reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
mąż zostawił mi samochód żebym jechała mu po południu po jakies czesci do drugiego grata, a mój tesciu co? widział,ze dobry samochód w domu to przy mnie przez tel umówił się na 3 spotkania, w tym lekarz i koledzy, i do mnie tak " wyjeżdżasz gdzieś dzisiaj?" a ja się tak wku***** że mu mówię że wyjeżdżam od rana do wieczora! zadzwoniłam do psiapsióly, wywaliłam ja z lozka i jade do niej! w końcu nie widziałysmy sie 2 tyg. a ten dziad to mnie tak wkurza! trzy dni chlal znowu, a jesli chodzi o samochod to tak bylo zawsze - jAk oba auta mielismy sprawne i jedno zawsze mialam w domu to przylazil i taki tekst "biore auto, moge nie?" dzisaj chociaz z klultura sie zapytal. no i oczywiscie ja zawsze mu pozyczalam bo biedak do lekarza musi jechac, a ten se caly dzien po kolegach jezdzil ale nigdy w zyciu nie zatankowal dupek! a i swoja droga to on ma swoj samochod bo chlopaki mu dali jeden zeby miec spokoj, no ale nie ma mu kto tego tankowac i oplacac oczywiscie:angry: ale sie wygadalam wrr

milego dnia!
 
Ostatnia edycja:
mąż zostawił mi samochód żebym jechała mu po południu po jakies czesci do drugiego grata, a mój tesciu co? widział,ze dobry samochód w domu to przy mnie przez tel umówił się na 3 spotkania, w tym lekarz i koledzy, i do mnie tak " wyjeżdżasz gdzieś dzisiaj?" a ja się tak wku***** że mu mówię że wyjeżdżam od rana do wieczora! zadzwoniłam do psiapsióly, wywaliłam ja z lozka i jade do niej! w końcu nie widziałysmy sie 2 tyg. a ten dziad to mnie tak wkurza! trzy dni chlal znowu, a jesli chodzi o samochod to tak bylo zawsze - jAk oba auta mielismy sprawne i jedno zawsze mialam w domu to przylazil i taki tekst "biore auto, moge nie?" dzisaj chociaz z klultura sie zapytal. no i oczywiscie ja zawsze mu pozyczalam bo biedak do lekarza musi jechac, a ten se caly dzien po kolegach jezdzil ale nigdy w zyciu nie zatankowal dupek! a i swoja droga to on ma swoj samochod bo chlopaki mu dali jeden zeby miec spokoj, no ale nie ma mu kto tego tankowac i oplacac oczywiscie:angry: ale sie wygadalam wrr

milego dnia!

Masakra;)Mój tesciu to jeszcze mi tankuje;)
 
Następna :):)

olavip - współczuje teścia. Ja bym nie wyrobiła i powiedziała mu co o tym myśle...

Moja mama dzisiaj rano przyjechała i wzięła Krystianka na spacer, mój mąż zrobił nam sniadanko do łóżka - kurcze :) ale mam fajnie :) Szkoda, ze tak codziennie nie jest :p

Milego dnia życze :)

Edit: Znowu sie przypominam: Bebilon - Mleka, preparaty dla niemowląt i dzieci Bebilon Dziekuje :)
 
Asencja szczęściaro-śniadanie do łóżka:-)
moja teściowa też zaraz przyjedzie zająć się Zuzką a ja prasowanko zrobie i ogarnę chatkę :-)

Lena ja nie szczepiłam i raczej nie zamierzam

a czy wiadomo jak sie czuje Filipek- kasij po tych operacjach? ma któras kontakt?
 
Asencja szczęściaro-śniadanie do łóżka:-)
moja teściowa też zaraz przyjedzie zająć się Zuzką a ja prasowanko zrobie i ogarnę chatkę :-)

Lena ja nie szczepiłam i raczej nie zamierzam

a czy wiadomo jak sie czuje Filipek- kasij po tych operacjach? ma któras kontakt?
Właśnie z nią rozmawiałam jest ok i wyjeżdzaja na wieś:)


A masz jakies przeciw meningokokom??Bo czytam na necie ale tu 10000000000 info:(
 
hej,
Boziu ale mnie mój mały wykańcza, cały czas tylko "mama, mama.." tylko na chwile znikne mu z pola widzenia to juz mnie woła i zaczyna szukać. Do tego od jakiegos tygodnia budzi się w nocy z płaczem i dopiero jak mleko podam i wezmę do siebie do łóżka to jest spokój..

olavip wspólczuje teścia

lena ja własnie się zastanawiam nad meningo i tak samo jak Ty nie wiem czy szczepić czy nie bo jak czytam na necie to aż mnie głowa boli od przypływu informacji :) ja nawet jeszcze nie szczepiłam na pneumo bo tez pełno opini ale chyba bede szczepiła, teraz chyba dwie dawki tylko bedą,muszę wybrać się do ośrodka.

asnecja zazdroszczę miłego ranka :))
 
Witajcie, my byłyśmy na placu zabaw,ale piękna dziś pogoda:) Klarka teraz poszła spać i mam nadzieje że pośpi tak jak codziennie 3h:) Dziś mamy wolne, męża nie ma, wraca jutro,obiadu nie robie i tak sie zastanawiam czy też sie nie zdrzemnąć:) ale chyba nie,musze troszke ogarnac. Jeeeju dlaczego w domu samo wszystko sie nie robi tylko ciągle jest jakaś robota:p

Lena-my szczepimy na meningokoki,pediatra nam zalecała.
 
reklama
Do góry