reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hejka,
byłam dziś poprawić to moja nieszczęsna fryzurkę i jestem króciusieńka:-D:-D:-D od razu humor lepszy;-);-)

koriander - macie jakieś wieści?

na-tuska - witaj z powrotem:-)

ewelinka - dobra Zoska z tymi delicjami Majuska też coś wiecznie chomikuje:laugh2:

Perfecta
- ja tez nie wiem co to Ferytyna, nie mniej jednak oby szybko Jasiowi urosła

Współczuje niejadków u nas na szczęście tego problemu nie ma, wcina co jej się tylko da:-):-):-) a słodyczy praktycznie nie je, bardzo rzadko. No i bardzo dobrze wystarczy ze mamusia już uzależniona:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hejka,
byłam dziś poprawić to moja nieszczęsna fryzurkę i jestem króciusieńka:-D:-D:-D od razu humor lepszy;-);-)

koriander - macie jakieś wieści?

na-tuska - witaj z powrotem:-)

ewelinka - dobra Zoska z tymi delicjami Majuska też coś wiecznie chomikuje:laugh2:

Perfecta
- ja tez nie wiem co to Ferytyna, nie mniej jednak oby szybko Jasiowi urosła

Współczuje niejadków u nas na szczęście tego problemu nie ma, wcina co jej się tylko da:-):-):-) a słodyczy praktycznie nie je, bardzo rzadko. No i bardzo dobrze wystarczy ze mamusia już uzależniona:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Pokaz fryzurkę;)
 
gosia- zdjęcie! gosia- zdjęcie!!

a propo słodyczy, czekam aż Łuki zaśnie mocniej i skoczę szybko po białą czekoladę. Trzeba na wieczór się troszkę podtuczyć tostami i czekoladą, cały dzień nic nie jadłam
 
oto sem ja w wersji paszportowej:-D

DSC_1248.JPG
 
Dziewczyny o takich kolacjach mówicie że jeść mi się zachciało:-D
O lekarzach to nawet nie będę się wypowiadać...to samo miałam jak musiałam echo zrobić Alankowi!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Na NFZ (na początku sierpnia dzwoniłam) do Lublina powiedziała że do końca roku miejsc nie ma:wściekła/y: a do Puław koniec października:szok: zapytałam się czy prywatnie przyjmuje a ta że tak to pytam o termin a ta do mnie że za tydzień:eek::eek::eek:
Szczęście całe że za 5 minut rozmowy(nawet nie całych)zapłaciłam jej 70zł a później już mnie na NFZ przyjmowała i miejsca nagle były:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Miałam się nie wypowiadać a tu proszę:-D:-D:-D:-D:-D

Gosia pokaż fryzurkę:tak::tak::tak::tak:

Perfecta a ja nawet nie wiem o co chodzi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam wieczorkiem

Igaś naszczęscie już spi... wymęczył mnie dzisiaj oj :( od kilku dni ma problemy ze spanie w dzień. Wczoraj spal tylko 20 min a dzisiaj po 30 min się obudzil a pózniej 1,5 godz spał mi na rękach (co go chciała odłożyc to płacz). Nie wiem co mu jest- mam wrażenie jakby bał sie że go zostawię.... może za Tomkiem tęskni :(

Koriander- kciuki od rana zaciśnięte, masz jakies wieści???

Ignaś naszczęscie jakoś je, może nie za wiele ale nie mogę narzekać. Ostatnio tylko coraz mniej wypija mleka. Dzisiaj pierwszy raz ugotowałam sama ogórkową i bardzo mu smakowała (jadł juz ale u mojej mamy).

Dobrze że T. jutro wraca bo mam dość samotności, nie umiałabym tak na dłuższą metę

Gosiu- bardzo ładnie wyglądasz. Miałam już kiedyś zapytać wracasz do pracy???
 
Dorotka mój też dzisiaj dał mi w kość...Teraz po szybkim kąpaniu usnął-wkońcu!!!;-)

Edit.

Zapomniałam że dzisiaj odwiedziłam komis(wstawiłam wózek) i patrzę a mojego nie ma no i idę do faceta pytam gdzie wózek :-D a ten że schowany bo babka dała mu zaliczkę i poprosiła żeby poczekać do 25 i go weźmie dlatego nie dzwonił jeszcze.
Cieszę się że znajdzie nową właścicielkę-jakoś się mentalnie do niego przyzwyczaiłam i szkoda mi było go sprzedawać,ale też nie chciałam żeby stał w piwnicy czy gdzieś.:-D (jaka ja uczuciowa się zrobiłam:-D)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry