reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

cześć :)

Ignaś spi a ja z kawką usiadłam na bb :)
Pisałyście o szczepieniach, my bylismy w poniedziałek, placiłam 110 zł (5w1) i jak nigdy ignas nie mial powikłan tak wczoraj miał gorączkę i ma czerony obrzęk na nużce :( mam nadzieję że szybko mu zniknie. Waży 10,5 kg i ma 80 cm. Maly zdrowy tylko ostanio coraz trudniej uśpic go w dzień:( Mam problem bo nie chce zjesc mleka na wieczór (max zjada 100 ml) a potem w nocy jest głodny. NIe wiem co zrobić....

My już powoli myślimy o przeprowadzce i trzeba za chwilkę zaczac sie pakować, jak ja tego nie lubię a od narodzin Ignasia to już 4 przeprowadzka :( ale cieszę sie z powrotu do Torunia.

Wszytski chorowitką dużo zdrówka.... my odpukać wszyscy zdrowi :)

Gosia- trzymam kciuki oby marzenie o 2 dzidzi się spelniło :)
koriander- z lili rośnie aktoreczka :) napisz na ile chodzicie do klubu maluszka, co tam porabiacie i czy zostawiasz małą samą??? Pytam bo ja chyba oddam od stycznia Ignasia do takiego klubu jak wrócę do pracy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lecę podczytać o pomysłach na BN
:-D
Hej,
kreatorko podczytuje was, ale ze humorek mam średni to mi się pisać zbytnio nie chce:-( próbujemy spełnić nasze marzenie o drugim dziecku, ale nam nie wychodzi, a ze mamy skomplikowana sytuację "medyczną" to tez o optymizm trudno, ale nie chce wam tutaj o tym smęcić. Majusia super dziewczynka, non stop nadaje, ale tylko w sobie znanym języku:-D:-D jestem zadziwiona jak dużo rozumie:tak::tak: uwielbia się przytulać do swoich misi i lal, nosi je po całym domu i całuje:-D:-D
Domyśliłam się, ze się staracie po wpisach na zamkniętym, kochana napewno się uda, ale wiesz jak to jest nic co ważne nie przychodzi w życiu latwo :tak: Wiem, ze cieżko o optymizm, gdy ciągle się nie udaje, ale trzeba wierzyć, ze Majeczka doczeka się rodzeństwa :tak: a Wasze nastawienie tez ma duży wpływ na sytuację. Zawsze mozesz sie z nami podzielić tym co czujesz, bo po to jesteśmy. Majeczka słodziak :-D Nina też miała taki czas z tuelniem misków i lalek, świetnie to wygląda, kochane te nasze kruszynki :-)

A czemu aż 3 wkłucia? Jakie szczepienie miała? Hania też waży coś ok 9,5kg :-)

Hania też zawsze dobrze znosi szczepienia, nic jej nigdy nie było

Nistety na NFZ są aż 3 wkłucia, masakra jak dla mnie. Ale Hania szczuplutka :-D 2 kg od Niny lżejsza :-)
Cześć!!!

Gosiagro
- :* będę do końca trzymała kciuki!!!!!!!! :)

Pytanko: jeśli któraż z Was szczepi skojarzoną 5 w 1, ja Infantrixem, ile płacicie???

Przepraszam że nie piszę ale nie mam weny... :( pogoda śliczna a ja jakaś bez humorku ostatnio... u Damisia wszystko dobrze. Dziękujemy za pamięć!!! :)

ja szczepię infanrixem, płacę po 150 zł
 
Hej dziewczynki:)

Znow musialam poleciec do mamy zeby zobaczyc co u was i tak na chwile:) przeczytalam wszystkie wpisy od wczoraj sporo na produkowalyscie hehe:szok:

Widze ze temat szczepionek poruszony, wiec z AMELIA tez musze sie wybrac ale jak piszecie o tych spuchnietych nozkach to az sie boje;( nigdy niemialysmy problemu po szczepieniu...my takze bierzemy ta platna,czytam ze duzo z was zeb isc na szczepienie to trzeba sie umowic??? u mjie tak niema, od 11 sa codziennie szcepienia,wiec jade w tej godzinie i wchodze bez kolejki:):)

Gosiargo niepoddawaj sie kochana,najlepiej sie zrelaksuj bo stres nie pomoze:(

Ja juz zakupilam skladniki na rogaliki:) w paitek bedziemy piec rodzinnie;):):):-):-)
Dzis dzwonil kols od laptopa i mowil ze czeka az serwis wyceni naprawe;/ pewnie z 200zl zaplace masakra;/;/ i niby jutro bym go dostala ale niestety do tej pory nie zazdzwonil to raczej czapa bedzie i po wekeendzie dostane;/;/:confused:


ZYRRAFFko za te kicuki mialysmy trzymac?
 
hej
Kubus nie ma juz temp ale rączka dalej czerwona i spuchnieta:-(

Ja jestem ostatnio człowiek spontan w pon na spontanie obcięłam włosy, a dzis je pofarbowałam:rofl2: :-D heh
 
Milusia21 jaka teraz masz fryzurke? ja wlasnie dzis wybieram sie do fryxjera!!!! w koncu znalalam czas bo wygladam strasznie
:szok:
poczatkowo pomzsl byl na jedna strone dluzsza ale balam sie efektu i zostala mocna grzyweczka , wlosy postrzepione i od gory sciete, zeby bzlo ich wiecej, spod wlosowm ma tzlko obciete solidnie koncowki a gora poszla solidnie :-D tak inaczej jest , bardziej mnie to chzba odmlodzilo:-D :-D a teraz moje odrostz po balejagu walnelam blondem z pianki:-D
 
poczatkowo pomzsl byl na jedna strone dluzsza ale balam sie efektu i zostala mocna grzyweczka , wlosy postrzepione i od gory sciete, zeby bzlo ich wiecej, spod wlosowm ma tzlko obciete solidnie koncowki a gora poszla solidnie :-D tak inaczej jest , bardziej mnie to chzba odmlodzilo:-D :-D a teraz moje odrostz po balejagu walnelam blondem z pianki:-D[/QUOTE

wciśnij ctrl+shift, bo Ci sie literki poprzestawiły i cieżko się czyta :-) a ostatnio ogladałam sobie Twoje zdjęcia na FB :-) śliczna z Ciebie dziewczyna :-) pochwal sie zdjęciem w nowej fryzurze :-D

Dobrze, ze z Kubą lepiej, Ninie dopiero po 3 dniach opuchlizna i zaczerwienienie zeszło...
 
to płatne jest w rączkę, bynajmniej u nas, bo zawsze pytam gdzie nakleić plasterek znieczulający

Chyba tak nie jest że płatna jest tylko w rączkę bo ja tez płaciłam a Ignas dotał w nogę (chyba zależy od pielęgniarki). Uważam że lepiej w rączke niż w nogę i chciałam żeby go tak zaszczepiła ale powiedziała ze musi byc w nogę :(
 
reklama
Chyba tak nie jest że płatna jest tylko w rączkę bo ja tez płaciłam a Ignas dotał w nogę (chyba zależy od pielęgniarki). Uważam że lepiej w rączke niż w nogę i chciałam żeby go tak zaszczepiła ale powiedziała ze musi byc w nogę :(

Następnym razem zapytaj dlaczego w nogę... niech da jakieś logiczne wytłumaczenie
 
Do góry