reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Liza- wy to macie się z tym choróbskami. Życzę żeby poszły szybko precz. Zdrówka dla Was wszystkich :tak:
Gosia- he he, widzisz jaka ja zakręcona. A to napięcie to minie , prawda? Któreś dziecie nasze czerwcowe też miało jak dobrze pamiętam.
 
reklama
Dzień doberek w słoneczny Oktoberek :-D

Ewelinkasto lat sto lat
izia
- jak dobrze, że nocka spokojniejsza :-)
klementinka- mi też próbowali wywołać poród, przyjęłam z honorem na klatę butlę oxy, skurcze były co minutę, ale Gosiak nie chciała wejść do kanału i jak mnie odłączyli to skurcze powoli zaczęły ustawać i następnego dnia miałam cesarkę. Czyli PRAWIE rodziłam :-) Nie wspominam tej oxy jakoś tragicznie, nastawiałam się na większy ból
mamakubulki- udanych przyjęć urodzinowych i smacznego!!!
Pefrekcia- udanych łowów, ja kilka dni temu miałam wyprawę i wydałam 180zł, ale ubrałam Piotrka od stóp do głów na dwa sezony :-)
Koriander- tylko tam nie dokazujcie za bardzo. I fotki zróbcie koniecznie. Fajnie tak mieć koleżankę aktywistkę :-D
Lencja- nadal jeszcze nie wiem, czy się dzisiaj spotkamy, wszystko zależy od tego jak Gosiak zaraz zaśnie na drzemkę....
gosiagro- a Tobie znów nie wiadomo co pisać, bo Ty znów nie o sobie :confused2: No to miłego dnia życzę i cudnego humorku :-)
emalia- a co Ty za dziecię dzisiaj zaadoptowałaś?
Liza- zdrówka, zdrówka, zdrówka!

Dziś będę robiła ten polecany przez Was krem z dyni :-)
 
emalia ja niewiem czemu w tym roku tak chorujemy, a zwłaszcza dzieciaki! przyszedl wrzesien i od tamtej pory ktos zawsze chory:( nigdy tak nie bylo, juz nie mam sily.... oj przyda sie zdrówko...

mama kubulki, nic mi nie mow o jedzeniu ja chyba przytyłam, nie chce na wage wejsc;/ od 4 dni cwiacze A6W ;] staram sie jesc mniej ale kurde cos mi nie wychodzi ;)


Miki spi od 10:50 ja obiad juz odgrzalam bo mamy pomidorową, kluski ugotowalam ;]
 
Dziewczyny znikam z forum na jakis czas....u nas tragedia w rodzinie:(
Nie chce mi się już pisac:(To co wczoraj przezyłam to juz całkiem zabiło mnie....:(będe Was odwiedzac sporadycznie chyba ze wszystko jakos ze mnie wyjdzie;(
 
Lena - co się stało??? :szok:

Emalia
- kilka dni temu prosiłam o trzymanie kciuków i że powiem za co jak się uda... a więc, jeszcze nie do końca wiadomo, więc powiem jak będzie 100% na tak!!! :-) i dobrze pamiętałaś, mój Damiś miał napięcie mięśniowe... dwa tygodnie rehabilitacji i wsio OK ;-)

Koriander - nie wiem o co chodzi z tymi transparentami... :no: wybacz, jestem SLoooooooooooooooooooW :sorry:

Dużo zdrówka chorowitki!!! Miłego weekendu :-D
 
Witajcie!

Mężuś uczy się do egzaminów więc mam chwilkę czasu, tak naprawdę to nie mam, bo mam mnóstwo innych zajęć ale już sobie obiecałam że chodziaż dzisiejszy dzień poczytam:))

Łukaszkowi idą ząbki, napewno dwie czwórki i może jeszcze coś więcej ale nie miałam okazji sprawdzić. Nie mam pewności czy kupki są od zębów bo bardzo śluzowate więc może wirusówka jakaś. Mam nadzieję, że do poniedziałku będzie dobrze. Katar znowu okropny, ehhh

W niedzielę znowu na tydzień zostajemy z Łukaszkiem sami, ale to ostatni tyudzień i będziemy już razem:)))

Wczoraj strasznie mnie zdenerwowali w pracy, cały dzień nie mogłam dojść do siebie. Nie chcę pisać dokładnie o co chodzi ale zmieniłam bardzo nastawienie do pracy po wczorajszym dniu i już się tak nie cieszę, ze wróciłam.

ewelinka- wszystkiego najwspanialszego!!!

to już tydzień?? Ciągle mam przed oczyma Nelcię jak wywija na krześlę, jest niesamowita:))

klementinko- wszystko będzie dobrze, zobaczysz brzuchatku kochany!!! Trzymam kciuki i myślami jestem z Wami:))

perfecta- rudy jest sexi:))

kasiek- nie wiem za co aled trzymam kciukasy, czyżby rodzeństwo dla Damisia//:sorry:

izatcz- oby zębole jak najszybciej wyszły i przestały męczyć

mamakubulki- miłego świętowania

gosiagro- było miłę spotkanie z radą rodziców i dzieciaczkami niektórymi, życzenia, podziękowania, kawka, ciasto i piękne słoneczniki:)) i wzruszający buziak od mojego byłego ucznia i ten uśmiech- bezcenne

kajdusia- jak wyszedł krem?? wczesniej doczytałam o skokach Gosiaczka, podziwiam, niesamowita jest:)))

mamakubulki- czasem mam taki dzień głodomorro.


liza- duuużo zdrówka dla Was!!

i wszystkim chorowitkom życzę szybkiego zdrowieniA!!!!!!


dziewczyny jakie tabletki uspokajające bez recepty mozecie polecić??

teraz może jakieś piwko i chipsy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie wieczorową porą, w zasadzie miałam już się kłaść bo poprzednia noc masakryzna Oskar ciągły płacz i 38 tem - chyba kolejne zęby idą (piątki) i cały dzień jeden wielki ryk.
Co do bólu nóżej - najprawdopodobniej będą to bóle wzrostowe - Mały waży 14.700 więc jego nóżki maja co dzwigać:) ale dla pewności mamy zrobic badania krwi, i idziemy w środę bo ja sie na to nie piszę więc mój mąż musi iść. Ja bym tam razem z mlodym płakała.
i tyle po krótce u nas...

sealet - dużo zdrówka! a gdzie jesteście w szpitalu?

dla pozostałych chorowitków tch dużych i małych również szybkiego powrotu do zdrowia:)

klementynka - a tobie szybkiego porodu, i nie martw się dużym dzidziusie, jestem żywym przykładem że można i to szybka urodzić sn duże dziecko:) a to twój drugi poród i to w krótkim odstępie czasu więc weże że dasz radę:)

spokojnych, przespanych nocek koleżanki
 
Do góry