reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Łuki dzisiaj wyjątkowo późno zrobił sobie drzemkę, tak się ładnie bawił, ze później go położyłam, nawet nie było po nim widać zmęczenia.

gosiu- już bym wolała chyba po wakacjach :-)
 
reklama
Witam
2 razy probowałąm juz sie "wbić" na czerwcówki ale szło mi pod górkę ;-) mozna dołączyc po raz 3 ( mam nadzieje ze ostatni?) ???

dla chorowitków duzo zdrówka :) u nas katastrofa od tygodnia;/ maz w szpitalu od soboty, Filip od poniedziałku do wtorku a teraz wszytscy chorzy ;/;/
wymiękam :)

widze ze duzo czerwcówek juz z drugą pociechą są wiec ogromne gratulacje :):)
 
koriander-zaciśnięte:tak:
zdec-śliczne fotki ja tez chce gdzieś gdzie ciepło ale pewnie dopiero w przyszłym roku
zyraffka-odkąd wyjełam szczebelki ma super zabawe z wchodzeniem do łóżka i wychodzeniem gromadzeniem tam różnych ciekawych rzeczy np delicji pod poduszką chyba na póżniej a na noc zawiązuje ochraniacz i nie wypada:-)
milka-piękna sesja fajnie wygladają w tych ubrankach:tak:

A ja siedze w pracy mała śpi w wózku jak sie obudzi to zamykam i wolne do czwartku:-)
 
natuska- pisz pisz , im więcej nas tym lepiej:) dużo zdrówka dla Was!!!

ewelinka- wypoczywaj i pisz z nami częściej:))

ja za chwilkę muszę ruszyć swoje 4 litery i zabrać się za porządki i zupę dla Łukaszka której perwnie znowu nie ruszy, gotuję co drugi dzień a on nic nie je:wściekła/y:
Łuki od 2 tygodni je tylko mleko, danonki, jogurty, owoce i chleb z masłem i dżemem nic poza tym! Dzisiaj dałam mu kawałek sera żółtego i wędliny to rzucił nimi z obrzydzeniem najdalej jak potrafił
 
Ostatnia edycja:
wczoraj próbowałam przegłodzić Łobuza ale to nic nie dało :((

a powiedz mi jest cos co on uwielbia?? u nas jest mega szał makaronowy, ale nie moge im przeciez dawac codziennie bo tez zbrzydnie ;/ mi juz pomysłółw chwilami barkuje ;/ i do tego jeszcze sa na diecie bezglutenowej wiec pole manewru dodatkowo ograniczone ;/
 
lubi zupę pomidorową ale i tą zjada w naprawdę mikroskopijnych ilościach, jak zje 1/4 szklanki to jest dobrze. Niestety teraz idą zęby, strasznie to przechodzi i przez to nie chce jeść, tak mi się wydaje, ze przez to, tylko dziwi mnie, że np. drożdżówkę zje, to dlaczego nie chce zupy??
 
reklama
odnośnie jedzenia co robicie na obiad?? Teraz w tygodniu nie gotuję dla siebie ale już się zastanawiam co w weekend zrobić.


edit: może to co w tvn style- klopsiki z kapustą włoską z jabłkiem, wygląda apetycznie
 
Ostatnia edycja:
Do góry