reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

mamakubulki waleczny chlopak pewnie walczyl o dziewczyne ktora mu probowano zagarnac pod jego nieobecnosc

Zyrafka nie pisalam ale myslalam udala sie ale co ??

Co u Kasiek jak sie czuje ktos wie??

Julia ach ten sprzet zawsze cos nawala :))

Koriander a co to za reklama moze nam pokarzesz zdazyliscie uwiecznuc?

Gosiargo gdzie sie schowalas

Milusia siesze sie ze juz z tata po wszytskim a jak maluchy ? obrzek nie znika

Asia spryciulka z Basi:)) dywanik fajny

Koniczynka odespalas wczorajsza noc?

Ja dzis dostalam angielski dla dzieci jeden zestaw dla Eryka drugi dla Olafa piosenki i historyjki po angielsku i polsku bede chlopakom puszczac do zabawy moze im cos podswiadomi sie utrwali
 
reklama
Hej ale u nas dzisiaj przymroziło:)

Co do Hanki Mostowiak to nie ogladam takich horrorów;):-D

I co padły juz pomysły co na Mikołaja???
 
Bry

Milusia dobrze ze z tata juz oki i po operacji! jak dzis rączka?
Zyraffka &&&& :*
Lena co ty chcesz od mojego Mikołaja co? ;) hehehe zartuje :-p

No M jak milosc zrobilo furore w usmierceniu Hanki i to jeszcze jak, teraz dopiero wczoraj sie okazalo ze miala niby tetniaka i jak sie uderzyla to pękł ;] w sumie dobrze zrobione ale źle rozegrane, widac Hania nie chciala juz grac za dlugo :-D

No u nas oki chyba;P dennie sie czuje jak to z rana;P za oknem mglaaaaaa....:nerd:
 
Dzien dobry
My uciekamy do klubu maluszka jak Lila zje sniadanko.

olavip a jak nocka poza tym, pospalas troche? Probujesz sypiac w czasie drzemek Jagodki?
Milka na planie jest zakaz fotografowania, ale chyba nam przysla jak bedzie gotowe, my nawet nie mamy jak nagrac bez telewizora :-D
 
koriander Lili-aktoreczka? Szkoda że tego nie widziałam;-)
milusia Jak Kubuś?
Mama kubulki Łobuziak ci rośnie:-D
milka Tamtej nocy nie odespałam zbyt dobrze. Dzisiejsza noc znowu nieprzespana, ale tym razem nie zawiniło moje dziecko:-p Dzisiejsza noc znowu będzie krótka, ale potem mam trochę wolnego:-)

SPAAAAĆ mi się chce!!!!!!!!
 
Hej, Hej Hello :-D kurcze jak jescze ktos coś o tej całej Hance napisze na facebooku to usuwam go ze znajomych... mam dość, zachowują sie jakby realny człowiek umarł... kretyni... :baffled:
Nina dzis ladnie sniadanko zjadła jajeczko prawie całe, do tego pół jabłuszka :tak: jak na nią to sporo na raz, ale mam problem, bo Nina ma czarny język... nie jakos bardzo, ale jednak :confused: poczytałam w internecie i moga to być reakcje na antybiotyk, szczepionkę, brak witamin, ale tez zakażenia bakteryjne :baffled: poczekam jeszcze dzis i jak jej nie minie, jutro wędrujemy do pediatry
julia tak jak pisze zyraffka, to nie mi naleza sie podziekowania :tak:

kreatorko :-) U Lili wszystko dobrze, kilka dni temu miala goraczke ponad 40 stopni jednodniowa, nie znamy przyczyny i nic poza nia nie wystapilo, byc moze to zabki i tak jej organizm reaguje bo to nie pierwszy raz.. Poza tym coraz wiecej mowi, uklada dwuwyrazowe zdania, nie sika i nie robi kupki do nocnika :-) wypija rano kubek mleka a wieczorem juz nie chce, nauczyla sie sama zakladac kalosze i w nich caly czas chce chodzic, uczy sie skakac jak zabka i przesmiesznie jej to wychodzi a ostatnio zagrala w reklamie z czego sie niezmiernie usmialismy :-D
To widzę, że podobnie jak Nina :-D moja też uparcie odmawia nocnikowania, czasem jakieś siku uda się złapać, ale tak wiadomo, przypadkiem, staram się wtedy chwalic, ale jakoś skutków nie widać, żeby na nocnik wołala :-p hah, kalosze super :-D A czego to reklama? chętnie bym zobaczyła :-)

Dziękuje dziewczyny wszystko poszło zgodnie z planem i z tata jest ok rachu pachu i ma z głowy(w dosłownym znaczeniu)teraz czekamy na wyniki badania co to było...

Z Kuba jest coraz gorzej!!!!!!ma temp, rączka taka czerwona i napuchnieta....jak przykładam sode to placz taki że masakra:zawstydzona/y: jak do jutra nie przejdzie to zadzwonie do lekarza...


Żyrafka przepraszam że nie napisałam o kciukach, ale jakoś przeleciało mi w tym wszystkim, przeprasza, wiesz ze zawsze dobrze Ci zyczę i to jest najwazniejsze!


TYLKO MI:-D HEHEHE< żartuję>hehe ale julia bardzo się ciesze że jestes na zamkniętym:tak:
Dobrze, że w tatą okej :-) a jak Kubuś minęło mu dzisiaj trochę? U nas pierwsze 3 dni po sczepionce było cieżko, a niiby te skojarzone, gdzie Nina ma jedno wkłucie są mniej inwazyjne, ale rączka była czerwona, a Nina spać w nocy nie mogła.

gosiagro - a Ty kochana co się nie odzywasz? Z ukrycia tylko szpiegujesz?:-D Napisz co u Ciebie i co u małej, bo ja jestem trochę nie na czasie po powrocie na bb :-p a jestem bardzo ciekawa co tam u Ciebie i małej ksieżniczki :-D


A gdzie reszta dziewczyn? Pamiętam tak dużo znajomych nicków, które kojarzą mi sie z BB, a tu ich ni widu ni słychu, Anik, paulka, liliti, anecznik, hefi, zdec, cobra, emalia gdzie Wy sie podziewacie? cooo? halloooo? dajcie znać!
 
Ostatnia edycja:
Basia wczoraj miała szczepienie: rączka, rączka, nózka. Najgorzej było w nóżkę bo lekarka powiedziała, że ma bardzo umięśnioną tą girke :) Basia waży 9490 kg :) hehe

Tak obserowałam Basie po szczepieniu, bo Wy macie takie rewolucje ze swoimi Maleństwami - ale Basia naprawde nigdy nie miała żadnych skutków ubocznych po szczepieniach - czasem wiecej spała. Dzis tez spała od 22 do 6:30 - także pieknie - na szczęście,bo sie troche bałam.

Ja miała chirurga - obejrzał i powiedział, że to sie jeszcze nadaje do kosmetyczki, wiec jak troche mi sie zagoi to umowie sie na wizyte.

Parapetówka tóż, tóz...... ;)
Zakupy zrobiłam takze teraz od dziś zaczynam gotować :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć :-)
Mój duży dzieć w przedszkolu, mały dzieć ogląda Małych Einsteinów, a ja mam pierwszy względnie luźny dzień od dawna, więc wreszcie zajrzałam do Was
Koriander- Lili aktorka- suuuper! Koniecznie daj nam znać kiedy reklama się ukaże, już my sobie wygooglujemy :-D a czego to była reklama?

Też się uśmiałam z tej Hanki Mostowiak :-D Ale może zmartwychwstanie i zatańczy w następnej edycji TZG jak jej mąż :-D
 
Do góry