reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Koniczynka my dalej cycolimy :)) ostatnio sie zastanawialam czy jestem tutaj juz ostatnia karmiaca? a jak u Was bytla czy piers?

Emalia zdrowka dla Jasia szczepienie odwolaj zreszta chyba i tak by go nikt nie zaszczepil

IzaTcz super zdjecia widze ze trochw wybrzeza zwiedziliscie

Alusia fajnie ze sie zjawilas co u Ciebie?? jak sobie radzicie? rowniez przylaczam sie do zyczen :))

Kasiulka ja pamietam Olafa troche starszego ze jak stanal to stal baaaaaardzo dlugo minimalnie przytyl pomiedzy roczkiem a 3 latami moze max 2 kg., Co do badania zlezy co beda badac zwykla morfologie moga z paluszka

Sealt dobrze sie uklada oby tak dalej

olavip my mamy w rodzinie dziewczynke 10 letnia wzrostu Olafa waga ta sama a stopa mniejsza robili jej badania nawet pobierali hormony wzrostu wszytsko ok albo wkoncu wystartuje albo poprostu bedzie miniaturka i 150 nie przekroczy

Zyrafka ja dzis zachorowalam na pekajacy lakier musze sobie kupic ale cos dlugo sie wybieram :))Jak Łukasz juz po goraczce??
 
Dzięki Milka za pamięć o Jasiu ( Kasiek zapomniała- bez aluzij ). Szczepienie odwołane. Dzisiaj rano przeżyłam masakre. Czułam ,że jedną nogą już jestem na drugiej stronie. Dostałam silnych zawrotów, czułam jak ciepło mi się rozlewa po głowie i bałam się ,że zemdleje. Dostałam delirki całego ciała,aż zeby mi trzaskały. Zadzwoniłam , po mame , bo sama w domu z Jasiem, ubrałam go , do wózka i na dwór wyszłam, bo jak bym fikła to może by ktoś zauważył. Mama zawiozła mnie do ośrodka i pani doktor, sprawdziła wyniki sprzed dwóch tygodni- OK, zrobiła testy neurologiczne- OK, generalnie wszystko OK, Stwierdziła ,że mam Silną nerwice i napady lękowe.Dostałam leki na uspokojenie. Co prawda chce iśc do neurologa i zrobić tomografie ale Pani doktor wiedząc o moich zawrotach , które mam juz rok , uparcie sądzi ,że jestem zdrowa i nic w głowie nie mam. Oby miała racje :(
Jestem zmeczona. A i Jasia zbadała i jak zobaczyła dziąsła... Tak więc gorączka od zębów.

Sorki ,że tak o sobie, ale nie mam głowy do odpisywania. Tak sie dzisiaj wystraszyłam ,że ciągle o tym myśle. Masakra.

Alusia- najlepszego!!!!!!!!!!!!
 
Dzięki Milka za pamięć o Jasiu ( Kasiek zapomniała- bez aluzij ). Szczepienie odwołane. Dzisiaj rano przeżyłam masakre. Czułam ,że jedną nogą już jestem na drugiej stronie. Dostałam silnych zawrotów, czułam jak ciepło mi się rozlewa po głowie i bałam się ,że zemdleje. Dostałam delirki całego ciała,aż zeby mi trzaskały. Zadzwoniłam , po mame , bo sama w domu z Jasiem, ubrałam go , do wózka i na dwór wyszłam, bo jak bym fikła to może by ktoś zauważył. Mama zawiozła mnie do ośrodka i pani doktor, sprawdziła wyniki sprzed dwóch tygodni- OK, zrobiła testy neurologiczne- OK, generalnie wszystko OK, Stwierdziła ,że mam Silną nerwice i napady lękowe.Dostałam leki na uspokojenie. Co prawda chce iśc do neurologa i zrobić tomografie ale Pani doktor wiedząc o moich zawrotach , które mam juz rok , uparcie sądzi ,że jestem zdrowa i nic w głowie nie mam. Oby miała racje :(
Jestem zmeczona. A i Jasia zbadała i jak zobaczyła dziąsła... Tak więc gorączka od zębów.

Sorki ,że tak o sobie, ale nie mam głowy do odpisywania. Tak sie dzisiaj wystraszyłam ,że ciągle o tym myśle. Masakra.

Alusia- najlepszego!!!!!!!!!!!!
Szok tez bym sie wystraszyła;(
Walcz o tomo0graf ;(
 
izia Kiedy byliście w Łebie? Michał wzrostem prawie równy koledze:szok: Twój starszak już niedługo skończy 15lat:szok: Wkrótce będzie dorosły, podejmie pierwszą pracę...:szok:
olavip Gratulacje!!!!!!!!!!
kasiulka Nie wiem jak u nas z wagą, bo rzadko ważę Emilkę. Teraz pewnie pójdę na ważenie dopiero w listopadzie przy okazji kolejnego szczepienia.
milka Ani butla, ani pierś;-) Z cyca Emilka zrezygnowała:-(, a mm dostaje w kaszkach.
emalia, zyrraffka Jak sytuacja gorączkowa? Lepiej?
emalia :-(

Jutro robię kilkudziesięciokilometrową wyprawę na rolkach z wózkiem, mam nadzieję, że dam radę dotrzeć do celu;-)
Następne 2 dni poświęcam Emilce. Nie widziałyśmy się przez 2 dni i strasznie tęsknie za moim przytulaskiem. Wychodziłam do pracy, to moje dziecko jeszcze spało, a jak wracałam, już spało:-(
 
mój Łuki słabo przybiera na wadze. 30.06 miał 9300 i teraz podobnie

Czyli mamy dwa niejadki na forum ;-)

śpicie?

ja robię paznokcie

Nie ja idę czytać Dietę Miłośniczek Czekolady - polecam bo super książka. Pierwsza część to Klub Miłośniczek Czekolady

Koniczynka my dalej cycolimy :)) ostatnio sie zastanawialam czy jestem tutaj juz ostatnia karmiaca? a jak u Was bytla czy piers?

Kasiulka ja pamietam Olafa troche starszego ze jak stanal to stal baaaaaardzo dlugo minimalnie przytyl pomiedzy roczkiem a 3 latami moze max 2 kg., Co do badania zlezy co beda badac zwykla morfologie moga z paluszka

My też cycolimy i to w sumie są "główne" dania Hani bo po za moim cyckiem niewiele je.
No oby tylko z paluszka, ma zleconą zwykłą morfologię i żelazo
 
reklama
Kasiulka Hania niewiele je a Eryk niewiele pije....taka mam powtorke bo Olaf nawet po odstawieniu nie przestawil sie na inne picie chyba mu opakowanie nie odpowiada :)) i tak mu zostalo do teraz
 
Do góry