po weselu,ale jest tez strach poniewaz P. jest tylko w wekeendy w domu i wszystko sama bym musiala dzwigaca kazda moja ciaza byla zagrozona co bym zrobila jesli ta tez by sie okazala......sama niewiem czas pokaze! tyle watpliwosci
 
Ostatnia edycja:
hej hej hej
ja dzis po łowach zakupowych, potem wrzucę fotki fryza i mojego nowego kapelusza :-D:-D <oczywiście rózowy> wyglądam w nim komicznie :-D

co do tematu dzieci hmmmm... moje bliźniaki i cała ciaża i jej " otoczka" tak bardzo dały mi w kość (do tej pory dają!!!) że następne dziecko może i kiedys w zyciu bym chciała ale na pewno nie prędzej niz za 10 lat!!!:-D tylko chyba bym się baął ze znow wyjda bliźniaki, a juz NIEEEETTTTT!!!!!!!!!!!!!!:-D ale jak bym ulozyłą zycie to pewnie i plany się zmienia hehe na obecna chwile 3 może i tak, ale jak juz te bedą duze:-D :rofl2: juz wolę isc do zakonu niz teraz miec 3 dziecko:-D :-D :-D a jak kolejne bliźniaki to <psychiatryk> :-D
 
milusia wygladasz jak Barbie jeszcze tylko Kena brak :-D

julia a jak robisz rogaliki? Ja kiedys jadlam w poznaniu na sw Marcina z takim dziwnym nadzieniem i do dzis nie moge zapomniec tego wyjatkowego smaku

agast super z ta niania, no i z praca oczywiscie :-D

Kasiek powodzenia w odstawianiu smoczka, dacie rade musisz tylko byc cierpliwa i sie nie poddac bo na pewno bedzie ostry placz..
 
Cześć Dziewczyny!

U nas wszystko dobrze. Napiszę na zamkniętym narazie:-)



Dzien dobry
My uciekamy do klubu maluszka jak Lila zje sniadanko.

olavip a jak nocka poza tym, pospalas troche? Probujesz sypiac w czasie drzemek Jagodki?
Milka na planie jest zakaz fotografowania, ale chyba nam przysla jak bedzie gotowe, my nawet nie mamy jak nagrac bez telewizora :-D

koriander gratuluję zdolności aktorskich Lilusi, zdradź nam w jakiej reklamie zagrała?? zgłaszaliście się na kasting?

cześć :)

Ignaś spi a ja z kawką usiadłam na bb :)
Pisałyście o szczepieniach, my bylismy w poniedziałek, placiłam 110 zł (5w1) i jak nigdy ignas nie mial powikłan tak wczoraj miał gorączkę i ma czerony obrzęk na nużce :( mam nadzieję że szybko mu zniknie. Waży 10,5 kg i ma 80 cm. Maly zdrowy tylko ostanio coraz trudniej uśpic go w dzień:( Mam problem bo nie chce zjesc mleka na wieczór (max zjada 100 ml) a potem w nocy jest głodny. NIe wiem co zrobić....

My już powoli myślimy o przeprowadzce i trzeba za chwilkę zaczac sie pakować, jak ja tego nie lubię a od narodzin Ignasia to już 4 przeprowadzka :( ale cieszę sie z powrotu do Torunia.
dorotko może jest za mała różnica pomniędzy mleczkiem przed spaniem a poprzednim posiłkiem i Ignaś nie chce jeść, może przegłódź go odrobinkę, nie podawaj żadnych słodyczy, przekąsek

4 przeprowadzka, podziwiam, ja dostaję szału jak mam się spakować na weekedn do rodziców, nie mówiąc o póxniejszym rozpakowaniu.



hej
Kubus nie ma juz temp ale rączka dalej czerwona i spuchnieta:-(

Ja jestem ostatnio człowiek spontan w pon na spontanie obcięłam włosy, a dzis je pofarbowałam:rofl2: :-D heh

Szalon akobietao proszę się pokazać:))

Hej hej
Ale mielismy dzis zakrecony dzien, pojechalismy nad morze a skonczylismy na zakupach i kupilismy dla Lili "dorosle" lozko, mam nadzieje ze zacznie w nim normalnie sypiac i je polubi..do tego kupilismy ten fotel- jajko z IKEI chyba agast o nim pisala..rewelacja!! Bardzo polecam jak szukacie jakiegos mebelka dla malucha, Lila chyba w nim zamieszka :-) Kreci sie caly czas, robi akuku i sciaga zaslonke na dol, fajnie ze jest taki niski i nie musi sie w koncu wdrapywac. Szkoda ze nie maja innych kolorow bo ta kombinacja czerwono pomaranczowa do niczego nam nie pasuje :rofl2:
zyraffka nadal trzymac kciuki? Uchyl rabka tajemnicy :tak:

Jak lilusia sypia w nowym łóżku? My za pół roku kupimy Łukaszkowi

Napiszę na zamkniętym za co te kciuki
:angry: ooo matko, chyba juz nawet pisalac przypomina mi sie...

A tak odbiegajac od tematu, chyba w tym roku zrobie domek z piernika z Lila, szukam przepisow, ale piekne zdjecia w necie sa uuuu:nerd:

ja też mam w planach domek z piernika ale raczej sama go zrobię:))


cuuuuudne

Perfecta co za pieknosci, pamietam ze juz w zeszlym roku pokaywalas i nie moglam oczu oderwac..tylko ja chyba jakas wersje for dummies wykonam na poczatek :-D:-D

kreatorko nie znam ceny w PL musialabys sprawdzic na allegro lub w ikei. tutaj zdjecia:-):
Zobacz załącznik 406411Zobacz załącznik 406412
hehe, świetne to jajo

Hej

Gosiargo trzymam kciuki i niestersuj sie to napewno pomoze

Koriander bardzo jestem ciekawa naszej aktoreczki

Asia ale menu...

Dorotka nie dziwie sie ze nie lubisz przeprowadzek ale z ich liczby wnioskuje ze pewnie jestes juz misztrzynia

Milusia dawaj fotke !

Julia oby tylko 200 zl

Ja podejde szczepic Eria w prztszlym tygodniu a dzis zaczelismy z olem nowa prace na konkurs " mis farbkami malowany i skarbami ozdabiany" praca samodzielna ale pomysly moga tez byc rodzicow. Olaf na razie namalowal puchatka farbkami zrobimy mu z kolorowych wstazek czapevzke urodzinowa i z wloczki pomponik, przykleimy prawdziwa swieczke na tort no i tort nie mam pomyslu..... pomozcie prosze . Myslalam o brokacie ale pewnie sie rozbarze na cala kartke , myslalam o wacie ale musialbym szukac kolorowej, ostatni pomysl to male kulki z bibuly. Do tego tlo z wydzieranki i pokruszonych lisci. Co Wy byscie zrobily nie mam koncepcji na ten tort

koniecznie zrób fotkę waszego arcydzieła!!


Ja też przez jakiś czas mówiłam, że Hania będzie jedynaczką a tu masz :-D:szok::-D
:-D:-D:-D

No pamiętam jak pisałaś że jesteś wykończona. No Hania też mi dała w kość ale na szczęście jest już lepiej. Ale to fajnie że mąż Ci tak pomaga bo mój to jeszcze nigdy nie wstał w nocy do Hani, ciesz się :-)
Ja ostatnio obudziłam męża zeby dał mleko małemu w nocy, potem się nasłuchałam że biedny musiał w nocy wstawać...udusić takiego to mało

Kasiulka- trzymam kciuki za wizytę! Bedzie dobrze! :tak: Ty poważnie piszesz ze Twoj mąż do Hani nigdy w nocy nie wstał????? Chyba musi się zacząć przyzwyczajać bo do dwójki jak bedziesz musiała wstawać to się wykończysz!!!

aha, chyba nie pisałam ze od 1 kwietnia wracam do pracy:))) Cieszę się bo zaczęłam tęsknić do ludzi.. Dzewczynki będą miały nianię- moją starszą siostrę:)
powodzenia w pracy, jeszcze trochę czasu Ci zostało. Zazdroszcze takiej zaufanej niani

hej




zawsze to własne i nikomu płacić nie trzeba, życzę realizacji marzeń



deweloper ma opoznienie



teraz mamy 36 metrów a przeprowadzamy się na 66 plus 10 metrów balkon, więc prawie 2 razy większe:-)



powodzenia! Na pewno będzie oki



fajnie, że masz zaufaną osobę żeby Jagódką się opiekowała



to Hania już odstawiła się od cycka?

Będziecie się teraz szukać w nowym mieszkanku hihi

Dzidzia super, słyszałam bijące serduszko :-):-):-)
suuuper, cieszę się bardzo:))
 
Gosiagro-my też przeprowadziliśmy się do dwa razy większego mieszkania i po 3 latach brakuje nam miejca, przydał by się jeszcze jeden pokój, Wam też zaraz będzie brakować miejsca:-p:rofl2:

Agast-a w jakiej branży pracujesz? mi za pracą na razie się nie tęskni, nie mam z kim Klarci zostawić.
Kasiulka-mój też jeszcze nigdy nie wstał do Klary w nocy, zawsze ma jakieś wytłumaczenie albo powód ehh ci faceci. Cieszę się że fasolinka ma się dobrze.

A ja dziś zaszalałam, przyjechała teściowa i została z Klarą a ja pojechałam połazić sobie po sklepach, kupiłam sobie buty i torebkę:-) Klara była taka szczęsliwa że babcia do niej przyjechała że spała cały czas jak mnie nie było:rofl2::szok: za to teraz nie śpi, bawi się nową zabawką, dostała dziś przeuroczego szarego chomiczka:happy:zhu zhu petsa, fajny jest;-)szczególnie kotu się podoba. Tak ładnie pieje i robi muuu jak krówka az klara zaczęła półwić na niego ko ko hihihih:baffled: Ja teraz troche ogarniam mieszkanie i ide zaraz spać bo codziennie kłade się późno a pobudka o 5 niestety:-( njie pogniewam się jak znowu nie zauważycie mojego posta:-p:rofl2: to na tyle bo Klara zaczyna marudzić, ide ja zanieść do łóżeczka.
 
reklama
Do góry