reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witajcie wieczorkiem
ja tak na chwilkę tylko bo mojego łobuziaka trzeba spać położyć, najmłodsze juz śpi oczywiście
a więc zakupy w miarę udane, oczywiście pokupowałam nieco dzieciakom, ale to by chyba było cos nie ta gdybym tego nie zrobiła, sobie też na szczęście też cos upolowałam dwie bluzki i tuniczkę - co prawda chciałam jakieś spodnie ale co tam....
jedyne z czego nie byłam zadowolona to to że widziałam dla Tomeczka śliczną kurteczkę taką już bardziej na wiosnę ale oczywiście nie było rozmiaru, ale jest jeszcze troche czasu to coś gdzieś pewnie znajdę jeszcze
anecznik oj nie przesadzaj mój pewnie też nie przeszedłby połowy tych testów, ale mają jeszcze czas smyki:-)
Agi78 ogromnie gratulujemy Polci
iiwka kochana nie wiem jak to się stało że rano pominęłam Alanka i nie złożyłam mu życzeń, przepraszam i już sie poprawiam i przesyłamy dużo uśmiechu i buziaków
s050.gif


 
reklama
Ostatnio znowu mnie nie było...
Rośnie mi 8 i tak mnie boli że czasami nawet leki nie pomagają...Pół czaszki,ucho-boli jak diabli i na niczym się skupić nie mogę :-:)-:)-(

Czyli ząbkujesz jak nasze maluchy :-) biedactwo trzymaj się. Mogę Cię tylko pocieszyć że im więcej ząbków będzie wychodzić :-)

Mój też jeszcze szczerbolek :-)

Hej
Ja tylko na chwilke...Pochwalić się że mamy ZĘBOLKA!!!!...Chyba zaraz się poryczę z radości....!!!Na razie tylko maleńki ostry czubeczek...Ale JEST!!!

Gratuluje i zazdroszczę :-) Kamilowi też mógłby już wyjść ząbek, mojemu małemu ślinotokowi :-)

anecznik oj nie przesadzaj mój pewnie też nie przeszedłby połowy tych testów, ale mają jeszcze czas smyki:-)

Wiem wiem tak sobie marudzę, szukam dziury w całym :-)

Moje dziecko śpi a ja sobie odpoczywam. W kuchni masa naczyń do zmywania, ale mój się zdeklarował że zrobi tam porządek więc nie ruszam :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:)
Brat zabrał laptopa więc muszę siedziec przy kompie;)
Agi gratuluje zebiska;)
My dzisiaj byliśmy u chrzestnej Gai która mieszka w lesie Gaja była dwa razy na specerku najpierw ze mna a póżniej z tatusiem:)
Piękna pogoda;)
Składamy życzenia dla wszystkich siedmiomiesięczniaków;)
 
Ja tylko na chwilkę, bo już stary mnie goni. Cały wieczór szukałam wózka w necie...

Agi gratki ząbka Polci!:)

Egzaminy tak sobie, z wczorajszego dostałam 3,5 (strasznie kiepsko:() no ale trudno... a dzisiaj wzięłam 3 bez pisania kolokwium, bo była taka promocja;P:p Byłam z małą na uczelni, zrobiła furorę, a jaka ona była szczęśliwa jak widziała tyle ludzi:)
 
Ja tez sie jeszcze tu przywitam :)

Agi i Polusiu
gratuluje wam kochane, a kto go znalazl? Kto dostanie zloto :-)

ewus gratuluje zdanego egzaminu, zdolniacho mala! Ale sie usmialam z twojego opisu Szymka i Kubusia, na prawde niezly masz z nimi ubaw! A jak bylo u tesciow?? Sliczne te twoje lobuziaki :tak:

zdec 3,5 to zawsze do przodu ;-)

perfecta a mialam zapytac, czym ty sie z zawodu zajmujesz? Nie minelas sie z powolaniem , skoro tak kochasz gotowac? Moze czas na jakis cateringowy biznes?? :-)

ewelinka, kasiajanicka ja jakas ciemna masa jestem....o jakich koralikach ciagle piszecie?? :cool:

iiwka wspolczuje tego bolesnego "zabkowania" :-(

eagle widze ze zakupy udane, super!! A kurteczke dla Tomka na pewno jeszcze znajdziesz

Klementinka eee tam marudzisz :-p Jas jest super chlopak nic dodac nic ujac wiadomo kazda mama czeka w napieciu na kazde nowe umiejetnosci, ja rowniez, ale nasze dzieci maja swoje tempo i juz. A wy juz w DE czy nadal Torun?

gosiagro jakie smakolyki dzisiaj jadlas? ;-)

Wy tak piszecie ile wasze dzieci spia, Lila spi od 1,5 do 2 godz dziennie lacznie:szok: widze ze strasznie malo. Ale moja mama opowiadala ze ja jak mialam rok to juz w ogole nie chcialam sypiac w dzien wiec chyba nie ma zadnych regul.. przez to podobno nie mogla mnie posylac do przedszkola bo tak sie darlam jak byl czas lezakowania ze wszystkie dzieciaczki budzilam i babki chodzily wsciekle :-p

NAJSERDECZNIEJSZE ZYCZENIA DLA DZISIEJSZYCH I WCZORAJSZYCH SOLENIZANTOW
:-)
 
Ostatnia edycja:
Wszystkiego naj naj dla kochanych jubilatów: Alanku, Damianku, Julianku oraz Milenko samych uśmiechów i dużo zdrówka od cioci i Jasia.


Witajcie:)
Brat zabrał laptopa więc muszę siedziec przy kompie;)
Agi gratuluje zebiska;)
My dzisiaj byliśmy u chrzestnej Gai która mieszka w lesie Gaja była dwa razy na specerku najpierw ze mna a póżniej z tatusiem:)
Piękna pogoda;)
Składamy życzenia dla wszystkich siedmiomiesięczniaków;)

My tez byliśmy w lasku:-)

Zdec
- gratki ,że się udało. Super!!!

DSC04275 (Medium).jpgDSC04219 (Medium).jpgDSC04262 (Medium).jpgDSC04232 (Medium).jpg
 
Koriander juz w domku jestesmy
Emalia super spacer a jaka piekna pogode mieliscie
pojazd swietny, taki bezpieczny dla naszych maluchow

Jas dopiero usnal, ciagle sie smial i ani myslal o spaniu, chcial z nami film ogladac
nie wiem co mu sie stalo bo normalnie zasypial o 19
 
Emalia - ale masz przystojniaka, fajny ten pojazd, kurcze muszę się rozejrzec za takim dla Igi

iiwka - :zawstydzona/y: patrzylam dzisiaj na listę dzieciaczków i pominęłam Twojego Alanka:-( Najlepsze zyczonka dla Twojego szkraba!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Gosiagro - chyba wprowadze to karmienie na spiocha, bo do tej pory czekałam aż Iga sama się obudzi, może to będzie jakaś metoda na nią
 
Hej,
ja tylko na chwilę.
dzisiaj prawie cały dzień u teściów, a potem niespodziewanie moi rodzice nas odwiedzili więc niedziela minęła bardzo rodzinnie.

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatów Milenki, Julianka, Alanka, Damianka!!

Ale mi baba urosła - z foremki wylazłaże hej :szok::szok::szok:
 
reklama
Egzaminy tak sobie, z wczorajszego dostałam 3,5 (strasznie kiepsko:() no ale trudno... a dzisiaj wzięłam 3 bez pisania kolokwium, bo była taka promocja;P:p Byłam z małą na uczelni, zrobiła furorę, a jaka ona była szczęśliwa jak widziała tyle ludzi:)

fajne promocje macie na tej uczelni;-);-)

gosiagro jakie smakolyki dzisiaj jadlas? ;-)

a weź przestań, nic mi dzisiaj nie wyszło:wściekła/y::wściekła/y:, placki tuńczykowe mi do patelni przywarły, wiec w końcu upiekłam na tłuszczu i mąż sam zjadł, obiad tez taki se a dietetyczne muffinki nie wyrosły:wściekła/y::wściekła/y: więc na pocieszenie mąż mi kupił Snikersa:szok::szok: ale dziś mija 2 tydzień diety a to moja pierwsza słodkość, więc i tak nieźle wytrzymałam, od jutra znowu szlaban na słodycze:no:



śliczne zdjecia!!! A Jasio jaki ma super pojazd:tak:

Lecę karmić Maje, do jutra:)
 
Do góry