reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

uwaga zaczynam :-D:-D

Kajkapol ja także Cie pamiętam i bardzo sie cieszę że do nas zaglądasz i znów nosisz pod serduchem małą fasolinkę, trzymam kciuki żeby zdrowo rosła, w miarę możliwości pisz co u Was i jak maleństwo rośnie, powodzenia

Koriander ech bo ja juz stara jestem ;-) w grudniu 30 pojawi sie na liczniku, a czasy imprez studenckich boszeeee kiedy to było????:-D:-D

Anik super co za świetne wieści, czyli teraz wielkie pakowanko, mam nadzieję że tam też szybko neta załapiecie i nie znikniesz?

Kajdusia jak to niewiele potrzeba do szczęścia kawałek fajnego sklepu z ciuchami, pochwalisz się zdobyczami?

Olavip świetne fotki, mój tak samo bije sam butle jak Jagodzia, i wręcz przeciwnie my baaaaardzooooo lubimy jak ktoś wrzuca duuuużoooooo zdjęć:tak:

Emalia dla Was ogromny przytulak trzymajcie sie jakoś dziewczyny, choć wiem że to nie łatwe
[*]

Kasiek fotki rewelacyjne, Damiś przecudny - oj będą się dziewczyny ustawiały do niego w kolejce, nonono a mamusia też niczego sobie i chyba powinnam okulistę odwiedzić bo ja wcale nie widzę żebyś była grubas czy cuś

Agi no pięknie, najpierw się buszuje na BB, zamęcza męża a potem wstac nie ma kto, ale to pewnie zmęczenie i przepracowanie wychodzi, a kiedy zbierać się do wylotu na urlop?

Asencja fajnie że i ty zaglądasz, pochwal się brzusiem i jakimis fotkami z usg

Perfecta to teraz poszalejesz:-D i jak mogłaś nie chwalić się od razu takimi umiejętnościami syna verryyyy duże gratulacje dla Jasieńka
a tak mi się przypomniało jak napisałaś że Jaś myje mamie ząbki, mój nauczył sie karmić mnie, tatę, Asię i kilka dni temu zakumał jak sie "robi indianina" bo do tej pory ja pokazywałam a później on wykorzystywał moja rękę

dziewczyny a czy Wasze szkraby też są tak zazdrosne o Was? bo mój Tomek strasznie - niby załapał że jest oddzielnym osobnikiem niz mama i bardzo to wykorzystuje zwłaszcza w przemieszczaniu się, nie ma z nim problemu żeby ktos obcy do niego zagadał czy pobawił się, wręcz sam zaczepia ludzi w sklepie czy autobusie ale ja jestem dla niego na wyłączność, nie ma mowy żebym wzięła na kolana inne dziecko bo zaraz pędzi do mnie z krzykiem i wygania intruza, ta jego zazdrość przekłada się niestety też na Asie gdy chcę ja poprzytulać czy posadzic na kolanach Tomek zaraz jest przy mnie, aż się zaczęłam bać co to będzie jak Asia pójdzie od września do przedszkola i Tomek przez pół dnia nie będzie miał "konkurencji", mam nadzieję że do tego czasu mu przejdzie
 
reklama
hej dziewczynki, ja tylko na chwilkę więc od razu przepraszam że wszystkim nie odpiszę, tylko tyle ile zdąrze.

Mój mały zrobił mi dzisiaj niespodziankę i przespał całą noc - pierwszy raz!!!!! ale zasnął łobuz dopiero o 22.30 tak mu humor dopisywał że wogóle nie myślał o spaniu :)

Perfecta zdolniacha z Jasia :) i dziękuje za życzenia :)) Natanek już zdrowy i łobuzuje :)
Kajkapol i ja Ciebie pamiętam, gratuluje fasoleczki, pisz częściej
Anik gratuluje i powodzenia przy pakowanku
Olavip, Kasiek cudne fotki a dzieciaczki są niesamowite
Emalia wspólczuje!! Trzymajcie się!!!
Agi hohoho ale zmęczona jesteś, odpocznij :)
Asencja własnie też o Tobie myślałam że dawno się nie odzywałaś , fajnie że zaglądasz
eagle mój mały też zazdrosny ale nie tak bardzo, w sumie rzadko biorę inne dzieci więc nie przyzwyczajony
 
KASIEK dzieki ja np cos takiego szukalam.Ogladajac zdjecia z przepisu moj tylko wyszeptal upiecz to.Tak wiec lista zakupow z Polski wydluzyla sie o chalwe.Za 9 dni upieke , niech sobie poje moj wloch.:-D
a wkrotce bede musiala kupic mojej corce gorna szczeke.Na dole mamy juz 5 zebow a na gorze wyszedl tylko jeden kiel.Wiec wyglada smieszne jak sie smieje pelna buzia.Bylismy u pediatry i dentysty.Zeby sa w dziaslach tylko wyjsc nie chca.Boje sie ze zaczna wychodzic wszystkie na raz .
 
Ostatnia edycja:
Perfecta specjalnie dla ciebie choć nie jestem do końca zadowolona z efektu tort 002 [800x600].jpg
 
perfecta- jak twoje handlowanie na allegro? masz coś fajnego dla chłopców?
Kasiu ja nie Perfecta ale też ostatnio miewam czasami jakieś ciuszki, co i wjakim rozmiarku by Cię interesowało no i w jakich cenach to może coś fajnego Ci upoluje??
edit. jeśli byłabyś zainteresowana to odpowiedz na pw bo ja mam sporadycznie czas na forum
 
Ostatnia edycja:
jestem na chwilkę. Mąż w drodze synuś śpi.
eagle- nie miałam okazji sprawdzić czy łukaszek zazdrosny, chyba muszę chrześnicę na ręcę wziąć, zobaczymy jak Łuki zareaguje. Jakaś śpiączka mnie dopadła. Na zewnątrz straszne wietrzysko.

iza- toż to dzieło sztuki, rewelacja:)
 
reklama
Agnieszka - to fajnie musi wyglądać z taką ilością ząbków na dole ;) a górne wyjdą w swoim czasie ;) jak upieczesz to pokaż fotkę, jestem ciekawa efektu... mam nadzieje że będzie smakował tak dobrze na jakiego się wydaje ;)

Eagle
- mój nie jest zazdrosny, wręcz uwielbia jak ja tulę np. misia czy męża! tak się cieszy wtedy że nie ważne co robi, rzuca wszystko i biegnie z uśmiechem na twarzy ;)

Izia
- cudo!!! nie zadowolona??? to ja poproszę, odkupie od Ciebie!!! :) przypomina mi sponge bob'a a ja go UWIELBIAM ;)
 
Do góry