reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Klementinka ja mam wlasnie taką pomidorową, ze swoich pomidorków <mniam> jedynie łyżke koncentratu dodalam tak by lepiej smakowalo :-) mniam, jeszcze domowe kluski, jejku dawno nie jadlam :-) mama kiedys takie robila:-)

Jakos spiąco sie czuje;/
 
reklama
Witam!
My dwa dni byliśmy u znajomych fajnie było ale zmęczeni jesteśmy że ojej tak balowaliśmy ze jedna znajoma złamała noge poślizgneła sie na trawie bo różne tańce tam były dzieciaki tez zadowolone wybawiły sie ze soba :-)
 
Witajcie, wróciłam dzisiaj do pracy po 3 tyg urlopu, jakaś masakr normalnie to była tak mi się nie chciało...

Dziewczyny pomóżcie!

Przez weekend nie mogłam sie załatwić, wczoraj próbowałam na siłę i teraz mnie strasznie boli odbyt, nie mogę usiasc, ledwo chodze, robiłam sobie lewatywe i wkładałam czopki, a i tak nie mogę się załatwić bo to tak boli że wstrzymuje. Czy to są hemoroidy? Czy któraś miała coś takiego? Pomóżcie Please


Myslę że to są hemoroidy, przechodzilam to i szczerze współczuję:( polecam maść PROCTOSONE - skuteczna i to bardzo
 
Kasiulka_1980 - do apteki idz i popros i maść i czopki na hemoroidy - jest duży wybór. Możesz tez użyć czopki glicerynowe, zeby pomogło teraz. Mam nadzieje, ze szybko przejdzie.

Ale bym zawału dzisiaj dostała...Krystian sie bawił w pokoju i na chwile wyszłam, zeby zrobić mu kaszke. Wołam go i wołam, żeby przyszedł, odwracam się, a on na parapecie stoi!! Rzuciłam wszystko i pobiegłam - na szczeście zdąrzyłam. Jakby spadł, to na kant łóżka i na inne rzeczy. Nie wiem jak on tam wszedł...chyba po fotelu (który przekręciłam, żeby nie wchodził do kabli pod parapetem), potem na drewniana porecz i jakoś się wgramolił na parapet, choć nie wiem jak...Ufff...ale miałam stresa....
 
Witam się już z Dyplomem i jeszcze bez dyplomu:)
W niedzielę odebrałam certyfikaty i świadectwo :) A dzisiaj zaczęłam Kurs stylizacji Paznokci:) I własnie wróciłam do domku:( Padam na pyszczek
Lencja- :*:*:* Nareszcie że tak powiem:p:) <tęskniąca Magdalena>:)
Kasiulka- to pewnie hemoroidy.
Nadika- Kochana ja też dzisiaj 2 dzień z rzędu właśnie przed bb zjadam pomidorówkę ze świerzych pomidorków z pietruszeczką i lanymi kluseczkami Mniam:) Jasiek zjadł mi cały talerz :p Musiałam iśc po dolewke A to jego drugi już dzisiaj:)
A gdzie nasze Ziółko? I Małgoś?
Wiecej - póżniej jak nie padnę bo idę poprzytulać synka:)
:*
aaaaaa zapomniałam napisac że paznokcie to nuuuuudaaaa!:) Wole strzyc!
 
czesc dziewczynki gdzie sie podziewacie??????????????????

Kubus wreszcie usnał, dzisiaj byl strasznie marudny, w czwartek wracam do pracy, mialam 2,5 tyg urlopu, bylismy na Mazurach i w Bieszczadach, ale w głównej mierze siedzialam w domu, mialam tyle planów, a nawet porzadkow nie skonczylam, okna zostana brudne... trudno,

jak zgram fotki to dodam, zebyście nas zobaczyły ;)
kolorowych snow babeczki!!!!!!!!!!!!mua
 
ewelinka no to ładnie balowaliście!!! :)) szkoda tylko tej złamanej nogi.
Asnecja o kurcze!!! dobrze że w porę zauważyłaś Krystianka!! nasze dzieci już są tak ruchliwe i pełne pomysłow że nawet na chwile strach je spuścić z oka.
Percia a Ty szalejsz, normalnie będzie dyplom za dyplomem :) pomidorowa wyszła super, o niebo lepsza od tej na przecierze ale mój niejadek ledwo zjadł pół swojej miseczki :/ Percia pytałam już wcześniej ale chyba przeoczyłaś mojego posta, obcinasz Jasiowi włoski?? ja muszę mojemu trochę podciąć i nie wiem jak to zrobić bo on sobie nie daje, słyszałam że maszynka nie wskazana, że lepiej nozyczkam, prawda to??

emalia coś ucichła. Wyjechała gdzie czy co???

Moje dziecie pobiło dzisiaj rekord w spaniu, jeszcze się nie zdarzyło by w południe przespał aż 3 godziny :)) aż się zaczęłam niepokoić i co chwilę sprawdzać czy wszystko u niego w porządku :))
 
czesc dziewczynki gdzie sie podziewacie??????????????????

Kubus wreszcie usnał, dzisiaj byl strasznie marudny, w czwartek wracam do pracy, mialam 2,5 tyg urlopu, bylismy na Mazurach i w Bieszczadach, ale w głównej mierze siedzialam w domu, mialam tyle planów, a nawet porzadkow nie skonczylam, okna zostana brudne... trudno,

jak zgram fotki to dodam, zebyście nas zobaczyły ;)
kolorowych snow babeczki!!!!!!!!!!!!mua

kolorowych snów :)))))
 
Witajcie podróżniczki (ola fasola lencja, mama kubulki) :-) Cieszę się, że wyjazdy się udały. Już się nie mogę doczekać mojego urlopu... za 2 miesiące. Tym bardziej, że wrzesień zapowiada się pracowicie i na pewno będę czuła silną potrzebę odpoczęcia po ciężkim miesiącu.
Lena Podziwiam wszystkie osoby, co się decydują na tak szybką ponowną ciążę. Ja potrzebowałam odmiany od ciągłego siedzenia w domu, powrotu do pracy. Jakbym nie wróciła do pracy, tylko zaszła w kolejną ciążę, wiem, że potem byłoby mi ciężko podjąć znowu pracę. Od 16ego r.ż. pracowałam w różnych miejscach, lubię poczucie niezależności finansowej, lubię swoją pracę, choć bywa ciężko. Prac domowych nie lubię i po 14miesiącach siedzenia w domu miałam dość rutyny- prania, sprzątania, gotowania. Wyjście do pracy jest świetną wymówką od sprzątania... i nakłaniania Emilki do zjedzenia obiadu, do czego potrzeba wieeele cierpliwości, chusteczek i proszku do prania :-p Poza tym jak była niedawno moja siostra z córką 10miesięcy młodszą od Emilki, to stwierdziłam, że zająć się jednocześnie taką parką, to niezły wyczyn ;-)
Ewelinka Niezła impreza musiała być :-D
klementinka Emilka świetnie bawi się wszędzie tam, gdzie można podjąć próby wspinaczki na krzesła, stoły, szafki, drabinę, kanapy... Na szczęście lubi się chwalić swoimi zdolnościami wspinaczkowymi i bawi się w tych pomieszczeniach, gdzie znajduje się jakiś obserwator, który będzie podziwiał małą małpeczkę :-D
kasiulka Pij dużo wody, jedz owoce, napij się siemienia, zastosuj czopek propolisowy, żeby złagodzić ból, może wybierz się na dłuższy spacer... To niekoniecznie hemoroidy.
 
reklama
Do góry