reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ok, a kiedy byście sie wybierali??
albo sierpien albo wrzesien:)
Dziewczyny, mam pytanie

Czy u któregoś Waszego dziecka waga od paru miesięcy stoi w miejscu? Hania już parę miesięcy waży 9 kg i waga ani drgnie. Rośnie jeśli chodzi o długość i nawet po stópce widać, ale waga stoi w miejscu i zaczynam się tym niepokoić :-(
u nas waga non stop skacze raz w góre raz w dół teraz 12,6
 
reklama
U nas waga rośnie jak narazie:) bylo cos takiego ze od stycznia do maja mlody przytyl tylko 500g.
A teraz to chyba tez rosnie juz normalnie kolo 250g miesiecznie... musze go zwazyc...;] ostatnio 3tyg po szczepieniu miał wlasnie 250g wiecej ;]
 
Kasiulka - jak pobierałam Agatce badania w czerwcu to brali normalnie z żyły. Nam pediatra powiedziała, że zatrzymanie wzrostu jest dużo bardziej istotne niz zatrzymanie wagi - więc myślę, ze skoro ładnie rośnie to powinno być wszystko OK.
Izia - super fotki

Moc BB nadal działa - gAgatek tylko trochę się skrzywił przy zostawianiu :D jedzeniem głównie się bawiła, ale za to w domu zjadła słoiczek. Dopracowania wymaga jeszcze ustawianie spania - bo spała dzis w żlobku 10.30-11.30 i teraz znow padła - a juz od Wielkanocy spała tylko raz dziennie. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko się wyrówna...
 
co tu taka cisza??


ja dopiero jem coś od śniadania, no poza ciatkiem jednym:/

czasem mi nerwy już puszczają ale jakoś trzeba jeszcze się przemęczyć.

mam nadzieję ze jutro Łuki nie będzie miał już temperatury i wybierzemy się na plażę
 
Kasiulka - Jagodzi pobierali z żyły jak miałą 4mc...
Co do tej wagi, to nie wiem co, ale moja kuzynka miała dziwną sytuacje z córką,tylko że ona ma 6 lat, a wygląda na 4. Ona nosi ubrania które nosiła jak miała 2 latka bo nie tyła, tylko rosła w górę (i tak z dł spodni ma np. krótkie itp.) i wiecie co się okazało?! Że jest zatruta torlenem czy jakoś tak - to świństwo występuje w plastykowych tanich zabawkach made in China i w ubraniach (ubrania tylko tanie i badziewne, bo przecież rzeczy np. z H&M też mają metkę z chin). Kuzynka przestała kupować ubrania na targu, plastykowe zabawki większość wyrzuciła i pokupiła jej porządne made in Poland - i co? w 1,5mc mała ma już 2,5kg więcej!
 
faktycznie ale cisza.....
Ola :szok: :szok:
oooo i teraz zauwazylam ze jestes w ciazy! Własnie na zamknietym któras napisala o Oli zaciążonej i niewiedzialam o kogo chodzi a to Ty :)))) Super !:)

U mnie chlopaki juz spia:) Jeszcze Hania....;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mam pytanie

Czy u któregoś Waszego dziecka waga od paru miesięcy stoi w miejscu? Hania już parę miesięcy waży 9 kg i waga ani drgnie. Rośnie jeśli chodzi o długość i nawet po stópce widać, ale waga stoi w miejscu i zaczynam się tym niepokoić :-(

mój Łuki słabo przybiera na wadze. 30.06 miał 9300 i teraz podobnie
 
reklama
Izia pozazdroscic a jak ceny na Helu??My mamy propozycje wyjazdu do Suwałk:)Ale nie wiem..troszke daleko:(

Izia ale rosnie Ci łobuz, taki żywy bardzo:)
powiem tak hel ceny ok nawet śmieliśmy się że taniej niż u nas ale już jastarnia czy łeba gorzej tyle że natłok ludzi przeraża dobrze że my tylko przejazdem bywaliśmy w tych miejscowościach
a moje dziecko fakt łobuz słodki a sił to nie wiem skąd ma bo od rana do wieczora biega ito dosłownie
 
Do góry