reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kasiek teraz jest OK, ale na poczatku to mialam ochote ich wszystkich pozabijac.Brak punktualnosci,nie wolno zadawac pytania jak sie czujesz,jezeli nie chcesz uslyszec list chorob co takiemu biednemu wlochowi dolegaja.Slowa "zobaczymy sie pozniej" nie oznaczaja ze w najblizszym czasie tylko moze to nastapic i za rok.Do zobaczenia za godzine- mozesz spokojnie isc do fryzjera ,bo przyjdzie taka osoba moze za trzy godz. albo nie.Calkowity brak poczucia czasu.
Ale teraz jest dobrze . Moj P. ,rodzina i znajomi wiedza ze punktualnosc dla mnie jest wazna i jak ktos sie spozni to dzwoni i zawiadamia. Brak mi tylko jezyka polskiego.Zauwazylam ze jak mysle po polsku i chce cos napisac w tym jezyku wychodzi mi slowo po wlosku.Ostatnio jak bylam w ambasadzie nie moglam napisac po polsku slowo zielone .Zniszczylam 6 wnioskow o paszport.Wreszcie kobieta w okienku sie zlitowala i wypelnila wniosek za mnie. No i jezdze na nartach kazdego roku(moj P. jest instuktorem), mieszkam w pieknej okolicy i juz bym chyba nie wrocila do Polski na stale.
Ale jak bedzie , czas pokaze.
Ewelinka a nie mozesz zakupic takiego specjalnego woreczka,co sie przykleja i corcia zrobi tam siusiu?JA ostatnio taki dostalam w labolatorium jak robilam wyniki malej(tzn we Wloszech)
 
Ostatnia edycja:
reklama
agnieszka-tyle że ja woreczków już ze 20 zużyłam i wogóle w to niemoge nałapać pare kropel reszta w pampersie;-)

Dziś wypróbowałam ciechan miodowe niepasteryzowane mmm pycha przed ciążą tego nie było:-D
 
ale cisza, wkońcu mamy weekend,
jak pogoda dopisze (chociaż prognozy niezbyt) to na dwa dni pojedziemy nad jeziorko w fajne spokojne zalesione miejsce więc odezwałabym się dopiero w poniedziałek. Chyba że nie pojedziemy bo bez sensu jechać jak bedzie padać.
Jestem zmęczona na maksa !! zachciało się truskawek i porobiłam dżemy i soki, jeszcze w między czasie prasowanko, sprzątanko i mam dość.
Uciekam nyny :) słodkich snów!!

Lena powodzenia w poniedziałek!!!!!
Perfecta super że zaczynasz spełniać swoje marzenia!! można wiedzieć ile taki kurs fryzjerski kosztuje i jak długo trwa??
ewelinka widać że roczek udany, dzieciaczki są boskie, torcik śliczny napewno był pyszny
kasiek faktycznie te nasze dzieci już takie duże się wydają no i już takie zaradne, to już nie niemowlaczki które tylko leżą śpią i jedzą:) ja też o drugim myślę :) narazie plany takie że w przyszłym roku zaczynamy starania
 
Dziekuje wszystkim ze w nocy nikt ciezko nie pracowali dzisiaj nie mam za duzo do czytania.Mnie wczoraj okolo polnocy szefowa uszczesliwila.Rano ide do pracy, a mialam miec dzien wolny.Chcialam mojemu narobic pierogow i golabkow,zeby przez ten tydzien z glodu mi nie padl.:-D.Z nudzic sie nie bedzie bo wczoraj wreszcie zamontowali satelite , tak wiec po pracy sport bedzie ogladal .Jak narazie to z coreczka oglada bajki a mnie pogonili do kuchni sniadanie robic.Dobrze ze wlosi na sniadanie pija kawe z mlekiem i rogalik lub sucharki, to sie nie przemeczam.:-)
Ewelinka to twoja coreczka przebiegla jest.Zrobic do pampersa pomimo woreczka to nie lada sztuka.Ja tez mialam ten problem.
 
Ostatnia edycja:
Wchodzę i myślę że nie będę miałam jak nadrobić a tutaj weekendowa cisza:)
Koriander Kochana łer ar ju? Pewnie się weekendujecie? A jak Lilunia się miewa? Mniej marudna?
Nadika 2400 - trwa półtora miesiąca każdy weekend od 8 do 18 zajęcia - pierwszy weekend teoretycznie a wszystkie następne praktyka non stop w między czasie teoria.
Idę na Kawę z Mężem:)
 
cześc cześć

to i ja sie na podium załapałam :)

myślałam że coś popisze więcej bo dzieciaki spały ale mały smok juz sie obudził, no nic będę poźniej bo małż dziś w pracy a pogoda nie zaciekawa więc pewnie posiedzimy w domku

edit: Perfecta smacznej kawusi, aj też właśnie popijam:-)
 
cześc cześć

to i ja sie na podium załapałam :)

myślałam że coś popisze więcej bo dzieciaki spały ale mały smok juz sie obudził, no nic będę poźniej bo małż dziś w pracy a pogoda nie zaciekawa więc pewnie posiedzimy w domku

edit: Perfecta smacznej kawusi, aj też właśnie popijam:-)
Dziękować i na wzajem :*
 
Pjeeeeeeeeeeeeeeeeeeerszahaaaaaaaaaaaaaaa!!!:-):-)

o nie..


U nas weekendzik w pelni czyli maz w domu (czyt. totalny rozgardiasz). JUtro jedziemy na dwudniowy wypoczynek w slicznym zameczku w lesie, z basenami saunami i turecka laznia, trzeba podladowac bakterie:tak::tak: No i powoli zaczac trenowac Lile by sie wprawila w podrozach

Perfecta hir aj jem! ( a jem serek homo z cynamonem :-))

nadika mam nadzieje ze wyjazd sie wam uda! Milego wypoczynku, a jak bedzie padac to odczynicie taniec deszczu i sie poprzytulacie w cieplym domku (lub namiocie??)

ewelinka nie moge sie napatrzec jaka Zosienka jest sliczna! Ciacho-bomba, sama bym sie chetnie zalapala na kawaleczek :tak::-DAle nie ma zmiluj sie, te kilogramy z powietrza sie nie wziely :zawstydzona/y: Co do lapania siuskow to wiesz co nam sie ostatnio udaje za kazdym razem? (bo tez kontrolujemy co miesiac) - wieczorem biore Lile na golaska do kapieli i zanim ja posadze w wanience trzymam na stojaca i wtedy momentalnie siusia, maz stoi z pojemniczkiem, otwiera i lapie. Juz sie wprawilismy, ale zawsze dziala :-D:-D WOreczkow nigdy nie uzywam bo uwazam ze jesli chodzi o dziewczynki, sa beznadziejne
eagle 30 ci stuknie??Boziu myslalam ze jakies 22....:shocked2:
zyraffka to sie pewnie spod koldry w weekend nie wysunie..:-p:-p
Lena jutro do pracy? Powodzenia, na ktora idziesz?

ide troszke podczytac
 
reklama
a my padamy NAchwileczkę z
NAJLEPSZYMI ZYCZENIAMI DLA : MAŁGOSI, AMELKI I MICHAŁKA - Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK
oraz
SOSNI - Z OKAZJI 13 MCY
IZIA - dziękuje!
 
Do góry