reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzień dobry:-)

Lena - trzymam kciuki za operacje!!

emalia, agast, Lena - zdrówka dla dzieciaczków, niech sie już tak nie męczą:-(

Perfecta - powodzenia na szczepieniu

avena - to jakie plany na wolny dzień:-)

agast - jak to w poradni onkologicznej???? dlaczego????

Sto lat dla dzisiejszych osmiomiesieczniaków Hubercika i Jędrzejka!!!
oraz siedmiomiesieczniaków Gai, Poli i Filipka!! Buziaki
 
reklama
avena - to jakie plany na wolny dzień:-)
Planów mnóstwo tylko chyba czasu braknie:-D Sprzątanko mnie czeka i cały stos procedur do czytania, prócz tego na zakupy chciałam, na pazurki....jutro też wolne na szczęście:tak:
Agast - mnie gastrolog mówiła, że niby kurak dopuszczony do sprzedaży, ale ona osobiście nie je i odradza bo to nafaszerowane hormonami, no chyba że taki prawdziwy ze wsi co dziobie ziarenka-to co innego. Zdróweczka dla Jagódki

Emalia
- ojojoj Jaś też chorusek...zdrówka, oby katar szybko minął i może faktycznie od zęba, Iga przy górnych jedynkach tak miała

Lena
- trzymam kciuki za operacje dzisiejszą!!!!Musi być wszystko dobrze.

Perfecta - powodzenia u lekarza


Gaja, Pola i Filipek, oraz Hubert i Jędrzej!!!!!!! Wszystkiego najlepszego dla Was dzieciaczki, dużo zdrówka
 
Cześć mamuśki

Wszystkie foteczki bobasów cudne!! I jakie umiejętności dzieciaczki mają.
Milenka owszem stoi ale tylko jak ją postawię i podtrzymam lekko. Nie ma mowy aby sama z siebie wstała z siedzenia...leniuszek;-)
Muszę wam powiedzieć że od 2 dni Milenka ulubowała sobie spanie na brzuchu- choć nigdy tego nie robiła. I jeszcze najlepiej jak ma podkurczone nogi i śpi z pupą do góry na kolankach..normalnie śmiech na sali;-)

co do tego jedzenia to ja wam powiem, że kupuję mięsko właściwie gdzie popadnie..no może poza hipermarketami...jakoś nie szaleję aby to było mięso z jakiegoś gospodarstwa czy jakoś tak. A warzywa kupuję na ryneczku i już. Przecież te maluchy za chwilę bedą jadły to co my. Nie ma co schizować...Oczywiście jeśli dziecko ma alergię trzeba przykładać większą wagę ale jeśli nic się nie dzieje to ja jestem za zdroworozsądkowym podejściem...
emalia- u nas też nocka do bani...także rozumiem...
agast- mam nadzieję że jagoda lepiej się poczuje i to szybko;-)

załączam firmiki z tego jak moja córa rechocze podczas zabaw z tatą;-) i fotkę: "zaglądam do gara a tam pustka;-)"
[video=youtube;rdZabbYLZbE]http://www.youtube.com/watch?v=rdZabbYLZbE[/video]


DSC_9147.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dziękuuję Wam za kciuki za Wikusie:)
Agast Twoje posty w stosunku do mnie są lekiem na całe zło!!!Dziękuję, że jesteś i że piszesz z głębi serca:)
Ja wzięłam prysznic bo jak Gaja wstanie mykamy do kościółka!!!Pomodlić się za Wikusię:)
Dla FILIPKA i POLI STO LAT!!!!
 
Dzięki za zyczenia zdrowka dla Jagody! Mam nadzieje ze przejdzie Jej szybko!!

Lena :)))

Gosiagro- Hanka miała doć duże guzy w cycuszkach. Na szczescie okazalo się ze to tylko zmiany hormonalne prawdopodobnie wlaśnie od tego ze kurczaki nafaszerowane nimi:(( Po odstawieniu kuraka guzy się wchlonęły:)

Karo- mam nadzieje ze do piątku bedzie git!! Szkoda tylko ze musilam odwałać spotkanie z Olą Fasolą jutro:(
Alez Milenka urosła odkąd Ją ostatnio widziałam!!!! Nie zła fota, hehe!! Jagoda tez ostatnio zasypia w dziwnych pozycjach:)

Hefi- dzien dobry!

Emalia- zdrowka dla Jasia!!!
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za zyczenia zdrowka dla Jagody! Mam nadzieje ze przejdzie Jej szybko!!

Lena :)))

Gosiagro- Hanka miała doć duże guzy w cycuszkach. Na szczescie okazalo się ze to tylko zmiany hormonalne prawdopodobnie wlaśnie od tego ze kurczaki nafaszerowane nimi:(( Po odstawieniu kuraka guzy się wchlonęły:)

Karo- mam nadzieje ze do piątku bedzie git!! Szkoda tylko ze musilam odwałać spotkanie z Olą Fasolą jutro:(
Alez Milenka urosła odkąd Ją ostatnio widziałam!!!! Nie zła fota, hehe!! Jagoda tez ostatnio zasypia w dziwnych pozycjach:)
NIE ŚMIEJ SIĘ BO TO PRAWDA:)
1257402g8lib7ben2.gif
 
reklama
załączam firmiki z tego jak moja córa rechocze podczas zabaw z tatą;-) i fotkę: "zaglądam do gara a tam pustka;-)"

super Milcia się śmieje:-D

Gosiagro- Hanka miała doć duże guzy w cycuszkach. Na szczescie okazalo się ze to tylko zmiany hormonalne prawdopodobnie wlaśnie od tego ze kurczaki nafaszerowane nimi:(( Po odstawieniu kuraka guzy się wchlonęły:)

oo matko:szok::szok: trzeba uważać

Zobacz załącznik 320930
DZIEWCZYNY TO MÓJ 4000 post...o mamo jak ja dużo piszę;)
Poświęce go Wikusi:)
Zobacz załącznik 320929

no piszesz jak szalona:-D:-D
 
Do góry