reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Kasiulka Hania niewiele je a Eryk niewiele pije....taka mam powtorke bo Olaf nawet po odstawieniu nie przestawil sie na inne picie chyba mu opakowanie nie odpowiada :)) i tak mu zostalo do teraz

Ale Hania też niewiele pije, Jedynie mojego cycka plus maksymalnie 100ml herbatki HIPPa dziennie. I też nie chce z niczego pić, nigdy nie piła z butelki, herbatkę pije wyłacznie z kapka firmy NUK
 
cześć laski !Michał już zasypia w łóżeczku,a ja mam chwilkę by z wami posiedze .Kto ze mną kawkę wypije?
koniczynka my byliśmy w łebie w czwartek i tak objazdówka po wybrzeżu do poniedziałku
 
Witam sié i ja....
Polcia jeszcze spiocha :szok:......Poszla wczoraj spac 21.20 i spi do teraz.....A ja czekam az P. wroci bo zawiozl babcie na lotnisko....niestety juz poleciala......
Zycze milego slonecznego dnia....U nas jest juz 24 stopnie.....
 
Witam nareszcie ładna pogoda:-)

koniczynka -o super z wózkiem na rolkach:tak:ja właśnie myśle żeby sobie kupić bo karnet na fitnes się skończył i przydałoby się coś dalej robić bo tak ciepło to pod dachem się ćwiczyc nie chce wczoraj biegałam ale nie za bardzo lubie bo kolano mnie boli od biegania
milka-zośka też nic nie piła jak cyca ciągneła i jak odstawiłam też niechciała za to od jakiś 2 tyg czyli jakies 2 miesiące po odstawieniu zaczeła pić i to spore ilości nareszcie bo sie bałam że sie odwodni wkońcu
 
cześć babeczki

izia ja kawkę bardzo chętnie ale coś nie mogę pić od jakiegoś czasu, nie smakuje mi:dry:

trochę nadrobiłam i nawet popisac mi się udało:-)

lena gratki dla Gajusi za kolejnego ząbka

zyraffka a jak u Was coś się wykluło już? na na szczepienie mykamy dziś na 12
gratki spadku wagi a mi się znów przybiera;-)

Asencja i jak na końcówce? ciężko pewnie? ja teraz ok i dopóki brzusio nie będzie też zbyt duży ale przeraża mnie właśnie rozmiar hipopotami i to w zimie ech....
masz juz termin cc

Ewa śliczne fotki cudnej córci, a jaka blondyneczka i rośnie

emalia oj imprezka super udana, a Ty widzę juz odpowiednio ustawiona zięć zaklepany, synowa wybrana.... nic tylko na weselicha odkładać:-)
co do Twoich dolegliwości kurcze nie ciekawie, nie znam się na tym ale może jakies dokładniejsze badania? też bardzo się boję żeby nigdy nic mi się nie stało jak będę sama w domu z dzieciakami

Agast biedna Jagodzia, dobrze że tak świetnie daje sobie radę z gipsem

Ewelinka świetna Zosia, bierze przykład z góry:-D mój pewnie też by się przyssał bo tak lubi pić z kubków, butelek innych

sealet cieszę się że Agatce tak podoba się w żłobku skoro chętnie zostaje z ciociami, do jedzenia może się jeszcze przekona, dzieciaki lubią zazwyczaj jeść w towarzystwie

Kajdusia, Kasiulka foto relacja ze spotkania świetna, Kajdusia Ty chyba rekordzistka w tej dziedzinie

milusia jak wyniki chłopaków?

izia fotki 1 klasa i jaki łobuziak na nich:tak:

koniczynnka udanej wyprawy rolkowo-wózkowej

Agi miałam pytac gdzie Ty przepadła? teraz Polci pewnie troszkę smutno będzie jak babcia poleciała, ech szybko zleciało

Gosiagro to pewnie siostrę odwiedza i malutkiego

ufff z grubsza popisałam, pewnie nie wszystkim wybaczcie.... ale czas, czas...


miłego dzionka
 
Czesc :-)
My dzis tez po badaniu krwi, ale byly piski :-(Mam nadzieje ze nie znajda zadnej okropnej przyczyny goraczkowania i Lila po prostu zabkuje w taki masakryczny sposob..
Dziekujemy za smki i maile, jestescie kochane!!

izia super fotki
emalia straszna historia mi tez sie nasunela cukrzyca moj tata kilka razy zemdlal raz cudem przezyl bo padl za kierownica i to wlasnie byla przyczyna
kajdusia kasiulka fajnie ze sie spotkalyscie, nam sie w poznaniu juz nie udalo zatrzymac bo Lila chrapala na calego i szkoda ja bylo budzic
konniczynka sealet anik podobno w sobote ma padac ale chyba i tak przyjedziemy :tak:
Klementuinka co z ta ecoli??\

gosiagro GRATULACJE CIOTECZKO!!!
milusia buziaczki dla chlopakow skype mi tu zdechl :(

sorki ze nie wszystkim, milego dnia!
 
Jestem, jestem:-) mój przyszły chrzesniak jest śliczniutki:tak::tak: ma takie długie czarne włoski:-):-) jutro wyjdą prawdopodobnie ze szpitala i wtedy do nich pojadę na dłużej

Anik
- niezły wyczynowiec z Oskarka:-) żeby na biurko wejść:-D

Lena - siostra rodziła w Legnicy

zyrraffka - gratki wagi:tak::tak: też bym chciała taką mieć:sorry2: ale czasy liceum dawno minęły:-D

emalia -piękne zdjęcia Oleńki, ona to cała ty:tak: a Jasio z takimi krótkimi włosami do siebie nie podobny aż;-) współczuje przeżyć a możne na te lęki to psycholog by pomógł?

agast
- jak tam Jagódka z tym gipsem?

sealet - dzielna dziewczynka z Agatki:tak:

Dorotka - jak Ignaś? przeszła gorączka?

kajdusia, Kasiulka
- super że się poznałyście:-)

Alusia - spóźnione życzenia urodzinowe:-)

izia - pięknie zdjęcia a Michaś to wygląda na starszego chłopca

Kasiulka - my mieliśmy pobierana krew ale bardzo dawno temu jak chyba miała z 4 m-ce wtedy było z główki, ale myślę, że u większych dzieci to już z żyły bądź palca

konniczynka - wow, 10 km na rolkach:szok: to już się nie dziwię, że taka szczupła jesteś;-)

Agi - szkoda, że juz babci nie ma

eagle
- powodzenia na szczepieniu jak najmniej płaczu

koriander - kiedy będziecie mieli wyniki? Buziak dla Lili, udanego spotkania z nadmorskimi dziewczynami, ja już się nie mogę doczekać naszego:tak::tak::-):-)
 
reklama
my już po szczepieniu,
nawet szybko poszło a jaki mój mały mężczyzna dzielny nawet sie nie skrzywił, nic zero płaczu, popatrzył tylko w chwili ukłucia co to mu robią i tyle
chyba mama miała większe obawy niż smyk, oczywiście później został mega wycałowany :-)

koriander dobrze że juz po
Gosiagro u mnie oboje tuż po urodzeniu mięli czarne czuprynki a teraz blondaski jak sie patrzy


dziewczyny co na obiad tak na szybko dla nas wszystkich proponujecie???? albo co Wy macie???? nie mam pomysłu a tu trzeba coś upichcić póki śpią
 
Do góry