reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Basia wczoraj miała szczepienie: rączka, rączka, nózka. Najgorzej było w nóżkę bo lekarka powiedziała, że ma bardzo umięśnioną tą girke :) Basia waży 9490 kg :) hehe

Tak obserowałam Basie po szczepieniu, bo Wy macie takie rewolucje ze swoimi Maleństwami - ale Basia naprawde nigdy nie miała żadnych skutków ubocznych po szczepieniach - czasem wiecej spała. Dzis tez spała od 22 do 6:30 - także pieknie - na szczęście,bo sie troche bałam.

Ja miała chirurga - obejrzał i powiedział, że to sie jeszcze nadaje do kosmetyczki, wiec jak troche mi sie zagoi to umowie sie na wizyte.

Parapetówka tóż, tóz...... ;)
Zakupy zrobiłam takze teraz od dziś zaczynam gotować :)
o a co dobrego robisz??
 
reklama
o a co dobrego robisz??

LENA wystawiam grilla na wyspe takiego ze mozna pod niego jeszcze zapiekanki robic z chleba, pieczarki, cebuli i sera, a na grilla karkówka i filet z kury.
Oprócz tego bedzie sałatka Gyros.
Potem jeszcze nagotuje jaj, nakroje pomidorków z cebulką.
Kolezanka przyniesie platere ze szparagami w szynce.
Zrobiłam jeszcze smalec, bedzie podany swieżutki chleb i ogórki.
Inna kolezanka tez przyniesie jeszcze sałatke.
Nakroje jeszcze takiego serka Turka bo moi znajomi lubia go zagryzać do wódki.
Oprócz tego: chipsy, paluszki, orzeszki, krakersy ;)
No i alkohol do wyboru i do koloru :)
Aha, no i jak dam rade to zrobie zapiekane papryczki, zalezy o ktorej mi Dziadki wezmą Basie w piątek ;)
 
Hej,
kreatorko podczytuje was, ale ze humorek mam średni to mi się pisać zbytnio nie chce:-( próbujemy spełnić nasze marzenie o drugim dziecku, ale nam nie wychodzi, a ze mamy skomplikowana sytuację "medyczną" to tez o optymizm trudno, ale nie chce wam tutaj o tym smęcić. Majusia super dziewczynka, non stop nadaje, ale tylko w sobie znanym języku:-D:-D jestem zadziwiona jak dużo rozumie:tak::tak: uwielbia się przytulać do swoich misi i lal, nosi je po całym domu i całuje:-D:-D

olavip
- jak Jagódka się czuje?
koriander- fajnie mieć w domu taką odważna modelkę:rofl2::-) z niecierpliwością czekam na efekty:tak: co tam dzisiaj w klubiku porabialiście?

milusia - jak się Kubuś czuje?

mama-kubulki
- bitwa stoczona o zabawkę czy dziewczynę?:-D

zyrraffka - :-):-)

Milka
- mojej siostry koleżanka jest anglistką i ma córeczkę 3 miesięcy starszą od naszych dzieci i ta dziewczynka liczy po angielsku:szok::szok::-) więc pewnie dzieci szybko łapią:tak: uważam to za ok dopóki to jest zabawą

kajdusia - cześć:-) jak wrażenia po festiwalu fortepianu?? Ostatnio usłyszałam w tv, że jest i od razu o Tobie pomyślałam:tak:
avena - pytanko branżowe:-D a czy Lukas bank to teraz Credit agricole? Ostatnio rozglądałam sie na spacerze za Lukasem a tu ni widu ni słychu, co tam u Igusi?

Lena - ja jeszcze pomysłu na Mikołaja nie mam

Ja też przewołuje nieodzywające się emalia, zdec, hefi, agi, MagdaM, Lencja, Eagle, mi-mi, Klementinka, anecznik, Kasiek, Perfecta chociaż cześć napiszcie;-)
 
Ostatnia edycja:
Basia wczoraj miała szczepienie: rączka, rączka, nózka. Najgorzej było w nóżkę bo lekarka powiedziała, że ma bardzo umięśnioną tą girke :) Basia waży 9490 kg :) hehe

A czemu aż 3 wkłucia? Jakie szczepienie miała? Hania też waży coś ok 9,5kg :-)

Hania też zawsze dobrze znosi szczepienia, nic jej nigdy nie było
 
LENA wystawiam grilla na wyspe takiego ze mozna pod niego jeszcze zapiekanki robic z chleba, pieczarki, cebuli i sera, a na grilla karkówka i filet z kury.
Oprócz tego bedzie sałatka Gyros.
Potem jeszcze nagotuje jaj, nakroje pomidorków z cebulką.
Kolezanka przyniesie platere ze szparagami w szynce.
Zrobiłam jeszcze smalec, bedzie podany swieżutki chleb i ogórki.
Inna kolezanka tez przyniesie jeszcze sałatke.
Nakroje jeszcze takiego serka Turka bo moi znajomi lubia go zagryzać do wódki.
Oprócz tego: chipsy, paluszki, orzeszki, krakersy ;)
No i alkohol do wyboru i do koloru :)
Aha, no i jak dam rade to zrobie zapiekane papryczki, zalezy o ktorej mi Dziadki wezmą Basie w piątek ;)
Ale wyżerka :-D zjadabym gyrosa.... :happy: mniamm ;-)
udanej zabawy zatem zycze!!! :-)

Kasiulka jesli dobrze mi sie zdaje to to szczepienie w 18mies na NFZ ma trzy wklucia, my na nie idziemy 23 listopada... ;-)
 
Ostatnia edycja:
GosiaGRo nawet nie wiedziałam, że zaczeliscie sie strac:)
Mam nadzieje ze wszystko sie ułozy i bedzzie tak jakbyście tego chcieli!!!

U mnie zupa jarzynow juz ugotowana...powkładam w słoje buraki i na 14 work:)
 
Właśnie czemu tyle kłuć:szok:my mamy po 15 szczepienie i zawsze obchodziło sie bez gorączek i innych atrakcji a Zośka 12 i pół waży:baffled:

Matko jaki śpiący dzień usypiam w pracy:nerd::sorry2:
 
Właśnie czemu tyle kłuć:szok:my mamy po 15 szczepienie i zawsze obchodziło sie bez gorączek i innych atrakcji a

No według kalendarza szczepien obowiązkowych są trzy wklucia (błonnica, tężec, krztusiec) szczepienia.pl - Kalendarz szczepień ja juz ze starszakami to przerabiałam i pamietam conieco ;] u nas tez wszystkie szczepienie byly bezobjawowe, i oby z tym tez tak bylo... idziemy 23 listopada.... ;]
 
Kasiulka1980 - 3 wkłucia są na NFZ. Ale Basia była dzielna :) Z tego co mówił tata, bo to tata był z nią u Pani DOktor. Pani doktor była zachwycona Basią. ładnie rośnie, nie choruje i sprawdziła ząbki. Górne czwórki jej sie wybijają - a jeszcze trójek nie ma ;)

LIZA - Gyrosowa sałatka mi ostatnio wyszła, a robiłam pierwszy raz w życiu! :)
 
reklama
Górne czwórki jej sie wybijają - a jeszcze trójek nie ma ;)

Bo czwórki wychodzą przed trójkami ;-)

No według kalendarza szczepien obowiązkowych są trzy wklucia (błonnica, tężec, krztusiec) szczepienia.pl - Kalendarz szczepień ja juz ze starszakami to przerabiałam i pamietam conieco ;] u nas tez wszystkie szczepienie byly bezobjawowe, i oby z tym tez tak bylo... idziemy 23 listopada.... ;]

Hania będzie miała jedno wkłucie, ale my mamy tą szczepionkę 5w1. Musze się w końcu do przychodni umowić
 
Ostatnia edycja:
Do góry