reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Lena - No1 Świeczuszka do Aniołków za Wiki zapalona wielokrotnie. NA PEWNO BĘDZIE DOBRZE!!!
Emalia- zdrówka dla Jasiunia!!!!! Wszyscy są tacy sami ... Mój też że posprzątała na biurku cały czas mi wypomina (na swoim dodam!) A to było jakoś w połowie grudnia!
Agast - Dla Jagódki także zdrówka!!!
Avena - no to się wybyczysz...:p:) Widzę że będziesz latać w wolny dzień jak boing 747. :):):)
Karo- Fotka the best:)
Zaczyna się okres , gdzie te zdjęcia naszych pociech robia się coraz weselsze:)
kreatorka- zdania wszystkich egzaminów życzę! fajnie że się odezwałaś:)
Ewelinka - zobaczysz nie będzie żle z waga , teraz dziciaki nasze zaczynaja się więcej ruszac , więc będą więcej spalały:)
MagdaM - gratulacje nowych umiejętności dla Kacperka
Najlepsze zyczenia dla dzisiejszych miesięczniaków: Gajuni , Polci , Filipka , Hubercika i Jędrzejka


Jasiek śpi i pokasłuje... Boshhh mam nadzieję że to slinka bo druga jedynka idzie już ją widac i się zaczęła przebijać. Ja to chyba jakaś psychiczna się robię:p Jakas nadwrażliwa się zrobiłam bardzo...
Mój syn waży 8,5 kg i mierzy 73 cm. Od dzisiaj będę mówiął do niego " Syńciu ale z Ciebie byk":):p









 
Perfecta..to nie producent nawalił, bo te szczepionki są z zagranicy...nawalił ten kto ich nie zamówił w terminie-podobno.
 
hej
My dzis bylismy na szczepieniu Mikusia. Klocus wazy 9350g i ma 77cm. nastepne szczepienie dopiero w lipcu
No a tak to juz u nas po obiadku i M juz w pracy:p

Super zdjecia maluchów, i filmik widzialam, rewelacyjny:-)

Głowa mnie boli:dry: wrrrrrrrrr
 
Wiktoria już po operacji!!Wybudziła sie i jest świadoma nawet dzwoniłą do swojej babci!!
Lekarz powiedział, że nawet sprawy neurologiczne mają się poprawić a wszyscy dawali negatywne rokowania!!Panie Boże dziękuję ze nas wysłuchałes oby się goiło!!
 
reklama
Do góry