reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

czesc babeczki melduje si epo powroce z Bieszczad, caly dzien szukalismy noclegu, wszytskozajete, masakra byla, bylismy ze znajomymi gotowi spac w samochodzie, a jakis chłopak chcial nam pozyczyc namiot, ale udalo sie ostatni pokoj w hotelu zamowic, dobrze ze Kubusia nie zabralismy, bo on by tej tułaczki nie zniosł, tesknilam za nim tak baardzo, dobrze ze juz jestesmy w domu, chociaz wyjazd byl super ;)

widze ze przez weekend nie było zbyt duzej produkcji postów, wiec jest szansa, ze wszystko uda mi sie nadrobic, jutro poodpisuje:)
tesknilam za Wami przez te kilka dni ;) muaaaa
 
reklama
lena - Ty pracusiu jeden :-D...i cieszę się że Wiki już w domciu!
mamakubulki - cieszé sié że wyjazd udany no i współczujé kłopotów ze znalezieniem noclegu!
olafasola - czekam z niecierpliwością na relację ....i na foty oczywiście
Asnecja - zagłosowane!
 
Ostatnia edycja:
Jestem, było super, mieszkaliśmy na wsi, fajne miejsce, mało turystów, cisza spokój i pełno bocianów:) hehe normalnie taka wieś że sklep był czynny tylko do 15 a jak zapytałam czy mają jakieś mleko modyfikowane to pani odpowiedziała mi że nie sprowadza bo mają tylko jedno dziecko we wsi:) hihi nie wiedziałam ze są jeszcze takie miejsca w polsce,uwierzyć nie mogłam jak zobaczyłam jak pranie suszą...nad kaczkami kurami gęsiami w takim smrodzie hihi ogólnie super, można odpocząć. Mogła być tylko troszke lepsza pogoda,nie padało prawie wcale ale słońca też nie było za dużo,ale pojeździliśmy rowerami, Klara się kąpała w jeziorze,łowiliśmy ryby tylko na grzyby nie starczyło nam czasu...coś czuje że jeszcze tam wrócimy:)
Tak poza tym to Klara super, chodzi już sama wszędzie,coraz rzadziej budzi się w nocy więc mam cichą nadzieję że wkrótce przestanie się w ogóle budzić:) Zdjęcia wstawie jak tylko zgram je na kompa. Ja dziś piore i szykuje się do nasępnego wyjazdu bo jutro jade na dwa dni do rodziców.
 
:)
Witajcie po dłuugiej przerwie..
Mam ponad 3 tygodnie zaległości forowej więc nawet nie będę próbowała nadrabiać.
Wczoraj wieczorem wróciliśmy po wakacyjnych wojażach. Udało się nad być nad morzem, w Bieszczadach i w górach świętokrzyskich. Nelcia dzielna podróżniczka świetnie znosiła trudny podróży i super się klimatyzowała w nowych miejscach. Mamy trzeci ząb. lewą górną jedynkę a prawa będzie lada dzień.
A dziś mamy dzień ogarniania mieszkania bo bałagan mamy oj duży :)
 
Witam i ja sie poweekendowo ;-)

Miki mi zaczyna histeryzowac:szok: nie wierze ze dziecko tak moze sie zmienic, u was tez tk jest? moze to jakis skok ich czy cos? mam nadzieje ze mu minie....:no:

Milego dnia!
 
dzien dobry:-)
jaki dzisiaj dzien powrotow, witamy wszystkich urlopowiczow

Ola a gdzie tak jeszcze jest? fajne miejsce,
Lencja, mamakubulki rowniez prosimy o fotki i szersza relacje
Lena za ubezpieczenie auta tez bym poszla nawet na 12 godz. Zdzieraja sepy jak tylko moga;-) Dobrze ze Wiki juz w domu, mam nadzieje ze jest lepiej
Liza wlasnie sie zastanawialam co teraz moze byc bo Jaskowi tez czesto niezle odwala, na bunt 2-latka za wczesnie, skoki chyba juz byly wiec co tym razem

zaraz sie ubieramy i wychodzimy, oodkrylismy fajny plac zabaw ale zeby skorzystac z bujaczek to trzeba rano isc poki dzieciary w szkolach bo potem szanse sa tylko na piaskownice i zjezdzalnie
poza tym wreszcie swieci slonce wiec trzeba korzystac bo nie wiadomo na jak dlugo lato wrocilo

czy wasze dzieci tez najlepiej bawia sie w kuchni? ulubiony plac zabaw Jasia to kuchnia, musze szybko zabezpieczenia na szafki pokupowac bo mam juz dosc powywalanych garow itd
 
reklama
hej,

witam wszystkie urlopowiczki

Lena o matko tyle godzin w pracy i to w świeto? ale przynajmniej się opłacało :))
ola_fasola,lencja, mama_kubulki czekamy na foty:)) super że wyjazdy udane
klementinka Natana ulubione miejsca do zabawy to własnie kuchnia i łazienka, najlepiej jakby jeszcze zmywarka chodziła i pralka :))

Natan z babcią na spacerze :) a ja mam chwile dla siebie :) obiad trzeba przyszykować :) dzisiaj bedzie pomidorowa ze świeżych pomidorków:))
 
Do góry