reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Lena - fakt były upały ale to co sie teraz na dworze dzieje to masakra :/ Osiedle na którym mieszkam położone jest dosłownie w parku i mnie telepie bo nawet pospacerować nie ma gdzie taka plucha :/ Ja tam wole lato :)

Tak wogóle to cześć wszystkim.
 
reklama
Lena - fakt były upały ale to co sie teraz na dworze dzieje to masakra :/ Osiedle na którym mieszkam położone jest dosłownie w parku i mnie telepie bo nawet pospacerować nie ma gdzie taka plucha :/ Ja tam wole lato :)

Tak wogóle to cześć wszystkim.

Czesc laseczko;)Tzn dwie laseczki:)
 
hej.
ale dzisiaj nockę miałam, Natan co 2 godziny się budził na jedzenie i wogóle jakiś niespokojny był. A to chyba wszystko przez męża bo wczoraj popołudniu pojechałam sobie na zakupy a Natan w tym czasie powinien mieć małą drzemkę ale gdzie tam, mąż go nie uśpił i jeszcze teściowa była i oboje stwierdzili że dziecko takie rozbawione to po co ma spać. Musiałam go wcześniej wykąpać bo o 18 już mi na rękach zasypiał. Po kąpaniu nawet kaszki nie chciał tylko cyc i od razu spanko.

U mnie też zimy niet, za oknem tylko 2 stopnie na plusie ale tak szaro i ponuro jak jesienią

Lenka masz rację z tym wiencem dla jagódki, wcześniej pisałam że jestem za ale po Twoich słowach zgadzam się z Tobą (czasem dobrze coś przemyśleć) :)
 
Witojcie dziołchy :-)

Kurde ja wcinam chrupki kukurydziane,bo tak mi sie slodyczy chce. a moj chłop wczoraj powiedział,ze musze isc na diete bo troche mi przybralo sie :szok: jesu ,myslalam,e tylko ja to widzę :szok: dlatego od poniedzialku przechodze na dukana , kurde boje sie tego mizernego jedzenia :rofl2:


ewus twoj pomysł padł jak kawka :eek:
 
Dzień Dobry!!!!
U nas wiosna (no prawie...hihihi) więc skoro P. ma wolne mykamy na spacerek, skoro słoneczko ładnie świeci.....Zresztą i tak musze kupić pare rzeczy przed wyjazdem....
kasia - zdrówka Kochana...Na pewno lekarzac dając Ci leki uwzględni że jesteś karmiącą mamą....
hefi - jak rodziłam to było ponad 30 stopni za oknem...Było strasznie gorąco....ale również cudnie, pięknie, słonecznie, ptaszki za oknem śpiewały...aż chciało się żyć!!!! Ja też wolę LATO!!!!!!
zyrraffka - a mój cudny zięć znów ma nową fotkę w serduszku...Ach napatrzeć sie nie mogę....Mojemu P. też zięć bardzo sie podoba....!!! Tylko nie wiem co jeszcze na to Polcia, bo ona na każdego "chłopa"szczerzy z mega radością...
 
Dzień Dobry!!!!
U nas wiosna (no prawie...hihihi) więc skoro P. ma wolne mykamy na spacerek, skoro słoneczko ładnie świeci.....Zresztą i tak musze kupić pare rzeczy przed wyjazdem....
kasia - zdrówka Kochana...Na pewno lekarzac dając Ci leki uwzględni że jesteś karmiącą mamą....
hefi - jak rodziłam to było ponad 30 stopni za oknem...Było strasznie gorąco....ale również cudnie, pięknie, słonecznie, ptaszki za oknem śpiewały...aż chciało się żyć!!!! Ja też wolę LATO!!!!!!
zyrraffka - a mój cudny zięć znów ma nową fotkę w serduszku...Ach napatrzeć sie nie mogę....Mojemu P. też zięć bardzo sie podoba....!!! Tylko nie wiem co jeszcze na to Polcia, bo ona na każdego "chłopa"szczerzy z mega radością...

Zazdroszczę pogody:)
A ja muszę się pochwalić Gaja zasypia 4 dzień sama w łóżeczku:)
 
Witojcie dziołchy :-)

Kurde ja wcinam chrupki kukurydziane,bo tak mi sie slodyczy chce. a moj chłop wczoraj powiedział,ze musze isc na diete bo troche mi przybralo sie :szok: jesu ,myslalam,e tylko ja to widzę :szok: dlatego od poniedzialku przechodze na dukana , kurde boje sie tego mizernego jedzenia :rofl2:


ewus twoj pomysł padł jak kawka :eek:

ja jestem od poniedzialku na dukanie wczoraj dostalam ksiazki elektroniczne dukana i sa super przepisy, mam nadzieje ze mojemu bedzi esmakowalo bo niechce mi sie robic obiadow na 2 gary :p

u mnie tez wrocila zimna - ja chce wiosne :wściekła/y:
 
reklama
Witojcie dziołchy :-)

Kurde ja wcinam chrupki kukurydziane,bo tak mi sie slodyczy chce. a moj chłop wczoraj powiedział,ze musze isc na diete bo troche mi przybralo sie :szok: jesu ,myslalam,e tylko ja to widzę :szok: dlatego od poniedzialku przechodze na dukana , kurde boje sie tego mizernego jedzenia :rofl2:


ewus twoj pomysł padł jak kawka :eek:



ta dieta w te ekologiczne i zdrowe jedzenie wychodzi drozej niz jedzenie kebaba codziennie przez miesiac.
trzeba miec duzo siana,ale brat z matka schudl duzo...
bedziesz widziec wszedzie otreby po 3mc:D

matka nawet chleb robi,majonez,nutelle,itd.. ale to nie to samo;p
 
Do góry