reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny! Bardzo proszę o trzymanie kciuków, żeby moje dziecko wreszcie przestało gorączkować. Po trzech dniach spokoju znów ma >38 stopni od wczorajszego popołudnia :( BB power potrzebny dla wyzdrowienia Agatki!!!

Co do apetytu to ja mam odwrotnie, teraz przez ten szpital i nerwy wcale nie odczuwam głodu, a żoładek mam ściśnięty na supełek...

Jesteśmy na Polankach, warunki jak na polską służbę zdrowia nienajgorsze, jest kuchnia i łazienka dla rodziców, są łożka polowe i jest miejsce, żeby rozłożyć je koło łóżeczka. Pobyt rodzica z dzieckiem jest oczywiście dodatkowo płatny, ale to warte jest każde pieniądze.

Lena - co się dzieje?
Żyrraffka - kto Ci jakąś przykrość zrobił? no kto? dawaj go tu!!Już czerwcówki postawią go do pionu!!!!
Anik - 14700????wow!!!!! Agatka waży teraz 10500 ;)trzymam kciuki, żeby to było tylko/aż bóle wzrostowe i nic poważniejszego.
Koriander - Lila miała zapalenie pęcherza? robiliście CUM?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie wieczornie,
ale mieliśmy dzisiaj fajny dzień:tak: byliśmy na otwarciu nowej kawiarenko-bawialni dla dzieci w centrum miasta, ale było strasznie tłoczno, więc uciekliśmy stamtąd szybko i przenieśliśmy się do czekoladziarni połączonej z salą zabaw niedaleko nas. Popiliśmy czekoladki, zjedliśmy ciacho a Majusia się pobawiła:-D
Na prawdę świetne miejsce i chętnie bym się tam z wrocławiankami spotkała. Zdec, Hefi, Emalia, Lena, MagdaM co wy na to??? Czekoladziarnia jest niedaleko Borka i nie ma problemu ze znalezieniem miejsca do parkowania jak w centrum;-)
Kilka zdjęć z dzisiaj:-)
DSC_0569.jpgDSC_0572.jpgDSC_0581.jpgDSC_0592.jpg


emalia
- lekarka powiedziała ze miesiać ćwiczeń i powinno ustąpić

Lena
- co się stało, coś z Wiktorią?

kajdusia, Lencja - udało się wam spotkać?

koriander - melduj sie bo nie wiem czy przypadkiem teraz nie mam manifestować żeby was wypuścili:-p:-D

zyrraffka - przytulam, pokłócilaś sie z tą koleżanką? Moze Persen by pomógl, a słodycze na pewno nie zaszkodzą:-D;-)

Agi - co tam pracusiu u was?:-)

sealet - kciuki zaciśnięte, zdrówka dla Agatki!

Anik - woow, to Oskarek rzeczywiscie chłop jak dąb, oby szybko i sprawnie krew pobrali
 

Załączniki

  • dsc0561h.jpg
    dsc0561h.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 47
Ostatnia edycja:
gosiu- cieszę się, że tak miło spędziliście dzisiejszy dzień, zazdroszczę takich miejsc. Majeczka jak zawsze czarująca:)) i jaka wysoka, nogi długaśne ale modelka z niej!
nie pokłóciłam się nikim, z koleżanką nawet się dogadujemy, nie mogę narzekać
 
gosiu- cieszę się, że tak miło spędziliście dzisiejszy dzień, zazdroszczę takich miejsc. Majeczka jak zawsze czarująca:)) i jaka wysoka, nogi długaśne ale modelka z niej!
nie pokłóciłam się nikim, z koleżanką nawet się dogadujemy, nie mogę narzekać

w takim razie nie będę już wypytywać, życzę żeby się szybko naprostowało i ci nastawienie odpowiednie wróciło:tak:
 
Melduje sie :-) Bylo bardzooo pokojowo :-D

sealet tak mamy zlecony pobyt w szpitalu z badaniami napisalam ci na zamknietym rowniez..Bardzo MOCNO trzymam kciuki!!, u nas ta goraczka oscylowala wokol 40 stopni przz 5 dni przy ZUM:-(

gosiagro przepiekna sesja! Cudowna Majusia! No i jakby moglo zabraknac ksiazeczek:-D:-D Ja tez chce czokolady!!!

Anik super ze sie odezwalas, jejku ale klocuszek z Oskara!

zyraffka zdrowka, mam nadzieje ze w pracy tez sie jakos wyjasni.

Lena cos ze zdrowiem??:-(

Perfecta jak lumpowisko??
 
reklama
Do góry