reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Asnecja Może Krystianek chce zwrócić na siebie większą uwagę:confused: Może jest zazdrosny o Michałka?
milusia, asnecja Emilka też bywa baaardzo niegrzeczna, ale zazwyczaj poza chęcią rozrabiania;-), ma jeszcze dodatkowy powód- np. jest tego dnia wyjątkowo zmęczona lub bolą ją dziąsła. Dlatego staram się być wyrozumiała, choć bywa z tym ciężko:sorry2:
ola Dowiedziałaś czegoś w przychodni? Na mnie chyba ciągłe mgły wpływają usypiająco.
aisa Też mam wiaderko z pieluchami na balkonie.Do niego Emilka zbyt często nie zagląda. Za to zwykłe śmietniki to wielka atrakcja w domu i na dworze :dry: Często więcej z nich wyciąga niż do nich wrzuca:sorry2:
wrrr,trzeci raz piszę posta, bo ciągle coś się wydarzy (za sprawą Emilki), że poprzedni ulega zniszczeniu:dry:
Zjadłam paluszki i paczkę piegusek. I mam ochotę na więcej. To chyba ta @ po kilkuletniej przerwie...:sorry2:

gosiagro:confused::confused::confused::-p
 
reklama
Asnecja Może Krystianek chce zwrócić na siebie większą uwagę:confused: Może jest zazdrosny o Michałka?
Nie wiem...jak ja chce go przytulić, to ode mnie sie odpycha. Caly czas daje mi do zrozumienia, że mnie nie potrzebuje i woli babcie lub tate. Jakoś nie czuje, zeby zabiegał o moją uwage, tylko bardziej, że chce zrobic mi na złość. Nie wiem czy specjalnie czy nie...może tak sie obiaja jego zazdrość...
 
asnecja Mi to właśnie wygląda na zazdrość. Chociaż bardziej takie zachowanie pasowałoby mi do kilkulatka.
aisa Ładne kolorki.

Emi poszła spać, więc chyba wskoczę to wanny trochę się wygrzać:-)
 

milusia
co z tata??? trzymam caly czas kciuki

gosiagro tulam i gilam, a moze wpadniecie na sanki i grzane wino zima do amsterdamu na poprawe nastroju :-p:-p:confused:

asnecja wg mnie to tez wyglada na zazdrosc. Mnie czasami Lila zaskakuje "dojrzaloscia" w swoim zachowaniu. Krystianek na pewno niekoniecznie swiadomie, ale potrafi obrazic sie na mame ze ciagle tuli braciszka (chociazby karmiac piersia). A jego zachowanie to juz typowe dla dwulatkow numery..jestes silna mama dasz rade zobaczysz!

konniczynka dziekuje za pamiec, u mamy nadal bez zmian, bierze leki i stosuje specjalna diete wiec na razie nic nie boli :tak: zdrowka dla ciebie!

Liza zdrowka! A maluchy zdrowe?

Perfecta trzymam nadal!

olavip zdrowka dla Jadzi!
Kasiek, Lencja, Kajdusia, Klementinka, ita85, dorotka co u maluszkow?? Bo o was to juz nawet nie pytam (foch):-p

gosiu a tu dla ciebie na dzis: brownies z oreoskami :-)

1223338077_6_-3T4.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hej, my już po wizycie u lekarza, mała ma lekkie zapalenie gardła, dostała antybiotyk ale mam go podać gdy będzie temperatura ale na szczęście nie ma;-) co do jej spania to prawdopodobnie przez infekcję i ew. przez zmianę czasu jest takim śpiochem, mamy zrobić dla świętego spokoju morfologię jak już Klara wyzdrowieje. Dziś łobuz nie spał w ogóle:baffled::szok:
 
milusia mam nadzieję że wszystko będzie dobrze! Trzymam mocno kciuki!!!!!

Troche mi przykro, że poza gosią nikt za mnie nie trzymał kciuków :-(

Przepraszam, ze nie odpisalam! Ja czytam i trzymam wszystkie kciuki kiedy trzeba, ale nie mam czasu odpisywać :(
Zdradzisz za co były te kciuki? Mozna już puścić? :)
 
reklama
Do góry