reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

jednak się gdzieś wybierzemy

tylko nakarmię młodego i sie powietrzyć wyjdziemy:-)

póki co
dla dzisiejszych roczniaków kochanych Małgosi i Michałków
oraz 13 miesięcznej Sonii
Twoje pierwsze wielkie święto
nasz maluchu uśmiechnięty
Zawsze wesół
pełen werwy
miłą minę masz bez przerwy
nasz maluszku ukochany
bądź nam zawsze tak wspaniały

Anik dla Ciebie także bukiet najpiękniejszych życzeń
 
reklama
A ja w przerwie na kawe postanowilam odbic pileczke :-D
Kajdusiu, dla twojego slonczeka w dniu urodzin:-)

Pewną Małgosię z Bydgości
Odwiedzi dzis wielu gości
Wiedza wszystkie to dziewczynki
Dziś sa Gosi urodzinki!

Chociaż dopiero miesięcy dwanaście
talentow odkryto u niej juz kilkanaście!
Tańczy przy schodach, rozmawia z muchą:-)
potrafi pływac nie tylko na sucho:tak:
A gdy na jej twarzy uśmiech zagości
zalewa wszystkich morze miłości

W tym dniu uroczystym Gosiaczku kochany
Na twoją cześc od rana spiewamy peany
Z dalekiego miasta bo aż z Amsterdamu:cool2:
życzymy ci na co dzień radości oceanu
By oczy twe lśniły jak gwiazdki na niebie
By chlopaki jak pszczołki leciały do ciebie
By Piotruś kochany zawsze cie obronił
Gdy przez jakiegoś gagatka łezkę uronisz
By w domu zawsze muzyka grała
Mama z ciepłym obiadem na ciebie czekała
Byś zawsze swoje marzenia spełniała
I żadnych w zyciu przykrości nie znała
A kto ci zyczy: odgadnac dziecko może
ulubiona ciocia w liliowym kolorze :-D:-D
 
Koriander- ale się wzruszyłam i oczywiście popłakałam, pięknie dziekujemy, jesteś kochana

Dziękujemy za wszystkie i życzenia, wszystkim "bliźniakom datowym" życzymy również dużo zdrówka i radości i wielki buziak i serdeczności dla naszej Anik- sto lat Kochana!

My dzisiaj świętujemy tak skromnie w naszym gronie plus moja mama, imprezka dopiero za 10 dni, w sumie wyszło dobrze, bo pogoda dzisiaj bleeee

Miłego dnia, lecę kupić cosik na obiad

no to pa
 
Najlepsze życzenia dla dzisiejszych roczniaczków:tak:

A my dziś po pracy na imieninki do teściowej jutro dni legionowa pewnie jakieś atrakcje bedą chyba że jak co roku deszcz wszystko zepsuje
koriander-zazdroszcze wypadu też bym gdzieś odpoczeła bo ta rutyna mnie już preraża.To dobrze macie że tak robi Lila siusiu jak jej się zdejmie pampersa moja ma blokade bez pampersa trzyma i ze 4 godz a jak założe odrazu sika:confused:
 
Witam, ja tylko na momencik... czy krwawiące dziąsełka przy ząbkowaniu to normalne???? ale się wystraszyłam... od paru dni młody jest marudny, dziś cały czas palce w buzi... i tak sobie siedzimy a nagle palec cały czerwony i z buźki leci krew... dolna czwórka wyszła... ale tak jakoś rozwaliła dziąsełko że aż krwawi...
 
Witam, ja tylko na momencik... czy krwawiące dziąsełka przy ząbkowaniu to normalne???? ale się wystraszyłam... od paru dni młody jest marudny, dziś cały czas palce w buzi... i tak sobie siedzimy a nagle palec cały czerwony i z buźki leci krew... dolna czwórka wyszła... ale tak jakoś rozwaliła dziąsełko że aż krwawi...

niestety normalne

u nas hurtem poszły zęby - w ciągu tygodnia wszystkie czwórki wyszły a dzisiaj lewą dolną trójkę znalazłam, jedyny plus tego że za jednym marudzeniem, ale musiał się nacierpieć, a jeszcze dzisiaj doszedł stan podgorączkowy po szczepieniu które mieliśmy 9 czerca (bo niby po tym szcepienu reakcja organizmu objawia się ok 10 dnia)
 
reklama
Do góry