reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć mamusie!!
Łooo ponad tydzień mnie nie było:zawstydzona/y: ostatnio zalatana jestem, w pracy lipa:-(chyba przyjdzie mi zmienić tylko ciekawe na jaką. Igusi przybyło znowu ząbków, tym razem u góry i włoski jej wreszcie zaczęły troszkę rosnąć:-) Małą śpi więc mam chwilę na bb, a sprzątać miałam, hihihi:-D

Emalia - super Jasiek w furze:-) Ja też ostatnio myślałam kiedy mojego dzikuska będę mogła przewieźć w takim autku i chyba następnym razem spróbuję jak będę na zakupach.

Koriander - buuuu mam nadzieję że u Was już lepiej i Lilusia czuje się dobrze:tak:

aisa - jak tam spanko u Was dzisiaj?

Kasiulka - śliczna Królewna. Jak rehabilitacja?

olavip - ale masz śmieszkę kochaną

Zyrafka - fajny pomysł na tą pastę z tuńczykim, muszę wypróbować. Ja zawsze robię z makreli np dodaję cebulkę i ogórka kiszonego, trochę majonezu i musztardy...pychota;-)

Asnecja - gratki!!!! Wooowwww już 14 tydzień

Kasiaj - wrrrrrr z tymi lekarzami to masakra. Dużo zdrówka dla Fifiego
 
Ostatnia edycja:
reklama
katarzynajanicka-my w szpitalu też miałyśmy pulmicort i berodual i osobno sole ale jak chciałam żeby mi przepisała do domu to nie chciała bo pulmicort nie jest taki obojętny bo zawiera sterydy i w domu kazała tylko sole a jak bedzie kaszel to do lekarza
 
Witajcie, u nas wkońcu nastąpilo pożegnanie z chorobami:) wkoncu... Oskar wrócił do pełni sił i formy- czyli broi na maksa:)Ulubiona ostatnio zabawa to zwiedzanie domu na dwóch nóżkach - tylko mamy ręcę do trzymania są potrezbne

DZIEWCZYNY U KTORYCH PO ANTYBIOTYKU WYSTAPILO ROZWOLNIENIE: CZY PRZERYWALYSCIE ANTYBIOTYK CZY DAWALYSCIE DALEJ? mamy wodniste kupki co pol godziny ... :baffled:

ja dawałam dalej, a masz coś osłonowego na brzuszek?
 
Koriander - Kochana ja nie mam pojęcia ale pamiętam jak któraś z cioć z bb pisła - chyba KasiaJ - że dziecko dostało rozwolnienia i od razu antybityk zmienili. Kochana jak masz mozliwość to zadzwoń do doktora. Ja bym zmieniła antybiotyk na Twoim meijscu. Kochana podawaj jej duzo picia- Ściskam WAS NAJMOCNIEJ JAK UMIEM!!!! A UMIEM PORZĄDNIE BO JA KAWAŁ BABY JESTEM:) WIĘC LICZY SIĘ PODWÓJNIE!
 
Koriander-po antybiotyku kupy mogą być luźniejsze, a jeśli są wodniste to trzeba zmienić..

Emalia- ale Jaś fajnie w tym autku wygląda:) No i zakupy super!!

U nas po ospach i przeziębieniach przyszedł czas na grypę żołądkową. Na razie ma Hanka- wymiotowała od 5.30 teraz ma rozwolnienie. Jagoda niby na to szczepiona ale to wcale nie znaczy ze nie zachoruje... Masakra. Od 6 lutego bez przerwy ktoras chora!!!!!!!!!!!!!
 
koriander - jedyne co to mogę przytulić bo nie wiem nic na ten temat :/ tzn jedyne co wiem to to że trzeba podawać dużo picia. Może zadzwoń do lekarza albo na ostry dyżur. Bidula się nacierpi...
A my po spacerku i zakupach :) Pogoda niby nie fajna ale nie pada więc szkoda siedzieć w domu.
 
ja jestem wtrakcie podawania małemu Augmentinu, i tez ma biegunkę. Lekarka zaleciła kontynuowac antybioty+smecta lub calcium carbonicum 3x1 tabl., tylko maly nie ma ochoty na zadne wiecej eksperymenty farmakologiczne.
koriander trzymajcie sie
 
emalia - super kierowca
koriander - mam nadzieję, że szybko przepędzicie to choróbsko... Jagoda nigdy nie miała biegunki nawet przy antybiotyku, więc niestety nie pomogę.:(

a ja dzisiaj w dobrym humorze. kupiłam sobie spodnie bez problemu, mimo że do chudzin to ja się na pewno nie zaliczam:p
moja Żabka też ok. byłyśmy na spacerku, a teraz właśnie chodzi sobie od kanapy do fotela i z powrotem:p
 
reklama
Do góry