reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Lena kurde aż do stycznia:szok::szok::szok:
Mam nadzieję że w innym NFZ Ci się uda szybciej!

Mąż wybywa na piwko więc kąpanie dzieciaczków spada na mnie,ale przynajmniej cichy spokojny wieczór mnie czeka:-D:-D:-D:-D

Alan marudny od kilku dni:eek::eek::eek::eek: ehhh
 
Kochane moja mama lezy juz na onkologii w Bydgoszczy dzis i jutro beda robili wszystkie konieczne do diagnozy badania...trzymajcie prosze kciuki, wyslijcie pozytywne fluidki zeby wynik byl jak najlagodniejszy!
Miałam rano napisac ale tak się szykowalismy z Jaśkiem do lekarza że nie zdazyłam komputera odpalić nawet:(
Kochana cały dzionek myśle o Was! Trzymam kciuki, wysyłam dobre fluidki i moooocno Was przytulam! Kochana bądzcie dobrej myśli BĘDZIE DOBRZE MUSI BYĆ!!!!!!!!!!
 
Widzisz jak to jest:(
Brak słów!!Nie masz kasy umierasz...a ponoć ma być tylko gorzej:(
Ehhh szkoda słów... Dlatego my od 5 lat mamy wykupione dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne. Najpierw w Damianie , pózniej w Lim a teraz od ponad roku w Luxmedzie. Ja nie wierzę w naszą służbę zdrowia. Obsługa mizerna , bo ten sam lekarz pracujący na "drugi etat w prywatnej klinice ma zupełnie inne podejście do pacjenta... I czas oczekiwania MASAKRA Ja pamiętam jak próbowałam Jasia umówic na pierwsze Usg bioderek i Pani mi powiedziała pierwszy termin na marzec 2011 to jej się rozrechotałam w twarz... I powiedziałam że następnym razem umówię wizyte jak zaczniemy planować następne dziecko jeszcze przed jego poczęciem , może wtedy bioderka będą przebadane w odpowiednim momencie...
 
perfecta dlaczego do lekarza??
masz jakiś szybki pomysł na kolację, bo kanapki już mi się znudziły:)
Kontrolka i konsultacja wyników Za mała Ferytyna i dostaliśmy profilaktycznie 2 razy dziennie Ferum Lek po 1ml.
A na kolacyjke Kochana proszę do wyboru:)
Sałatka z pomidorków z cebulką i smietana Przyprawy sól - pieprz I musi po zrobieniu odstac 10 minut Z chlebkiem z masełkiem podana PYCHA!!!
tosty - jajko rozbeltac posolić zetrzec ser. Obtaczać chlebek w jajeczku i usmażyć:) Pycha:)
 
Kontrolka i konsultacja wyników Za mała Ferytyna i dostaliśmy profilaktycznie 2 razy dziennie Ferum Lek po 1ml.
A na kolacyjke Kochana proszę do wyboru:)
Sałatka z pomidorków z cebulką i smietana Przyprawy sól - pieprz I musi po zrobieniu odstac 10 minut Z chlebkiem z masełkiem podana PYCHA!!!
tosty - jajko rozbeltac posolić zetrzec ser. Obtaczać chlebek w jajeczku i usmażyć:) Pycha:)
hehe bardzo dietetyczne;)
Ja robie pizze:)
 
reklama
Lenka - znam twój ból...ja w czerwcu chciałam się zarejestrować do mojego endokrynologa, a oni że nie ma terminów i że w grudniu mam dzwonić to na przyszły rok będą terminy!
 
Do góry