reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
dzień dobry:))
dziecko z dziadkiem, więc mam chwilkę:)
wszyscy na wakacjach, albo się wybierają, a mój stary pewnie w ogóle urlopu nie dostanie:angry:
 
My dokładnie chyba do miejscowosci Sejny:)

sejny szczerze to takie troche zadupie:p (hehe tuz przy granicy)ale z sejn do Suwał masz pare km, na wigry (to takie santkuarjium praktycznie na jeziorze)też mało...jak byście się zdecydowali to zapewniam byc przewodnikiem po moich PIEKNYCH terenach, narty wodnne, jezioraz, rzeki, kanały i te sprawy:DDDDDD
 
sejny szczerze to takie troche zadupie:p (hehe tuz przy granicy)ale z sejn do Suwał masz pare km, na wigry (to takie santkuarjium praktycznie na jeziorze)też mało...jak byście się zdecydowali to zapewniam byc przewodnikiem po moich PIEKNYCH terenach, narty wodnne, jezioraz, rzeki, kanały i te sprawy:DDDDDD

oki trzymam za słowo dam znac bo teraz ma nas odwiedzic migotka;)
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie

Czy u któregoś Waszego dziecka waga od paru miesięcy stoi w miejscu? Hania już parę miesięcy waży 9 kg i waga ani drgnie. Rośnie jeśli chodzi o długość i nawet po stópce widać, ale waga stoi w miejscu i zaczynam się tym niepokoić :-(
 
Do góry