reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Hejka
Witam serdecznie wszystkie najwspanialsze mamusie pod słońcem.....
Ja jutro do pracy....buuuu :-( .... nie chce mi się strasznie bo to jedyny dzień kiedy P. ma wolne....Ale co zrobic.....Nie mogłam odmówić bo już odmówiłam w zeszłym tygodniu....wrrrrr
Wiecie co te samotne wieczory zaczeły mnie baaardzo dołować....Zwłaszca teraz jesienią i zimą będzie trudno.....Zimno ciemno.....Latem to i wyjść się chciało i komuś chętnie chciało się wpaść na kawkę....a teraz..... Nie wiem jaj my damy radę.... :-( ..... Ach, no ale nie ma co narzekać....Trzeba przetrwać i tyle.....
koriander - widziałam cudowną małą aktywistkę na FB.....Bombowa.....A może lot do UK.... Ja też zapraszam na czekoladę...też mamy fajne miejsce....
Gosia - Ty i Koriander zawsze o mnie pamiętacie....mimo że zaniedbuję forum że hoho....Dziękuje bardzo za pamięc.....Majeczka boska, cudowna i przepiękna....Super zdjęcia.....
Sealet - trzymam mocno kciukasy za zdrowie Agatki....Oby ta gorączka szybko minęła!!!!!
zyrraffka - jak tam mój zięć się miewa....Jak w złobku i jak apetycik , co lepiej????? Buziaki dla niego!!!!
klementinka - jejku , ależ jestem podekscytowana poniedziałkiem....Mam wolne więc mocno będę trzymamć kciuki cały boży dzionek!!!! Będzie dobrze!!!! Czekamy na wieści i na fotki kolejnego bobaska....Powodzenia!!!!
Anik - ależ masz mężczyznę w domu!!! Moja Luśka to przy nim chucherko ( nie mam pojęcia jak to słow się pisze :-D )....
 
reklama
Sealet - trzymam mocno kciuki & :*

Agi
- ja tes pamiętałam... ;)

Gosiagro
- Majusia i mamusia cudowne! Może kiedyś i my się wprosimy na gorącą czekoladę ;)

Zyrraffka
- milusich snów!!! :) ps. Damiś nie będzie miał rodzeństwa jeszcze teraz ;)

buziaczki laseczki... idę przemyśleć parę ważnych spraw ;)... Wasze kciuki zawsze działają!!! ;) Decyzja podjęta!!! Idziemy na całość!!! dla tych które chciały by wiedzieć za co kciuki trzymały, zapraszam na zamknięty!!! :)
 
Kajdusia-Od wczoraj była u nas moje siostrzenica kochana :)
Mama-kubulki, Nadika- Obrzartuszki niedobre :biggrin2: A może wy ten teges :-D He he,ja tez lubie podjadac, a szczególnie wieczorkiem Teraz też popijam drineczka i wcinam "Lays Prosto z pieca":-p
Lizka- faktycznie Was długo tzryma i mogło by sobie pójśc precz . Życzę Wam żeby przyszło do Was zdróweczko i każdy dzień był coraz lepszy;-)
Izunia- a gdzie Wam sie te dwójeczki zapodziały? Lekkiego ząbkowania małemu życzymy:tak:
Lenko- mam nadzieję ,żę to nic poważnego i nie dotyczy to ... Oby jutro Nam sie udało pogadac. :*
Zyraffka- oby ten tydzień Wam szybko zleciał i dużo zdróweczko dla śliczniusiego Łukasia ;*
Anik- ja bym też nie dała rady iśc z małym na wyniki. Pierwsza bym uciekła:tak: Będzie dobrze, musi byc, Trzymam mocno, mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&
Gosia- fotki super. Widac ,że Majusia zadowolona. Ja po remoncie się piszę ( zobaczymy jak Lenka). Dobrze ,żę małemu to szybko minie.
 
Ja też się witam,
i zaraz lecę ogarnąć mieszkanko i upiec jakieś babeczki, bo teście się zapowiedzieli;-)

kajdusiu - o masz ci los :-( zdrówka dla dzieciaczków, jak się dziś mają, jak nocka?

Wszystkim chorowitkom duzo zdrówka!


percia - jak zakupki wczoraj?

Agi - tyle daliście radę to i teraz dacie:tak:

kasiek - jak się już przeprowadzę to zrobimy czekoladowa parapetówkę:-p:-p;-) niech wszystkie czerwcówki sie czują zaproszone:-) bardzo się cieszę z waszej decyzji i trzymam kciuki za powodzenie!

emalia
- to świetnie, czekam w takim razie na koniec remontu;-)
 
hej.
u nas nocka masakra, znowu zęby ;/ tym razem dolna czwórka, juz wczoraj popołudniu Natan miał stan podgorączkowy i to moja mama mnie odwiedziła i ona stwierdziła że jest rozpalony, wcześniej zrobił 3 luźniejsze kupki, w nocy 38,6. Obudził się o 22.30 i żeby się uspokoił to musiałam go nosić i całe mieszkanie zwiedzać, no i zaczęło mu się zabawy, chodziłam z nim po ciemnym mieszkaniu i wszytsko robiło aaaa, Natan co chwile "ciiiiiiiiiiiiiiiiii aaaa" zasnął dopiero po 24 ale nie na długo po co chwila się budził, no i spał z nami w łóżku bo jak tylko wylądował w łózeczku to na nogi i ryk. Teraz odsypia ale ja i mąż chodzimy jak zombi.
Wszystkim zyczymy udanej niedzieli

edit: no i pospał sobie 30min ;/

Dziewczyny a jak wygladają pleśniawki???? Zauważyłam że Natan ma na języku jakiś biały nalot czy to mogą byc pleśniawki??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam!dziekuje bardzo za wczorajsze życzonka :-)
U nas tez dwa dni lużnych kupek ale dziś juz chyba ok żadnej kupy od wczoraj:-)ale wieczorem była masakra mała wyła godzine bo jej sie od tych kupek pupa odparzyła mimo ze myłam cały czas woda z mydłem i smarowałam dopiero jak zasypałam mąką ziemiaczana to usneła bidulka
sealet-kciuki zaciśniete
 
Do góry