reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

czesc kobitki;-)

jestesmy jeszcze w górach, wracamy jutro. pisałam wam na poczatku urlopu ze masakra po przyjezdzie, ale drugiego dnia mała sie zaaklimatyzowała i szczesliwa jak bąk ! spała na specerkach po 3 godz i w nocy tez super, w dzien chodzilismy na obiadki do knajpek i siedziała pieknie w fotelikach do karmienia, szczesliwa ze samodzielna jest ;-) jadła obiadki pięknie bo apetyt ma , w sumie zjada ok 800 ml mleczka i kaszki i obiadek + deser.....
bałam sie na poczatku ze sie urlop nie uda ale to poprostu duza zmiana dla dziecka była, jednak wiem ze dobrze ze wyjechalismy bo musimy przezwyczaic małą i siebie do zmian;-)

jutro podróz do domku .....trzymajcie kciuki;-) wróce to nadrobie wasze posty, pozdrawiamy z gór !!!:-D:-D:-D
 
reklama
Dzis to miałam dzień - krótki ale dużo zrobiłam.
Spałam od 11:30 do 13:30 - masakra, nie sądziłam ze bede potrzebowac tak duzo snu. No ale potem wziełam sie za Gołąbki (oczywiscie wg. Ciesielskiej). Jutro przychodzą moi rodzice i moja babcia z moim bratem na obiad z okazji Dnia Babci i Dziadka. Takze obiecałam gołabki, zrobiłam też 1 kg buraczków na ciepło i 1 kg sałatki z buraczków z cebulka na zimno.
Jutro czeka mnie sos pomidorowy oraz taka potrawa ktora nazywa sie: mięsko Pawła :) Tzn, boczek, cebulka, schab razem doprawione , mniam, palce lizac. Teściowa mówi ze to jest jedna z jej ulubionych potraw u mnie :)

Na deser Moj brat przywiezie Torta Migdałowego i rożki z ELITE! Najlepsza cukiernia w Poznaniu, no ale tez najdroższa - no ale Dzien Babci i Dziadka jest raz na rok.

Takze jutro se podmaslimy.

Jutro też na 10:15 mamy basen z Basią. Chodzimy co tydzien. Baśka oswaja sie z wodą od 3 miesiecy :)

Tutaj mozna ją zobaczyc:

Basia na basenie. – Pokazywarka.pl
 
liliti super że wyjazd się udał:)
Trzymaj nam pogodę w górach, bo jutro Cię tam wymienimy;P
Fakt że my tylko na jeden dzień i to bez małej, ale mam nadzieję że nauczę się śmigać na nartach:)
A podobno w Czechach -9stopni...brrrrrrrr... chyba zamarznę:(

Także powoli się zbieram, bo już dzisiaj jedziemy odstawić małą do mamy, bo jutro z rana wyjazd;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluje z całego serca :-)


Mam nadzieje że te dwie kreski dużo radości Wam przyniosły :-)


Ja się na brązowy medal nie piszę :) Z chęcią bym tak trafiła na jesien 2012 :)

Umawiamy się na następną jesień???? :-D Z inną czerwcówką będzie raźniej :-D :-D może tym razem też się trafią mentalne bliźniaki, ale tym razem najszybsze na całym forum :-D Ja to bym chciała październikowe dziecko, żeby spokojnie całą zimę w gondoli przejeździło :-)

Moje dziecko od godziny powinno spać, a ono nawet oczek nie mruży do spania, nic a nic nie jest senny i cały plan dnia szlak trafia. Wszystko przez mojego M, uspał go w południe żeby poszedł później spać i w sobotę później wstał:wściekła/y: cwaniak teraz jest w pracy a my się bujamy. Kamil krzyczy na cały głos że pewnie zaraz się sąsiedzi zleca czy ja czegoś dziecku nie robię :-)
 
Ostatnia edycja:
liliti super że wyjazd się udał:)
Trzymaj nam pogodę w górach, bo jutro Cię tam wymienimy;P
Fakt że my tylko na jeden dzień i to bez małej, ale mam nadzieję że nauczę się śmigać na nartach:)
A podobno w Czechach -9stopni...brrrrrrrr... chyba zamarznę:(

Także powoli się zbieram, bo już dzisiaj jedziemy odstawić małą do mamy, bo jutro z rana wyjazd;)

Zazdroszczę:(
 
Lena - podrzuć troche pączków kurierem :)
Perfecta - współczuje najbliższego miesiąca, ale będzie lepiej :) Warto przeczekać

Byłam u lekarza i jest potwierdzenie. Okazało się, że to dopiero początek - początek i sam pęcherzyk ma 4mm, ale już mam pierwsze zdjęcia USG :) Takze zapisuje sie do Wrześniówek (ale jeszcze dokładnie nie wiadomo na kiedy).
Dzisiaj miałam więcej stresu (pt. praca, jak to bedzie, i inne głupoty), niż radości, no ale już jest lepiej :)
Podeśle zdjęcia za pare tyg. jak juz coś bedzie widać na USG.
Jak na razie z obiawów, to od 18 bym już spała. :)
 
och dziewczynki chwilkę mnie nie ma a tu takie wieści

Asencja, Mi_mi ogromnie i serdecznie gratuluję, niech fasolinki zdrowo rosną

zdec miłego wyjazdu
lena świetna Gaja i jak pilnuje swojego łóżeczka
liliti super że wyjazd jednak udany, szczęśliwej drogi do domku
Perfecta zleci szybciutko a potem będziecie u siebie robić co tylko chcecie, a byłaś na tym usg dziś? jakie wieści?
sealet dużo zdrówka
avena podwójne gratki ciociu :-)
agusia44 świetne minki robi Ksawek
Klemantinka gratulujemy nowych wyczynów Jasia
koriander kochana współczuję, naprawdę wiele jestem w stanie zrozumieć ale okradać mame z dzieckiem na spacerze i to w tak bezczelny sposób to ...... nawet nie wiem jak to nazwać....niech mu ta łapka uschnie

to tak w dużym skrócie co udało mi się poczytać
wybaczcie że nie odpisałam każdej

aaaaaaaaa i jeszcze duże buziaki dla wczorajszych i dzisiejszych miesięczniaków:-)
 
Hej dziewczyny:)

Asnecja i mimi - gratulacje i wszystkiego naj...!!!:-D Też mi się marzy, ale na razie to niemożliwe...

avena - gratki podwójnej cioci! Fajne imiona - takie nietypowe w ostatnich latach.

koriander - współczuję przeżyć ze złodziejem; wczoraj zapomniałam napisać. Jeśli zginął Ci dowód osobisty, to proponuję oprócz zastrzeżenia na Policji zastrzec w systemie Dokumenty Zastrzeżone. Można zrobić to w którymkolwiek banku, zaznaczając, żeby zastrzeżenie dotyczyło wszystkich baz (oprócz banków m. in. operatorzy telekomunikacyjni itp.) W większości jest to bezpłatne, albo kosztuje ok. 20 zł. Dzięki temu nikt nie zawrze żadnej umowy np. kredytu na Twoje dane, co nie jest rzadkością, a prostowanie później jest drogą przez mękę.

agusia44 -współczuję choróbska:(

perfecta - trzymam kciuki

zdec - udanego szusowania:)

lena, eliza - gratuluję zęboli:-)

aisa80 - mój śpi ok. 2-3 godzin w ciągu dnia, o różnych porach i różnej długości drzemki, jedyną stałą i pewną rzeczą w ciągu doby jest kąpiel ok. 22:-D w nocy zwykle budzi się na jedzenie, albo po prostu memła paluszka przez sen, ok. północy i później między 4 a 6 rano, Basia super na basenie, ja się nie mogę doczekać, ale my pójdziemy dopiero na wiosnę:)

lena - poproszę o przesłanie pączka:) mój mały też lubi sobie pogadać z kotem Bolesławem:

Zobacz załącznik 320059

Wszystkiego naj... życzymy miesięczniakom!!!
 
Ostatnia edycja:
Umawiamy się na następną jesień???? :-D Z inną czerwcówką będzie raźniej :-D :-D może tym razem też się trafią mentalne bliźniaki, ale tym razem najszybsze na całym forum :-D Ja to bym chciała październikowe dziecko, żeby spokojnie całą zimę w gondoli przejeździło :-)

Umawiamy! :)
Może i być październik :) trzeba będzie obliczyć kiedy zacząć się starać i wzajemnie dopingować:)
 
reklama
czesc dziewczyny!
mi_mi, Asnecja ale super info!!!!!!!! gratulacje dla Was kochane!!!!!!!!!!! niech Wasze fasolki zdrowo rosna! ale mi sie marzy brzuszek, tez bym chciala,

Lencja Anecznik
moge dolaczyc do Waszego klubu?tez bym chciala bobasa na nastepna jesien :)


wszytskiego najlepszego dla dzisiejszych miesieczniakow


a my siedzimy sami w domku z Kubusiem, bo szanowny malzonek pojechal do Zakopanego ogladac Małysza ;) eh i smutno mi bardzo, teskni mi sie za nim.........
 
Ostatnia edycja:
Do góry