reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

co do tego jedzenia to ja wam powiem, że kupuję mięsko właściwie gdzie popadnie..no może poza hipermarketami...jakoś nie szaleję aby to było mięso z jakiegoś gospodarstwa czy jakoś tak. A warzywa kupuję na ryneczku i już. Przecież te maluchy za chwilę bedą jadły to co my. Nie ma co schizować...Oczywiście jeśli dziecko ma alergię trzeba przykładać większą wagę ale jeśli nic się nie dzieje to ja jestem za zdroworozsądkowym podejściem...
Iga je w zasadzie tylko słoiczkowe jedzenie, jak mi się zdarzy coś ugotować to też warzywa najnormalniejsze sklepowe. Jednak kuraka staram się unikać, choć nie mowię że nie je wcale, ale ja sama nie przepadam jakoś specjalnie i tyle się o nim nasłuchałam, że łooooo!!!!!

Karo - u mnie nie widać filmiku:/

Lena - dziewczynki się lubią, a Wikusia widać że radosna dziewczynka
 
reklama
Witam dziewczyny :-) ostatnio nie mam na nic czasu i nawet nie pamiętam kiedy ostatnio czytałam forum na bieżąco... sesja na studiach, więc skupiam się głównie na tym, jeszcze trzy egzaminy przede mną, potem będzie trochę lepiej mam nadzieję, póki co udaje się zaliczać na szczęście w pierwszym terminie :-) jesteśmy zdrowe z Niną i szczęśliwe :-D obiecuję po sesji, że będę częściej zaglądać, mam nadzieję, że u Was też wszystko jest dobrze :tak:
Pozdrawiamy i ślemy życzenia solenizantom :tak::-D
 
My jeździmy w spacerowce. Jagoda ma body z krotkim+body z długim, rajstopy i kombinezon:) Do tego kocyk i pokrowiec na nogi. No i wiadomo, czapka, golfik i rękawiczki.
 
Moc uśmiechów i dużo zdróweczka dla mojej synowej Gajusi oraz dla pozaostałych dzisiejszych jubilatów Hubcia, Jędrusia, Filipcia i Polusi. Buziaki dzieciaczki :)


Cześć mamuśki

Wszystkie foteczki bobasów cudne!! I jakie umiejętności dzieciaczki mają.
Milenka owszem stoi ale tylko jak ją postawię i podtrzymam lekko. Nie ma mowy aby sama z siebie wstała z siedzenia...leniuszek;-)
Muszę wam powiedzieć że od 2 dni Milenka ulubowała sobie spanie na brzuchu- choć nigdy tego nie robiła. I jeszcze najlepiej jak ma podkurczone nogi i śpi z pupą do góry na kolankach..normalnie śmiech na sali;-)

co do tego jedzenia to ja wam powiem, że kupuję mięsko właściwie gdzie popadnie..no może poza hipermarketami...jakoś nie szaleję aby to było mięso z jakiegoś gospodarstwa czy jakoś tak. A warzywa kupuję na ryneczku i już. Przecież te maluchy za chwilę bedą jadły to co my. Nie ma co schizować...Oczywiście jeśli dziecko ma alergię trzeba przykładać większą wagę ale jeśli nic się nie dzieje to ja jestem za zdroworozsądkowym podejściem...
emalia- u nas też nocka do bani...także rozumiem...
agast- mam nadzieję że jagoda lepiej się poczuje i to szybko;-)

załączam firmiki z tego jak moja córa rechocze podczas zabaw z tatą;-) i fotkę: "zaglądam do gara a tam pustka;-)"
[video=youtube;rdZabbYLZbE]http://www.youtube.com/watch?v=rdZabbYLZbE[/video]


Zobacz załącznik 320923

Super fotki, a z filmiku to śmiałam się razem z Milusią :) Super niunia:-)

Zobacz załącznik 320930
DZIEWCZYNY TO MÓJ 4000 post...o mamo jak ja dużo piszę;)
Poświęce go Wikusi:)
Zobacz załącznik 320929

Extra dziewuszki. Widać ,że się kochają:tak: Bardzo mocno trzymam kciuki za operację Wikusi. Pan Bóg czuwa i wierzę ,że nasza modlitwa zostanie wysłuchana. :tak:
Czekam na same dobre wieści.

Jasiek śpi, stary się na mnie drze ,że siedzę na kompie a on sam robi:baffled: Ale nie widzi ,że pranie wstawione, kuchnia posprzątana i na obiadek już się rozmraża. Jak zwykle chłop widzi tylko swoje, i jeszcze chwal go i bij brawo jaki on wspaniałomyślny. Wrrr...
rozwalił mi sypialnie, kuje ściany i robi syf, a ja będę musiała to sprzątać. Mamy walkę z wilgocią i pare dni będziemy mieszkać w salonie. Zaje...e!!!:wściekła/y:
 
Najlepsze życzenia dla dzisiejszych jubilatów a dla chorowitków dużo zdrówka!
Trzymam kciuki za Wikusie!
No i oczywiście nie zaszczepiłam Zośki wczoraj bo lekarka ma urlop tygodniowy więc dopiero za tydzień a Zośka waży juz 10kg a przez ostatni miesiąc nic nie jadła tylko cyca dopiero od 4 dni jakoś apetyt ma lepszy i wcina zupke owocki i kaszke ciesze sie tym ale boje sie że jak na samym cycu tak tyje to jak będzie inne rzeczy tak jadła to będzie grubaskiem:baffled:
emalia-mój wczoraj też mówi do mnie ja to cały dzień ciężko pracuje a ty co w pracy sobie na kompie siedzisz a póżniej lenisz sie w domu z dzieciakami myslałam że wyjde z siebie wrrrr faceci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie,

Jakoś ostatnio nie mam czasu na BB:( I jest mi z tym źle:( Dzisiaj znowu w pracy i znowu wam wszystkim nie poodpisuję, spojrzałam tylko pobieżnie na ostatnią strone
lena - trzymam kciuki za Wiktorię! Wierze że jest silna i da radę!
karo - super zdjęcie z tym garem;P
Czemu piszecie ze nie dajecie mięsa z kurczaka dzieciom? Moja zajada to jak szalona to ze słoiczka...

Wszystkim dzisiejszym solenizantom wszystkiego najlepszego:)
 
Do góry