reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Żyraffka wszystkiego najlepszego!

Rzeczywiście cisza dzisiaj na forum.
Moja mała padła spać, w ogóle strasznie dużo dzisiaj śpi, ale to pewnie przez chorobę... temp jej skacze od 37 do 39:( Masakra...
Babcia wygląda coraz gorzej, nic nie wie, jeszcze wyniki wycinków będą jutro, czy są przerzuty czy nie... chcemy żeby babcia się nie dowiedziała co jej jest, bo od razu się podda, rokowania nie są najlepsze, najwyżej 6miesięcy:( A patrząc na jej wiek 84lata, to wątpię by miała nawet na tyle siły:( Najgorsze jest to że będzie strasznie cierpieć na końcu:((((((
W ogóle jakoś wszystkiego mi się odechciewa.... jedyne co to mała trzyma mnie na nogach, zresztą moją mamę też... Nasze życie za chwile zmieni się o 360stopni, najprawdopodobniej będziemy musieli zamieszkać z moją mamą, bo ona sobie sama nie poradzi:( Nie wiem co z moją pracą, bo nie mam z kim małej zostawiać:( W ogóle koszmar to wszystko, chciałabym się obudzić i żeby mi ktoś powiedział że to był tylko zły sen:((((
 
Żyraffka wszystkiego najlepszego!

Rzeczywiście cisza dzisiaj na forum.
Moja mała padła spać, w ogóle strasznie dużo dzisiaj śpi, ale to pewnie przez chorobę... temp jej skacze od 37 do 39:( Masakra...
Babcia wygląda coraz gorzej, nic nie wie, jeszcze wyniki wycinków będą jutro, czy są przerzuty czy nie... chcemy żeby babcia się nie dowiedziała co jej jest, bo od razu się podda, rokowania nie są najlepsze, najwyżej 6miesięcy:( A patrząc na jej wiek 84lata, to wątpię by miała nawet na tyle siły:( Najgorsze jest to że będzie strasznie cierpieć na końcu:((((((
W ogóle jakoś wszystkiego mi się odechciewa.... jedyne co to mała trzyma mnie na nogach, zresztą moją mamę też... Nasze życie za chwile zmieni się o 360stopni, najprawdopodobniej będziemy musieli zamieszkać z moją mamą, bo ona sobie sama nie poradzi:( Nie wiem co z moją pracą, bo nie mam z kim małej zostawiać:( W ogóle koszmar to wszystko, chciałabym się obudzić i żeby mi ktoś powiedział że to był tylko zły sen:((((

ZDEC trzymam kciuki zeby wszystko ulozylo sie jednak jak najlepiej i problemy same sie rozwiązaly.
Powodzenia.
 
hej dziwczyny
ja tylko na chwilke, dlugo mnie nie bylo a familia przyleciala wiec jest wesolo :)

zuza zadowolona z pobytu dziadkow i cioci, najbardziej za dziadkiem szaleje-a dziadek za nia by w ogien wskoczyl :) babca troche mniej zabawowa-ciezko to opisac, najchetniej mala nosila by caly dzien na rekach i nie podoba jej sie ze jej nie pozwalam, no ale..

najlepsze zyczonaka dla MAJUSI, JULCI, IGUSI , MICHASI I NINECZKI - rosnijcie zdrowo

Oraz
spelnienia marzen dla najstarszej solenizantki Zaryffki!!!


zdec-wspolczuje!!! wiem co czujesz 1.5roku temu zmarl moj dziedek na raka, niedlugo po tym jak okazalo sie ze ma przerzuty-zdazylismy przleciec zeby sie z nim pozegnac, jeszcze tydzien przed odlotem przebukowywalam bilety na wczesniejszy lot, przylecielismy 2 dni wczesniej-pierwszy dzien pobytu w pl byl jedynym i ostatnim dniem w ktorym dziadek jeszcze rozmawial, jadl i zartowal -nastepnego dnia tego wesolego czlowieka zastalismy juz przykutego do lozka :( 3 dni pozniej zmarl :(( wogle on tak jakby na nas czekal-juz 2 tyg przed smiercia zaczal sie wypytywac "kiedy moje dzieci przyjada?", nikt nie wiedzial o co mu chodzi, dopiero babcia zajarzyla jak przyszlismy do niego bo powiedzial do niej "juz sa"....
3maj sie kochana!
 
Witajcie właśnie wróciliśmy od teściowej...fajnie było bardzo lubię tam jeździć:)
Gaja śpi i coś znów jej gile lecą trochę wiejskiego powietrza zaczerpnęła i masakra;)Oby się nic nie wykluło bo wczoraj odstawiliśmy antybiotyki tzn Gaja bo ja jeszcze biorę;)
ZDEC smutne to co piszesz ale musi być DOBRZE!!!
Wszystkiego Najlepszego dla:
Mai, Julci, Igi, Michasi, Niny i dla Zyraffki;)
 
NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DLA MAJECZKI , JULECZKI , MICHALINKI , NINECZKI I IGUNI !!!!!!
ROŚNIJCIE ZDROWO I TYLKO Z UŚMIECHAMI NA BUZIUNIACH!!!!!!




A DLA NIECO STARSZEJ NASZEJ KOCHANEJ ŻYRAFKI - SPEŁNIENIA MARZEŃ , POCIECHY Z ŁUKASZKA ORAZ MĘŻA:) ZDROWIA I OBY PLANY KTÓRE MACIE NA PRZYSZŁY ROK DOSZŁY DO SKUTKU W TYM ROKU!!!! Z CAŁEGO SERDUSZKA CI TEGO W PIERWSZEJ KOLEJNOSCI ŻYCZĘ!!!!!!!!






 
Ostatnia edycja:
Lena- fifiemu też gile z nosa lecą, ale się dziś zagęściły więc mam nadzieję, że idzie ku lepszemu, kaszlu póki co nie ma, podaję mu nasivin, inhaluję wodą z solą i mam nadzieję, że podleczę go :)

jutro idę do fryzjera włosy farbnąć, tylko nie wiem na jaki kolor :p

kurde ja jestem załamana!!!Wczoraj odstawiony antybiotyk a dzisiaj gile!!
 
reklama
Do góry