reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć!
Jak wam minął wieczór?
U nas nocka duuuuuuuuuuuużo lepsza mały wieczorem dostał czopka i spokój wczoraj zaglądnęłam mu do paszczaka 2 trójki są już prawie na wierzchu a 2 kolejne też niedługo wyjdą więc znam przyczynę jego marudzenia
perfecta widzę że miałyśmy podobne zajęcie wieczorem tyle że ja robiłam bratówce:-Dnad sobą się zastanawiam i zebrać się nie mogę
 
reklama
pierwsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hip hip hurrrra
a jedak druga ;)

dzisiaj mam pierwsza wolna sobote od prawie roku, 30pazdziernika rok temu wrociłam do pracy i od tego momentu mialam krotkie weekendy przez sobot spedzone w pracy

jedziemy dzis do mojego chrzesniaka na 1 urodziny, a jutro na urodziny kuzyna (tez pierwsze) i bedzie wypaniony obiad w restauracji!!!!!!!mniam...

mimi dla Twojego dziadzia (*) to bardzo smutna wiadomosc, ale i tak wielkie szczescie, ze mialas go przy sobie przez tyle lat, moj dziadek zmarł 43 lata temu i nawet nie maialm szansy go poznac, w sumie tak jak i babci, a Ty masz przynajmniej wspomnienia

klementinka niestety nie posłuze rada odnonie wywolywania porodu, gdyz mialam cesarke robiona w kosmicznym tempie, wiec nawet nie wiem co to skurcze porodowe
trzymam kciuki, zeby porod był szybki jak strzała a dzieć zdrowiutki i sliczniutki:)

sealet zdrowka Wam zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i pozostałym chorowitkom tez;) Perciu wyzdrowiałaś?

lencja ale fajny dzionek mieliscie, ja tesknie za takimi spotkaniami z przyjaciołmi i gromada gości, a ostatnio na wszytsko czasu brakuje....

koriander jak sie czujesz, głowa Cie nie boli? ;)

zyraffka jak Luki?
 
Ostatnia edycja:
łoj no tak zapomnielismy o Panu Kolendrowym:-)

Już biegnę z zyczeniami: piwo1.jpg

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia nauczycielskiego wczorajszego:)
Al het beste succes in uw werk en kunt u zorgen voor onze Koriander! :cool:

Ale ze mnie poliglotka Oczywiście z wujkiem goole:)
 
Kochane ja po wczorajszej bombie lekarstwowo- ziołowo - czosnkowo- jakiejśtam juz mam sie bardzo lepiej:-pa nawet najsuper:) Jas na szczeście nic nie załapał (tfu tfu)
Życzę wszystkim udanej sobotki bo Perfekcia udaje się na łowy lumkowe:)
 
Ewelinko zyj nam sto lat!!! Ogromny urodzinowy buziaczek dla ciebie, zycze wspanialego dnia :tak::-D

Perfecjo usmialam sie do lez a maz chodzi i podspiewuje Kolendrowy Pan na melodie Tubisiowy Krem:-) :* udanych polowow!
Lencja zazdroszcze takich spotkan, pochwalisz sie foteczkami? Fajny taki dlugi weekend :tak:
izia gratuluje zabkow, mam nadzieje ze teraz zacznie ladnie sypiac!

mamakubulki mnie tam nigdy glowa nie boli :-p

Kochane gdybym sie kilka dni nie odzywala to pewnie nas aresztowali :-) Milego weekendu!
 
witam,

klementinko - będzie dobrze, kilka z nas urodziło ponad 4 kg dziecko, nie mówiąc o Anik:szok: powodzenia, trzymam kciuki!

Ewelinka - sto lat, sto lat!!!

sealet- biedna Agatka, obyscie szybko do domku wróciły, dużo zdrówka!

koriander - i dla A. spóźnione życzenia:tak: transparenty już gotowe?:-D

Lencja - dzieki kochana za podzielenie się zdobytą wiedzą! Super, że spotkanie takie udane, a masz jakieś fotki?

Perfecta - cieszym się , że choroba odpuściła!

mama-kubulki - udanej wolnej soboty!

Zyrraffka - jaką niespodziankę rodzice dzieci przygotowali?:-)
 
Witam i ja z kawusią:tak:

Ewelinka- najlepsze życzonka urodzinowe, spełnienia najskrytszych marzeń i żyj nam 100lat

Kasiek- co to za prywaty na ogólnym? Co na tak? Ja też chce wiedzieć :-p:laugh2:

Perciu- udanego polowania lumpkowego. Powinnam też się wybrać w ramach "terapii", ale mam dzisiaj troje dzieci w domu a stary w pracy:confused2:
Klementinka- jak tam dzisiaj kochana?
Gosia- ten weekend w domu czy jedziecie na wieś? Jak tak chrześniak się chowa?
Iza- dobrze ,że się wyjaśnilo co było przyczyną. To lada moment będziecie mieli komplet :)

Wszystkim życzę miłego weekendu. Może i ja nie będę miała najgorszy :sorry:
 
Liza- jak u Was zdrówko. Pytanie się tyczy również wszystkich pozostałych chorowitków.:-)
Hania w domu bo choruje, niby lepiej.... Danielek z Mikim juz bylo lepiej a od dzis zczynaja kichac! no normalnie porazka... ja mam czasem kaszel ale to nic, dzieci wazniejsze ;] mąż zdrowy ;]

Kochane ja po wczorajszej bombie lekarstwowo- ziołowo - czosnkowo- jakiejśtam juz mam sie bardzo lepiej:-pa nawet najsuper:) Jas na szczeście nic nie załapał (tfu tfu)
Życzę wszystkim udanej sobotki bo Perfekcia udaje się na łowy lumkowe:)
Pozazdroscic na mnie nic nie działa, Hania ze szkoly znosi wszelkie paskudstwa:no:


Sealet zdrówka!
Klementinka ja mialam oksy podawana ale dla przyspieszenie, kazdy poród sam sie zaczynał ;] Z Hania i Mikim mialam juz wyznaczone terminy wywolywan a w nocy przed nimi zaczynalam sama rodzic, chyba ze stresu ;]
Ewelinka sto lat!
 
reklama
Do góry