reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
witam sie,

zaraz zbieramy się na wieś, czekam tylko, aż ciasto sie upiecze i Majusia wstanie.

Straszna tragedia z ta dziewczyną, zyrraffka współczuje:-(

Kasiek - powodzenia w odsmoczkowywaniu, trzymam kciuki mam nadzieję, że pójdzie wam tak gładko jak nam:tak: a jak by się nie udało, to ogranicz mu w dzień, dawaj tylko do spania , a po 18 m-cu jak będzie łatwiej odstaw definitywnie

ola - jakie buty kupiłaś?

Perfecta - a ty tu co mnie ciasteczkami tuczysz?:-p:-D:-D

Milka
- współczuje, że mąż musi pracować, a pewnie o zamianę trudno, bo każdy chce mieć wtedy wolne

Lena
- czemu Emalia się nie odzywa? Wszystko u nich ok?

izia-tcz - oby szybko masć zadziałała

Miłego weekendu wszystkim
 
Jestem jestem. Nawet nie próbuję nadrobic.
U nas ok, Dzieci zdrowe. łazienka skończona. Zaraz pokaże.
Zyraffka- strasznie mi przykro kochana.
Gosia- z tym mieszkaniem to jakiś absurd. Współczuje, bo wiem ,że juz nie możesz się doczekac kiedy bedziesz na swoim nowym mieszkanku




DSC08691 (Medium).jpgDSC08692 (Medium).jpgDSC08694 (Medium).jpgDSC08695 (Medium).jpgDSC08696 (Medium).jpgDSC08697 (Medium).jpg

I jeszcze moje pociechy jesiennie :)
DSC08620 (Medium).jpgDSC08639 (Medium).jpg
 
jej, caly czas mysle o tej dziewczynie, dlaczego Bog nie pozwolil im życ?

jakby mi sie cos stało, to pewnie byscie nawet nie wiedziały, (jedynie z fb) bo z zadna z Was sie nie poznalam w realu :( (mam nadzieje ze kiedys to sie zmien) ;)
a swoja droga to ciekawe ile dziewczyn z bb juz nie ma wsrod zywych, a my tego nawet nie wiemy..........

jej ale strasznego posta pisze wrr juz sie poprawiam.......

potrzebuje rady:
dziewczyny powiedzcie jaki inhalator kupic, bo Kuba znow ma katar, a byl tylko 2razy w złobku, nie mam juz siły.... chyab naprawde zaczne szukac niani........

rety ale mam dzien, caly czas marudze, nawet Kuba mnie denerwuje, jedziemy do znjaomych wieczorem, bardzo licze ze mi sie humor poprawi, bo sama ze soba nie moge wytrzymac ;((((

a wczoraj mialysmy sie z kolezanka upic;) i wiecie co? wypilam pol lampki wina i zasnelam............ ale mi wstyd i tyle było pijanstwa ;)))))))))
jestem bardzo przemeczona, nocami sie ucze, w dodatku ostatnio Kuba sie budzi czesto i nie wyrabiam na zakretach

przepraszam, musialam sie wyzalic............. dzieki ze to czytacie

sciskam Was laseczki bardzo mocno i zycze przyjemnego i bezpiecznego weekendu;))))))))))


edit: emalia zdjecia super, masz sliczne dzieci , a lazienkaWOW!!!! kabina taka fajna, ze jakbym do niej weszła, to ciezko byłoby mnie z niej wygonic;)
 
Ostatnia edycja:
zyrraffka-przykro mi z powodu koleżanki
[*]

[*]

[*]

[*]

[*]

Gosia-takie E-VENEZIA - Obuwie włoskie - Sklep Internetowy
Emalia-śliczna łazienka, kabina jest super:-)


Ja zaczynam się niepokoić, Klara codziennie mi strasznie długo śpi...wcześniej myślałam że za późno ją kładę bo po 14 i już nie wstawała do rana tylko budziła się na jedzenie, wczoraj spała od 14 do 19 obudziła się wykąpałam ją pobawiła sie troche i poszła spać ok 22 dziś ją połozyłam wcześniej o 13 i nadal mi śpi:no: próbowałam ja obudzić, całowałam głaskałam otworzyłam drzwi do jej pokoju zachowuje się specjalnie głośno pralka chodzi no i przebudziła się coś tam po swojemu powiedziała myslałam że wstanie ale ona się połozyła i śpi, pediatra powiedziała mi że to przez infekcję i zmianę czasu dzieci tak reagują ale ona już zdrowieje, pozostał jej tylko kaszel, nie dałam jej nawet dziś leków bo myslałam że może po nurofenie jest taka senna:no: Wstaje o 5 codziennie i jest wesoła nie wykazuje oznak zmęczenia...martwie się że cos jej jest:-(w ogóle mam wyrzuty sumienia, śpi głodna w przesikanej pieluszce:-(
 
Emaia łazienka REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!widze ze Jan ostatnie zmiany robi :-D a zdj cieciaczków boskie!:-D jacy oni do siebie podobni:tak:
mama Kubcia my mamy microlife i jest ok, to nie ma co z Ciebie niezły pijak:-D tak jak ja:-D ale fajnie że się odprężyąłś:-D
 
Ale ona aż taaaaka strasznie chora nie była żeby była aż tak osłabiona, morfologie mamy zrobić jak już będzie całkiem zdrowa pewnie jakoś w następnym tygodniu.

Nadal śpi
 
reklama
Cześć.

Przykre to z tą Kasią
[*]

Emalia - super łazienka! zazdroszczę!!! :)

A więc, postanowiłam oduczyć małego od smoczka... dziś rano obcięłam końcówkę smoczka i mały nie chciał nawet na niego patrzeć. Do południa było ok. Ale kiedy przyszła pora drzemki, był wrzask i lament... znalazłam stare smoczki z innej bajki ale nie chciał ich nawet dotknąć... :( tak mi go było szkoda, taki chodził smutny i zapłakany... przewaliłam cały do do góry nogami bo kiedyś smoczek zginął i byłam przekonana że gdzieś musi być... po kilku godzinach go znalazłam!!! :) Wykąpałam małego i dostał smoka!!! W sekundzie zasnął!!! to było o 18:00... nadal śpi, dałam kaszkę na śpiąco i zobaczymy czy będzie spał do rana!!! Wymiękłam bo już sama byłam wykończona... postanowiłam nie robić tego tak drastycznie, tylko dawać mu smoczka do snu a po kilku minutach wyciągać... chyba tak będzie najlepiej!!! sorki że tak chaotycznie, ale jestem zmęczona i zaraz idę chyba lulu!!!

Buziaczki~!!!
 
Do góry