reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kochane moja mama lezy juz na onkologii w Bydgoszczy dzis i jutro beda robili wszystkie konieczne do diagnozy badania...trzymajcie prosze kciuki, wyslijcie pozytywne fluidki zeby wynik byl jak najlagodniejszy!

Mocno trzymam kciuki kochana!!!!!!!!!!Trzeba byc dobrej mysli!

Łuki dzisiaj wyjątkowo późno zrobił sobie drzemkę, tak się ładnie bawił, ze później go położyłam, nawet nie było po nim widać zmęczenia.

gosiu- już bym wolała chyba po wakacjach :-)

My dzis znow pobudka o 8.30:-) i wlasnie niedawno zasnela,ja jestem w trakcie robienia obiadku:)

odnośnie jedzenia co robicie na obiad?? Teraz w tygodniu nie gotuję dla siebie ale już się zastanawiam co w weekend zrobić.


edit: może to co w tvn style- klopsiki z kapustą włoską z jabłkiem, wygląda apetycznie

Ja dzis robie kotleciki mielone,ziemniaczki i surowka;) w tygodniu robie dla meli obiady,a we wekeendy staram sie wymyslic cos dobrego jak przyjedzie P.:) choc tak szczerze to codziennie nie chce mi sie robic,wiec czasami idziemy do mojej mamy na obiad:)

Cale szczecie ja z jedzieniem Meli niemam zadnego problemu,wcina wszystko,a wrecz trzeba jej ograniczac,i niestety jestem skazana na komentarze rodziny...mam czasai dosc i podniose wtedy glos! Ja nierobie dziecku krzywdy jest sobie kawal kobietki bo ponad 12 kg wazy..i niechce zeby miala pretensje do rodzicow ze ma nadwage czy cos...jak sa goscie i jej kolezanki to ona sie nie bawi tylko przy stole stoi i ciegle wola cos slodkiego!!! wiec jej slodkie ograniczam a rodzina by jej ciagle wpychala!!!wrrrrr
 
Koriander kciuki zacisniete!!!!
na-tuska witaj i tutaj ;-) zdrówka!

No Miki spał 2h;) zjadł pelną miseczke krupniku i ide walczyc z kapustą na gołąbki:-) polowe zrobie z ryzem a polowe bez ;P:)
 
julia ja też jestem za ograniczaniem słodyczy do minimum. U mnie jest jedno zdanie: Łuki nie chce jeść normalnych posiłków więc nie ma słodyczy i koniec gadania że mu robię krzywdę.

Moze jeszcze zdążę szybką kawkę wypić zanim Łuki się obudzi
 
Koriander kciuki zacisniete!!!!
na-tuska witaj i tutaj ;-) zdrówka!

No Miki spał 2h;) zjadł pelną miseczke krupniku i ide walczyc z kapustą na gołąbki:-) polowe zrobie z ryzem a polowe bez ;P:)

Mniam mniam aptetyt robisz;) ja jeszcze taka dobra kucharka niejestem...zeby zabierac sie za golabki,nielubie rzeczy manualnych..a te kotlety trzeba dobrze zawinac hehe;p

julia ja też jestem za ograniczaniem słodyczy do minimum. U mnie jest jedno zdanie: Łuki nie chce jeść normalnych posiłków więc nie ma słodyczy i koniec gadania że mu robię krzywdę.

Moze jeszcze zdążę szybką kawkę wypić zanim Łuki się obudzi

Dokladnie,niechce nikogo obrazac kazdy ma swoje zdanie itd...ale np.Amelia jak juz dostaje cos slodkiego to niejest to z czekolada...rzadko kiedy dostaje...i tak samo z chipsami...


Juz wszystko przygotowalam Mela wstanie i wszystko wstawie:) juz spi ponad godzinke wiec licze ze z 15-20 min i wstanie:) jak sie obudzi usiadzie i bedzie wolac "mama" jakie to sa piekne slowa...

Widze ze duzo z was mysli o nastepnym dziecku,my damy sobie jeszvcze czas, i tak sie dziwie ze po tym co przeszlam z amelia chce miec nastepne hehe:szok: no ale tak myslimy ze za rok lub dwa postaramy sie o nastepne;) mamy jeszcze pare spraw do zalatwiena a z nastepnym dzieckiem napewno bylo by ciezej, np. slub:) splacenie kredytu na mieszkanie:)
 
Asnecja a jak sie sprawuja te pieluchomajtki? tez sie nad tym zastanawiam bo teraz zlapac Jaska i zalozyc mu pampersa to niezly wyczyn,
Pieluchomajtki fajne :) o wiele łatwiej sie zakłada...tylko trzeba troszke cześciej zmieniać, bo innaczej odparzenie moze sie zrobic.

Milka26 - super fotki :)

Ale się wkurw....29 miałam miec rezonans umówiłam się na wizyte 2 miesiace temu a oni dzisiaj dzwonia ze odwołuja bo limit NFZ sie sie wyczerpał....ja pierniczę jakie DZIADY-banda złodziei!!!!
Nieźle...tez bym sie wkurzyła...Co oni liczyć nie umieją, ze nie mogą odpowiednią liczbe ludzi zapisywac?
Co teraz? Umawiasz sie ponownie??

Dzień dobry!

Noc w miarę spokojna. Za to gardło mnie zaczęło boleć :(( Macie jakiś szybki sposób żeby pozbyć się bólu??

Polecam herbate z malinami :) Zawsze pomaga na poranny bol gardła :)

Kochane moja mama lezy juz na onkologii w Bydgoszczy dzis i jutro beda robili wszystkie konieczne do diagnozy badania...trzymajcie prosze kciuki, wyslijcie pozytywne fluidki zeby wynik byl jak najlagodniejszy!
Kciuki są!!!!
 
Koriander - KCIUKI MOCNO ZACIŚNIĘTE - oby wszystko się pozytywnie wyjaśniło
gosiagro - jest taki plan, żeby w pon do żlobka, ale czy się uda? życie pokaże....
Lena - dali jakiś termin rezerwowy? czy teraz masz z tym czekać do stycznia???????????? NFZ to jedna wielka porażka
Zyrraffka - u mnie zawsze pomaga tantum verde w sprayu, a co do jedzenia to nie pomoge - u nas taki ciezki strajk byl kilka razy, ale po tygodniu przeważnie przechodził. Agatek je niewiele ale raczej wszystko.
Na-tuska - witaj ponownie i dużo zdrówka!!! Czemu byliście w szpitalu?
 
reklama
Mniam mniam aptetyt robisz;) ja jeszcze taka dobra kucharka niejestem...zeby zabierac sie za golabki,nielubie rzeczy manualnych..a te kotlety trzeba dobrze zawinac hehe;p
zawinięcie to dla mnie pestka;) byle by za dużo mięska nie wkładac, ja mam stary sposób i mama mnie tak nauczyla;) ale ciężko wytlumaczyc;P


Lena:szok: i co bedziesz czekac tyle????
 
Do góry